Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Smagus dalykėliai, man patinka jūsų pasakojimai apie smagius dalykus. ,, PRIGERĖM SU XĖBRA BARAKE, PAVARĖM ŽOLYTĖS, DAR GAL PYRAGIUKŲ IR FSIO " tusofkė axujėna. :D Linksmumas ne tame žmogau, išmok džiaugtis gyvenimų ir tu mokėsi negėres nerukęs linksmintis.

-rep žiūriu gavau, spėju uždėjo pacanėlis kuris yra prasigeręs prasirukes. Nepyk nu aš, nei rukau, nei geriu ir tiesiog tokius žmones motyvuoju to nedaryti.

Redaguota , nario Young
(redaguota)

Smagus dalykėliai, man patinka jūsų pasakojimai apie smagius dalykus. ,, PRIGERĖM SU XĖBRA BARAKE, PAVARĖM ŽOLYTĖS, DAR GAL PYRAGIUKŲ IR FSIO " tusofkė axujėna. :D Linksmumas ne tame žmogau, išmok džiaugtis gyvenimų ir tu mokėsi negėres nerukęs linksmintis.

-rep žiūriu gavau, spėju uždėjo pacanėlis kuris yra prasigeręs prasirukes. Nepyk nu aš, nei rukau, nei geriu ir tiesiog tokius žmones motyvuoju to nedaryti.

šiaip ne dėl to pisau aš tau -rep , o dėl to, kad parašiau į temą rašyti istorijas ir t.t. o ne heitinti kitų pasakojimus... HATERS GONNA HATE.

Redaguota , nario #Atčkarikas

 

 

 

 

Siūlyčiau nesirinkti profesinės mokyklos, kadangi būtų geriausias variantas lietuvai jog pasibaigęs dvyliką klasių stotum į institutą ar universitetą, nesirink barako, o geriau su chebrą susimetus stafkę išsinuomuot kurnors butą, ir nebus jokių laiko limitų ir kt.

banner2.gif UBc2Va5.gif

                                                                                 AZTEC.LT                                                                                                                  TLKG.LT

Daugiau nuomonių, neprašau patarimų jau ką man daryti, vistiek lietuvoje nematau perspektyvų

Lietuvoj jau visos nišos užimtos, kas čia pisa protą, kad reikia studijuoti, nes tipo vos ne visi studijuoja, tai čia yra tiesiog mokslai tiems, kurie nežino ko gyvenime nori, ar neturi normalaus pajamų šaltinio. Nu ir kas, kad tu baigsi tą aukštąjį, niekas iškėstom rankom nelauks.

Pats studijuoju aukštąjį ir gailiuosi, jau gėriau būčiau klausęs tėvo ir dirbęs jo firmoje toliau operatoriumi, kaip dirbau iki tol, nes realiai išsvaiščiau laiką ir pinigus :)

(redaguota)

Lietuvoj jau visos nišos užimtos, kas čia pisa protą, kad reikia studijuoti, nes tipo vos ne visi studijuoja, tai čia yra tiesiog mokslai tiems, kurie nežino ko gyvenime nori, ar neturi normalaus pajamų šaltinio. Nu ir kas, kad tu baigsi tą aukštąjį, niekas iškėstom rankom nelauks.

Pats studijuoju aukštąjį ir gailiuosi, jau gėriau būčiau klausęs tėvo ir dirbęs jo firmoje toliau operatoriumi, kaip dirbau iki tol, nes realiai išsvaiščiau laiką ir pinigus :)

taigi sakei axuenas laikas barakuos, geri, rukai. dbr jau xujne

Redaguota , nario `Owerview
(redaguota)

Tai leisdavo ar ne nesupratau prodkių barakuose

Kiekvienam barake skirtingai... Pirma sužinok katram gyvensi tada nueik pas barako valdžia ir pasiklausinėk o ne čia rašyk, nes čia tik gyvenimo sužaloti vaikai savo fantazijas bando atskleisti ( DĖMESIO TAIKOMA NE VISIEMS)

 

Deja, turiu didesnių siekių, nors ir nesmerkiu tų žmonių, kurie ten dirba, kas kaip gali, tas taip dirba, svarbu, kad išvis dirba, o ne ant pašalpų sėdi ir dar skundžiasi.

Labai gerai parašyti svarbu dirbti o  ne ant pašalpų sėdėti ir verkti

Siūlyčiau nesirinkti profesinės mokyklos, kadangi būtų geriausias variantas lietuvai jog pasibaigęs dvyliką klasių stotum į institutą ar universitetą, nesirink barako, o geriau su chebrą susimetus stafkę išsinuomuot kurnors butą, ir nebus jokių laiko limitų ir kt.

Jie nori pasipuikuoti prieš draugus, kaimynus ar gimine, taip rinkis aukštaji mokslą jei nori gerai apmokamo darbo rinkis profesini mokslą .

Jei Lietuva nebūtu runkeliu šalis tai aukštasis mokslas turėtu prasme o dabar nesvarbu ar turi ar ne, be pažinčių nerasi jokio gerai apmokamo darbo o jei turėsiu pažinčių tai ir to diplomo nereikės, priešingai su profesija iš profkes, ten pabaigęs kažką milijonu neskinsi, bet bent jau darbą turėsi ir gan normaliai gausi.

 

 

 

Pvz. Traktoristo profesija visiems siauro mastymo žmonėms skamba, kaip alkasu profesija(darbas), bet žvelgiant iš kitos puses jei esi tvarkingas, žiūrintis į gyvenimą  pozityviai ir neprasigėres( kaip supratau iš šios temos tai čia 98% prasigėrė barakuose)tai būdamas traktoristu gali uždirbti tiek kiek seimo narys, aišku pirma sezoną tiek negausi, bet jei per ta sezoną įrodysi kad esi ne tinginys ir dirbsi kaip 10 alkasu tai tau mokės 10 kartus daugiau nei alkasui, kitaip sakant atleis 10 alkasu ir priims tave.. Netikit? Tai pabandykit ir suprasit kad aukštojo nereik norint daug uždirbti.

Redaguota , nario Imprint

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...