Peršokti į turinį

Neveikia whitelistas ir neina įrašyti plugins.


karkeénos

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Esu naujas serveriuose ir turiu privatų serverį, serveris yra legaliems ir nelegaliems žaidėjams. Taigi man tokia bėda yra jog neina įrašyti pluginų ir nevisiems veikia whitelistas. Hostas yra paleistas ant minehost.lt ir failus redaguoju per FileZilla.


 


Whitelist bėda


Whitelistą esu įjungęs per komandas ir per txt failą. Kiekvieną kart kai pridedu į whitelistą žmogų padarau /whitelist reload. Pats whitelistas veikia ant manęs ir ant kelių žmonių, tačiau ant kaikurių neveikia. Pridedu į whitelistą tačiau kai bando prisijungti į serverį rašo jog nėra pridėti į whitelist. 


 


Pluginų bėda


Bandau pridėti SkinRestorer ir Authme pluginą, nes serveris yra legaliems ir nelegaliems todėl pats noriu būti su savo skinu ir reikia biški saugumo su tuo authme. Tai kame bėda. Patys pluginai neaktyvuojasi ir neišmeta jokių failų kai reloadinu serverį(per svetainę) ir nieko nerodo serveryje.


 


Tikiuosi padėsit. Primenu jog esu naujas prie serverių, nešaukit labai biggrin.png


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norint, kad gerai veiktų whitelist reikia žinoti to žaidėjo UUID, geriausiu atvėju, leisk tam žmogui priisjungti prie serverio, tada pridėti jį į Whitelist ir tada tik uždėti Whitelist on

 

Spėju, kad nenaudoji Spigot/Craftbukkit/Bukkit/Sponge, tad negali naudoti įskiepių (kaip ir mariusqw klausė), tai įsirašyk ir tada pabandyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...