Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3625 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Drifter-Life projektas iesko komandos nariu.


 


Sveiki taigi iskart prie reikalo. Visai nesenai su draugeliu sumastem vel gryzti i ta ziauru ir negailestinga sa-mp pasauli ir pabandyt kazka vel tad pradejo rasyti nauja modifikacija kurios stilius Drift/For fun tai nebus eiline mesalyne kaip flamin ir kiti panasus gamemode. Serveri kuriam nesiekdami pasipelnyti ir poto uzdaryt kai nebeesi varkes. Serveris kuriamas tam kad pagrinde butu kur pazaist vakarais ir tesiog pachilinti zodziu savo malonumui.


 


Sektiek apie mus


BI///MER (Arnas) - 19m Mapperis/Weberis (Ikurejas)


Brabus (Tomas) - 16m Scripteris/Mapperis) (ikurejas)


 


Kokiu mums zmoniu ir komandos nariu truksta?


 


Reklamuotojai (neieskom tokiu kurie dirba senai zinoma labai efektyviai ir uz pinigus) Ieskom paprasto zmogaus kuris turi laiko ir kazka sugeba.


 


Moderatoriai (reikalingi zmones kurie galetu pildyt foruma bei ji priziureti) (butina neblogai kirsti lietuviu gramatika)


 


Remejai : (Turim pinigu hostingui ir kitiem smulkiem dalykam bet jeigu atsirastu norintis paremnti butu smagu)


 


 


Taigi va dar smulki informacija, snobai nepergyvenkit servas nestoves ant justhost ;) bus geras ir patvarus VPS serveris, taip taip domeno mes kolkas neturime naudojames us.lt paslaugom ir nep*siu cia proto kad isibegejus projektui nusipirksim ir domena. Domena nupirksim tik tuo atveju jeigu dauguma zaideju bus patogiau naudotis jeigu bus ta .lt galune kas logiskai nieko nekeicia.


 


 


Na zinoma dabar atsiras ir neigiamu komentaru bet kam nepatinka ir nedomina tai apeikit si posta ir pamirskit. Aciu uz demesi.


 


Kontaktai : bimmer1337


 

Drifter-Life projektas iesko komandos nariu.

 

Sveiki taigi iskart prie reikalo. Visai nesenai su draugeliu sumastem vel gryzti i ta ziauru ir negailestinga sa-mp pasauli ir pabandyt kazka vel tad pradejo rasyti nauja modifikacija kurios stilius Drift/For fun tai nebus eiline mesalyne kaip flamin ir kiti panasus gamemode. Serveri kuriam nesiekdami pasipelnyti ir poto uzdaryt kai nebeesi varkes. Serveris kuriamas tam kad pagrinde butu kur pazaist vakarais ir tesiog pachilinti zodziu savo malonumui.

 

Sektiek apie mus

BI///MER (Arnas) - 19m Mapperis/Weberis (Ikurejas)

Brabus (Tomas) - 16m Scripteris/Mapperis) (ikurejas)

 

Kokiu mums zmoniu ir komandos nariu truksta?

 

Reklamuotojai (neieskom tokiu kurie dirba senai zinoma labai efektyviai ir uz pinigus) Ieskom paprasto zmogaus kuris turi laiko ir kazka sugeba.

 

Moderatoriai (reikalingi zmones kurie galetu pildyt foruma bei ji priziureti) (butina neblogai kirsti lietuviu gramatika)

 

Remejai : (Turim pinigu hostingui ir kitiem smulkiem dalykam bet jeigu atsirastu norintis paremnti butu smagu)

 

 

Taigi va dar smulki informacija, snobai nepergyvenkit servas nestoves ant justhost ;) bus geras ir patvarus VPS serveris, taip taip domeno mes kolkas neturime naudojames us.lt paslaugom ir nep*siu cia proto kad isibegejus projektui nusipirksim ir domena. Domena nupirksim tik tuo atveju jeigu dauguma zaideju bus patogiau naudotis jeigu bus ta .lt galune kas logiskai nieko nekeicia.

 

 

Na zinoma dabar atsiras ir neigiamu komentaru bet kam nepatinka ir nedomina tai apeikit si posta ir pamirskit. Aciu uz demesi.

 

Kontaktai : bimmer1337

 

Moderatoriai jeigu sukuriau tema ne ten prasau perkelti aciu.

 

O pačiam kaip su gramatika?

Kaip matai silpnokai nes ne lietuvis esu.

(redaguota)

Kas graudžiausia jog išmoktai rašyti lietuviškom raidėmis, o Brabus tegul neima modifikacijų iš interneto.

kur rankos ? nera ranku ? valink nahui

Redaguota , nario Ethno
Narys įspėtas: 1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

✉ Email; [email protected]

Nepavydėk vaikuti

Ša.

 

Irodyma nors viena prasyciau del modifikacijos. Vakar nuo new.pwn pradejau rasyti modifikacija. Jei irodai kad is interneto modifikacija.Padovanoju tau projekta su hostingu,webu ,modifikacija, ir palieku samp visam

 

Nieko vertas tavo projektas su 3 nariais.. modifikacijos kaip ir nėra

kur rankos ? nera ranku ? valink nahui

Palesk

Kas graudžiausia jog išmoktai rašyti lietuviškom raidėmis, o Brabus tegul neima modifikacijų iš interneto.

 

O tu pastabus! taip, ąš tądą rąšyšių vįėn "lįėtūvįškomys" rąįdėmįs jęį tąvė tąį tęnkįns. Geriau nyk iš temos čia nesitorčines ir nebandes kažko įrodyt nes liksi šūdo vietoj.

 

o Arnui sėkmės, jei kas kreipkis! :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3625 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...