Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dažniausiai iki 22:00 turi būti.

Kokiuose barakuose tokie vėjai? :D

Aš metus laiko pragyvenau barakę studentų, tai buvo belekaip prikolas, išeiti net gaila po to jau buvo, kai visi barake tave žino, su visais tūsini, geri. Pas mus, kas tik lievai buvo, kad budėtojos, saulėteky to nėra, tik apsauga, tai pas mus ten tipo duris rakina 24:00, bet kad ir pareini keturiom nors ir 5 ryto vistiek duris atidaro, aišku piktos jos ten būna tada :D

Kas pas mus barake buvo linksma, kad visi belekaip daužydavo dūmą, tu ryte prieš paskaitas atsikeli eini dantų valytis, kažkas dūmą daužo, tu eini indų plautis, kažkas bongą plauna, pareini po paskaitų, užuodi dumą pirmam, antram ir ketvirtam aukšte :D aš gyvenau penktam, tai pas mus visi labiau gerdavo, nors buvo čiuvų kur ir parūko. Realiai nesvarbu, kuriam tu aukšte gyvensi, vistiek visko paragausi. Kartą gerai pripisęs sumąsčiau į lauką išmauti, berods tada kašį rodė ir krč antram aukšte čiuvai dūmą daužė, pavaišino, taip prispaudė, kad vos parėjo vėl į penktą aukštą ir nuvariau miegot :D

Tai ble koks kambariokas, parvaro apsidaužęs, nei buvo rūkęs, nei valgęs pyragėlių su dūmu, tai pirmą kartą paėmė taip tropniai, kad naktį miegu ir girdžiu kažkas į duris atsitrenkė, 15 minučių rankeną lenkinėjo, o aš tingėjau jam atidaryti :D, tai tas po 15 min. susivokė, kad reikia duris atidaryti, tai šiaip ne taip atidarė duris ir įėjo į kambarį ir paprašė manęs lovą jam pakloti, nes jau pats nebe sugebėjo :D

Gyvenu KTU barake, tai nežinau, vėjus šneka anksčiau minėtieji. Aš gyvenu tokiam barake, kur visam aukšte yra 6 viryklės, 2 dušai ir 6 tualetai(kiekvienoj pusėje po lygiai). Tai nu nėra prastai, kambaryje šaldytuvą ir kitus svarbiausius dalykus turėt, žinoma keptuves nusipirkt, puodus, ar iš namų pasiimt. Pas mus gali grįžt kada nori, tie valandų reikalavimai dažniausiai būna profkėse, o ne univeruose:) Tvarką žinoma palaikyt reikia, bet būna patūsinam :) Klausk konkrečiau ko nors, nes čia sunku papasakot taip.

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Gyvenu KTU barake, tai nežinau, vėjus šneka anksčiau minėtieji. Aš gyvenu tokiam barake, kur visam aukšte yra 6 viryklės, 2 dušai ir 6 tualetai(kiekvienoj pusėje po lygiai). Tai nu nėra prastai, kambaryje šaldytuvą ir kitus svarbiausius dalykus turėt, žinoma keptuves nusipirkt, puodus, ar iš namų pasiimt. Pas mus gali grįžt kada nori, tie valandų reikalavimai dažniausiai būna profkėse, o ne univeruose:) Tvarką žinoma palaikyt reikia, bet būna patūsinam :) Klausk konkrečiau ko nors, nes čia sunku papasakot taip.

 

O kokia būklė KTU barakų?

What's my name? Let's see


sakir as + e


Now read it backwards. Magic? Yep, it's magic.

Gyvenu KTU barake, tai nežinau, vėjus šneka anksčiau minėtieji. Aš gyvenu tokiam barake, kur visam aukšte yra 6 viryklės, 2 dušai ir 6 tualetai(kiekvienoj pusėje po lygiai). Tai nu nėra prastai, kambaryje šaldytuvą ir kitus svarbiausius dalykus turėt, žinoma keptuves nusipirkt, puodus, ar iš namų pasiimt. Pas mus gali grįžt kada nori, tie valandų reikalavimai dažniausiai būna profkėse, o ne univeruose:) Tvarką žinoma palaikyt reikia, bet būna patūsinam :) Klausk konkrečiau ko nors, nes čia sunku papasakot taip.

vien tik, pas jus KK yra tokie barakai, VU kamčiatkoj irgi panašiai yra, su tom valandom, nes ten yra sargas, kuris tikrina, jeigu didesnė masė žmonių praeina.

Gyvenu KTU barake, tai nežinau, vėjus šneka anksčiau minėtieji. Aš gyvenu tokiam barake, kur visam aukšte yra 6 viryklės, 2 dušai ir 6 tualetai(kiekvienoj pusėje po lygiai). Tai nu nėra prastai, kambaryje šaldytuvą ir kitus svarbiausius dalykus turėt, žinoma keptuves nusipirkt, puodus, ar iš namų pasiimt. Pas mus gali grįžt kada nori, tie valandų reikalavimai dažniausiai būna profkėse, o ne univeruose:) Tvarką žinoma palaikyt reikia, bet būna patūsinam :) Klausk konkrečiau ko nors, nes čia sunku papasakot taip.

Tavęs prašė visokių istorijų, pasakojimų ir panašiai, o tu čia apie puodus pasakoji, esi barake duxinamas visiškai, jog pradėjai stumti ant manęs, jog aš apturėjau axujeną laiką, neveltui sakoma studentavomi laikotarpis pats geriausias gyvenime. Žmonės sako chujovai tik apie barakus tie, kurie yra moksliukai ir jiems trugdo kambariokai mokytis arba turintys xujovus nevalas kokius kambariokus.

vien tik, pas jus KK yra tokie barakai, VU kamčiatkoj irgi panašiai yra, su tom valandom, nes ten yra sargas, kuris tikrina, jeigu didesnė masė žmonių praeina.

Tavęs prašė visokių istorijų, pasakojimų ir panašiai, o tu čia apie puodus pasakoji, esi barake duxinamas visiškai, jog pradėjai stumti ant manęs, jog aš apturėjau axujeną laiką, neveltui sakoma studentavomi laikotarpis pats geriausias gyvenime. Žmonės sako chujovai tik apie barakus tie, kurie yra moksliukai ir jiems trugdo kambariokai mokytis arba turintys xujovus nevalas kokius kambariokus.

Ką tu čia veli, eik fairy paimk į rankas ir plauk indus:) Rūkorius mat atsirado, nepisk tu proto čia, nėra LT studentai tokie kurie vien pučia dūmus, ypač barakuose yra prižiūrima, kad nebūtų tokių nesąmonių, tai nepisk proto dar kartą pasikartosiu. Nesu nei duxinamas nei dar kažką, ar aš sakiau kažką "chujovai" kaip tu išsireiškei apie barakus? Atsipalaiduok, nes matosi, jog prakaituoji. Per daug filmų prisižiūrėjęs matomai esi, kiek gyvena draugų skirtinguose barakuose, niekur nėra tokių fiestų kaip tu čia pasakoji:) papasakok kuriam čia barake ir kur, tuoj pažįstamų paklausinėsiu, pažiūrėsim. :) 

Mhm viskas tinka ką rašot apie barakus. O kuom skirias univeros ar kolegijos nuo profkės barakų?

Profkes barake draugas mokėsi Klaipėdoj, tai nei gert leisdavo, nei grįžt bet kada(buvo nustatytos tam tikros valandos). Universitetuose kiek girdėjau visur gali kada nori grįžt berods įskyrus LSMU barakus. 

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Kokiuose barakuose tokie vėjai? :D

Aš metus laiko pragyvenau barakę studentų, tai buvo belekaip prikolas, išeiti net gaila po to jau buvo, kai visi barake tave žino, su visais tūsini, geri. Pas mus, kas tik lievai buvo, kad budėtojos, saulėteky to nėra, tik apsauga, tai pas mus ten tipo duris rakina 24:00, bet kad ir pareini keturiom nors ir 5 ryto vistiek duris atidaro, aišku piktos jos ten būna tada :D

Kas pas mus barake buvo linksma, kad visi belekaip daužydavo dūmą, tu ryte prieš paskaitas atsikeli eini dantų valytis, kažkas dūmą daužo, tu eini indų plautis, kažkas bongą plauna, pareini po paskaitų, užuodi dumą pirmam, antram ir ketvirtam aukšte :D aš gyvenau penktam, tai pas mus visi labiau gerdavo, nors buvo čiuvų kur ir parūko. Realiai nesvarbu, kuriam tu aukšte gyvensi, vistiek visko paragausi. Kartą gerai pripisęs sumąsčiau į lauką išmauti, berods tada kašį rodė ir krč antram aukšte čiuvai dūmą daužė, pavaišino, taip prispaudė, kad vos parėjo vėl į penktą aukštą ir nuvariau miegot :D

Tai ble koks kambariokas, parvaro apsidaužęs, nei buvo rūkęs, nei valgęs pyragėlių su dūmu, tai pirmą kartą paėmė taip tropniai, kad naktį miegu ir girdžiu kažkas į duris atsitrenkė, 15 minučių rankeną lenkinėjo, o aš tingėjau jam atidaryti :D, tai tas po 15 min. susivokė, kad reikia duris atidaryti, tai šiaip ne taip atidarė duris ir įėjo į kambarį ir paprašė manęs lovą jam pakloti, nes jau pats nebe sugebėjo :D

tokie kaip tu i chronius is univeru iseina

Ką tu čia veli, eik fairy paimk į rankas ir plauk indus:) Rūkorius mat atsirado, nepisk tu proto čia, nėra LT studentai tokie kurie vien pučia dūmus, ypač barakuose yra prižiūrima, kad nebūtų tokių nesąmonių, tai nepisk proto dar kartą pasikartosiu. Nesu nei duxinamas nei dar kažką, ar aš sakiau kažką "chujovai" kaip tu išsireiškei apie barakus? Atsipalaiduok, nes matosi, jog prakaituoji. Per daug filmų prisižiūrėjęs matomai esi, kiek gyvena draugų skirtinguose barakuose, niekur nėra tokių fiestų kaip tu čia pasakoji:) papasakok kuriam čia barake ir kur, tuoj pažįstamų paklausinėsiu, pažiūrėsim. :)

Profkes barake draugas mokėsi Klaipėdoj, tai nei gert leisdavo, nei grįžt bet kada(buvo nustatytos tam tikros valandos). Universitetuose kiek girdėjau visur gali kada nori grįžt berods įskyrus LSMU barakus. 

Sako nėra :DDDDD

Ble, beveik pas visus mano draugelius taip barakuose yra, nesvarbu ar Vilniuj, ar Kaune, ar Klaipėdoj (Tik Klaipėdoj dar balto yra).

Žodžiu, tau tikrai nepasakosiu daugiau, nes matau, kad esi ten barako kambary užsidaręs ir nematai kitų kambarių, ką jie veikia.

Patys patirsit, nenusivilsit :)

tokie kaip tu i chronius is univeru iseina

Šiaip tai, psichologai teigia, jog jeigu neišmoksti gerti nuo mažų dienų, tai lengviau kabliuoja vėlesniam amžiui, nes neišmoksta gerti.

Šiaip gėriau barake belekiek, dieną/naktį beveik, pirmais metais, antrais metais persikėliau su pana į butą gyventi ir ką? - atsigeriu geriausiu atveju į mėnesį ar du vos vieną kartą, nes užteko, pajutau, pagėriau ir panašiai, pajudėjau. Aišku, kas iš draugų liko barake, tai taip tebegeria :D tai kai susitinkam tada ir aš padegustuoju, o kitu atveju, kažkaip su pana vieniem gerti - chuinia.

(redaguota)

O kokia būklė KTU barakų?

 

Na priklauso koks barakas. Vydūno alėjos barakai tai puse velnio, 3-5 KTU barakai jau labai geri, renovuoti, tačiau ten sunku gaut vietą. Kiti likę barakai 9aukščiai, nerenovuoti, būklė panaši kaip Vydūno alėjos barakų.

Sako nėra :DDDDD

Ble, beveik pas visus mano draugelius taip barakuose yra, nesvarbu ar Vilniuj, ar Kaune, ar Klaipėdoj (Tik Klaipėdoj dar balto yra).

Žodžiu, tau tikrai nepasakosiu daugiau, nes matau, kad esi ten barako kambary užsidaręs ir nematai kitų kambarių, ką jie veikia.

Patys patirsit, nenusivilsit :)

Tai sakau, pasakyk koks barakas, kokiam univere, tuoj paklausinėsiu:) visi galim prigalvot visko. :) Nu taip, tu viską matai, gal matai kur dabar esu, kokiam mieste, prie kokio pc sėdžiu? Jei nepažįsti žmogaus, tai geriau užsičiaupk. :) Tokie kaip tu tik ir pilt šūdą moka, bet kai paprašai argumentų, nulis ir toliau iš tuščio į kiaurą :) Pas mus barake taip pat buvo ir yra tokių, kurie "parūko", tačiau niekas garsiai nekalba apie tokius dalykus ir tikrai nesharina visam barakui. :) Pažįstu beveik visą savo baraką, todėl ir šneku, o tu tai žinoma, žyniuonis esi ir puikiai žinai kas aš per asmuo.

 

#Atčkarikas, on 20 Jul 2016 - 16:04, said:

 

Leisdavo ar ne nesupratau

 

 

Ką leisdavo, nesuprantu klausimo?

Redaguota , nario Svarainis

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Na priklauso koks barakas. Vydūno alėjos barakai tai puse velnio, 3-5 KTU barakai jau labai geri, renovuoti, tačiau ten sunku gaut vietą. Kiti likę barakai 9aukščiai, nerenovuoti, būklė panaši kaip Vydūno alėjos barakų.

Tai sakau, pasakyk koks barakas, kokiam univere, tuoj paklausinėsiu:) visi galim prigalvot visko. :) Nu taip, tu viską matai, gal matai kur dabar esu, kokiam mieste, prie kokio pc sėdžiu? Jei nepažįsti žmogaus, tai geriau užsičiaupk. :) Tokie kaip tu tik ir pilt šūdą moka, bet kai paprašai argumentų, nulis ir toliau iš tuščio į kiaurą :) Pas mus barake taip pat buvo ir yra tokių, kurie "parūko", tačiau niekas garsiai nekalba apie tokius dalykus ir tikrai nesharina visam barakui. :) Pažįstu beveik visą savo baraką, todėl ir šneku, o tu tai žinoma, žyniuonis esi ir puikiai žinai kas aš per asmuo.

 

#Atčkarikas, on 20 Jul 2016 - 16:04, said:

 

Leisdavo ar ne nesupratau

 

Ką leisdavo, nesuprantu klausimo? 

 

 

Tiesiog iš bazaro galima suprasti, kad tau tik puodus plauti ir kambarį savo kambariokams, nes tik apie tai ir sugebi pakalbėti, o ne apie smagius dalykėlius :)

Viskas okey tam barake, KTU 4 bendrabutis tiesiog tobulas. Kambaryje gyveni po du, keturiems žmonėms priklauso viena virtuvėlė, dušas tualetas (gyveni tokiame kaip ir bloke iš šonų dviviečiai kambariai, viduryje virtuvė ir tualetas). Rūsyje visos pramogos: stalo tenisas, chill vieta su didžiuliu televizoriumi ir pnš. Gyvendamas barake gauni ir prieigą prie sporto salės, kuri yra kitame bendrabutyje 150m atstumu.

Tiesiog iš bazaro galima suprasti, kad tau tik puodus plauti ir kambarį savo kambariokams, nes tik apie tai ir sugebi pakalbėti, o ne apie smagius dalykėlius :)

Tai žinoma, iš bazaro gali visą gyvenimo istoriją pasakyt. Aš pagal tavo bazarą nuspėju tavo ateitį - dirbsi kabake kokiam ar maximos kasoje sedėsi:)

Nuolat perku Jūsų turimą PayPal valiutą. Plačiau TEMOJE

Nuolat perku Jūsų turimus BITCOIN. Plačiau TEMOJE

Kreipkitės AŽ, susitarsim, galiu nupirkti ir dideles sumas. :kiets: 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3623 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...