Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki visi žmonės, taigi matėme kaip m'hillas kitaip Martynas 15 metis, kėle chat kurie yra netikri, norint užbaigti šitą diskucija ir parodyti koks jis ištikro, tad manau nuotraukos užteks.


 


 


M'Hill skleidė chat ,kad tipo pasipelnė Lukas bei panašiai o tikri čhat čia.


http://prntscr.com/bxo998


 


Jo skype 


 


surelis159


M'hill ( Martynas)


 


Tad baigiam čia diskucija, sekmės m'hillai keliant fake chatus


 


Klausimas kodėl jis nebeturi projekto?


 


Priežastis buvo priždėta tam tikra sumą, kurios jis nesumokėjo ir fsio.


 


M'hill skleisti chat


[10:15:03] Lukas // TKG.lt: Dėkui vis tiek, kad išreklaminai tkg


[10:15:08] Lukas // TKG.lt: visą darbą už mane padarei

[10:15:24] Lukas // TKG.lt: Man liko tik pinigus susisemt.

[10:15:43] Lukas // TKG.lt: esi Vergas iš didžiosios raidės
Redaguota , nario .Aivaras.

88d925a4bf9bdc3e3114362c2eb35d68166.png

 

www.TKG.LT Startas šeštadieni 19 valandą

 

Sabalio atmatos. Ko aš nesuprantu tai tik kodėl neužblokuoja būtent IP adresų jog tokie nesilankytu čia. o kaip ir pastebėjau sabaliukas nieko daugiau nemoka be "patėviu, vaikų globos namų" nors pagal mane jis yra vaikas. vis bandė kažkuom išsikęlt bet nieko nepavyko.

 

Manau čia tie "chatai" kažkokie kaži ar kam įdomus, paprasčiausiai greičiau uždarytu ta šūdservi nes projekto vardas sugadintas vien tik esant sabaliui.

 

Linkiu tik vieno užsidaryt ir jog sabalys išnyktu amžiams.

Sabalio atmatos. Ko aš nesuprantu tai tik kodėl neužblokuoja būtent IP adresų jog tokie nesilankytu čia. o kaip ir pastebėjau sabaliukas nieko daugiau nemoka be "patėviu, vaikų globos namų" nors pagal mane jis yra vaikas. vis bandė kažkuom išsikęlt bet nieko nepavyko.

 

Manau čia tie "chatai" kažkokie kaži ar kam įdomus, paprasčiausiai greičiau uždarytu ta šūdservi nes projekto vardas sugadintas vien tik esant sabaliui.

 

Linkiu tik vieno užsidaryt ir jog sabalys išnyktu amžiams.

Jei tu nesupranti, tai Sabalys, bent bando kažką daryt, ne taip kaip tu, sėdi tam forumėlį ir verki kas antram, kad tas blogas, anas blogas, tu į veidrodį pasižiūrėk kokį kartą, nevisada reikia stumti ant kitų, kartais ir į save pažiūrėt reikia...

(redaguota)

Jei tu nesupranti, tai Sabalys, bent bando kažką daryt, ne taip kaip tu, sėdi tam forumėlį ir verki kas antram, kad tas blogas, anas blogas, tu į veidrodį pasižiūrėk kokį kartą, nevisada reikia stumti ant kitų, kartais ir į save pažiūrėt reikia...

 

Vajei.. :D jaunuoli mielas, sabaliui toli ir gražu čia iki betkurio forumo nario scamerius tik degint ar dar kažką žiauriau daryt. O darau dar daugiau nei jis bei laikas prasičiūxint nes nesėdžiu all day all night šiame forume kai tam tikri nariai. o ant jo stumiama buvo bus visados taip kad gali čia kažką įrodinėt bet ne kas išeis ir tau sabalio verge. :)

Redaguota , nario LeveL.
(redaguota)

Jei tu nesupranti, tai Sabalys, bent bando kažką daryt, ne taip kaip tu, sėdi tam forumėlį ir verki kas antram, kad tas blogas, anas blogas, tu į veidrodį pasižiūrėk kokį kartą, nevisada reikia stumti ant kitų, kartais ir į save pažiūrėt reikia...

Kokios tavo pareigos pas tą čigoną projekte, kad jį taip gini?

 

 

 

Papildau: radau - pagalbininkas. Atsakau, kad jis bus primelavęs ir tau, kad jis nieko nedarė, čia visi tik nusišneka apie jo apgavystes, taspats kaip ir aš buvau jo projekte kažkada :D

Redaguota , nario Dr. Arnas

Ir ką tu čia nori įrodyti? Visas projektas yra nevykęs, nes savininkas yra numeris 1 apgavikai Lietuvoje. Tereikia parašyti google Sabalys ir gausi milioną puslapių su atsiliepimais. Nematau prasmės kažką blogo rašyti ant kitų, jei patys esate didžiausi nevykeliai. Greičiau uždaryti tokį prajetą, mažiau šudo. 

Jo, o db einam visi ta proga i samp.vlkg.lt (nereklama)

gX3DIwLh.jpg
(redaguota)

Ir ką tu čia nori įrodyti? Visas projektas yra nevykęs, nes savininkas yra numeris 1 apgavikai Lietuvoje. Tereikia parašyti google Sabalys ir gausi milioną puslapių su atsiliepimais. Nematau prasmės kažką blogo rašyti ant kitų, jei patys esate didžiausi nevykeliai. Greičiau uždaryti tokį prajetą, mažiau šudo. 

Nevykęs kaip ir vlkg, vykusių nerasta.

VFeRSEM.png

Redaguota , nario EDX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3620 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...