Peršokti į turinį

[Pagalbos] Pokemon GO - nepasileidžia


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki tauta, šįkart paprašysiu jūsų pagalbos, kad duotumėte nuo patarimų iki pamokų dėl Pokemon GO žaidimo.

 

Nesenai atsinaujinau šiaip ne taip Android versiją į 4.4.2 ir įsirašiau Pokemon GO. Įsirašęs atidariau bei gana ilgai stovėjo pradiniai būsenoj (t.y ilgai jungė žaidimą/krovė) Galiausiai išmetė pradinė page kurioje rašoma loading tačiau viršuje rašo GPS signal not found. (GPS yra pajungtas kaip ir internetas) tačiau žaidimas jo nefiksuoja. Galiausiai išmeta lentelę kurioje yra perspėjama būti atsargiems: "Remember to be alert at all times. Stay aware of your sorroundings." - paspaudus OK išmeta lentelę jog žaidimas sustojo veikti arba jis pats tiesiog išsijungia lauk

 

Telefonas - LG Optimus P710

 

Ačiū iš anksto :)

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Reikia iš pradžių prisijungti prie google paskyros tada viskas gerai bus man taip pat panašiai buvo kita diena atsigavo :D

 

Esu prisijungęs visur, net prie google play paskyros :D

 

Custom ROM taip? Jei taip, tai nepaeis tau susitvarkyti, nes dažniausiai ant custom rom būna tokios nesąmonės.

 

Nežinau, tiesiog atsitiktinai pabandžiau ateiti ir pažiūrėti ar veikia. Net nežinau koks ROM.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki tauta, šįkart paprašysiu jūsų pagalbos, kad duotumėte nuo patarimų iki pamokų dėl Pokemon GO žaidimo.

 

Nesenai atsinaujinau šiaip ne taip Android versiją į 4.4.2 ir įsirašiau Pokemon GO. Įsirašęs atidariau bei gana ilgai stovėjo pradiniai būsenoj (t.y ilgai jungė žaidimą/krovė) Galiausiai išmetė pradinė page kurioje rašoma loading tačiau viršuje rašo GPS signal not found. (GPS yra pajungtas kaip ir internetas) tačiau žaidimas jo nefiksuoja. Galiausiai išmeta lentelę kurioje yra perspėjama būti atsargiems: "Remember to be alert at all times. Stay aware of your sorroundings." - paspaudus OK išmeta lentelę jog žaidimas sustojo veikti arba jis pats tiesiog išsijungia lauk

 

Telefonas - LG Optimus P710

 

Ačiū iš anksto :)

Man tas pats ant to pačio telefono, tik kad man net neleidžia prisijungt su savo duomenimis o dėl GPS signal irgi ta pati meta bet negaliu nei prisijungt nes neišmeta klaviatūros o kai paspaudžiu per google iškart išsijungia žaidimas. tai praverstu ir man čia esantys atsakymai. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tas pats ant to pačio telefono, tik kad man net neleidžia prisijungt su savo duomenimis o dėl GPS signal irgi ta pati meta bet negaliu nei prisijungt nes neišmeta klaviatūros o kai paspaudžiu per google iškart išsijungia žaidimas. tai praverstu ir man čia esantys atsakymai. :D

 

Tiksliai dabar nebe pamenu, bet atrodo man irgi neišmesdavo klaviatūros kai spaudžiau register, tiesiog atrodydavo jog šita funkcija nieko nedaro. Paspaudžiau "Google" taipogi išsijungė žaidimas, jau antra karta jokių prisijungimų nebemeta o tiesiog tai ką parašiau temoje. Smagu kad kažkam tas pats yra ir net ant to pačio telefono ! :) Ne vienam tokia bėda. Laukiam atsakymų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

SU GPS susitvarkiau - jį mato, viskas tvarkoje žaidimą užkrauna kaip niekada greitai. Atrodo kad turėtu viskas puikiai veikti, bet kai išmeta lentelę su perspėjimu ("Remember to be alert at all times. Stay aware of your sorroundings") paspaudus OK išsijungia lauk žaidimas. Bus kas padės ? 

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SU GPS susitvarkiau - jį mato, viskas tvarkoje žaidimą užkrauna kaip niekada greitai. Atrodo kad turėtu viskas puikiai veikti, bet kai išmeta lentelę su perspėjimu ("Remember to be alert at all times. Stay aware of your sorroundings") paspaudus OK išsijungia lauk žaidimas. Bus kas padės ? 

Google Play Services veikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pirma pasileisk kita GPS programa ir paziurek ar veikia GPS. Gal namie negaudo. Pas mane Sony Acro S kambaryje negaudo GPS. Reik iskist pro langa kol pasigauna ir tada gali atgal i kambari eit :D

 

Jei nebūtu GPS rašytu "GPS not found" o kad iš oro išsijungia žaidimas tai niekas nepaaiškina.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...