Peršokti į turinį

Ar būtų įmanomas tapatybės patvirtinimas didesnės vertės pirkiniams?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu pakluast, ar būtų įmanoma padaryt, kad būtų galima patvirtint tapatybę, kai email, tik kokią banko sąskaitą ar dar kažką, kaip uždarbyj (ne reklama)? Ar nors ir žįnosi tą tapatybę jokių veiksmų nebus galima imtis? Klausiu, nes dar niekad nebuvau apscamintas, kadangi eidavau per tarpininką? Ar nors ir mažos sumos, žodžiu, laukiu normalių ir pagrįstų atsakymų :).


Dar norėčiau pridurt, kad jei taip padarytų, jei tai įmanoma žinoma, tai nebereikėtų tarpinikų tarkim ten nuo kokių 30 eu, ar mažiau, nežinau kokios čia kainos didelės šiam forume. Tai tie tarpininkai galėtų tarpininkaut mažos vertės pardavimuose ir taip sumažėtų scamerių vaikų :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perskaičiau šia temą 10 kartų ,bet nieko nixuja nesupratau gal kas paaiškins?

Jis nori, kad būtų supergames narių tapatybė patvirtinama registruojantis, kad būtų išvengiama apgavysčių, o jei ir apgautų, tai supergames administratoriai, pateiktų informaciją apie žmogų ir būtų imtasi baudžiamosios atsakomybės (bent jau aš taip supratau).

I.T. manau, kad to nereikia šiame forume, kadangi tai žaidimų forumas ir dauguma narių nėra pilnamečiai, o ir lyginti su uždarbiu negalima, kadangi ten grynai viskas apie elektroninę prekybą vyksta, tad ten tapatybės patvirtinimas suprantamas. Bet šeip jeigu tokia įdėja būtų svarstoma, neprieštaraučiau tam kadangi tai sumažintų apgavysčių skaičiu, bet tai manau labai netikėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jis nori, kad būtų supergames narių tapatybė patvirtinama registruojantis, kad būtų išvengiama apgavysčių, o jei ir apgautų, tai supergames administratoriai, pateiktų informaciją apie žmogų ir būtų imtasi baudžiamosios atsakomybės (bent jau aš taip supratau).

I.T. manau, kad to nereikia šiame forume, kadangi tai žaidimų forumas ir dauguma narių nėra pilnamečiai, o ir lyginti su uždarbiu negalima, kadangi ten grynai viskas apie elektroninę prekybą vyksta, tad ten tapatybės patvirtinimas suprantamas. Bet šeip jeigu tokia įdėja būtų svarstoma, neprieštaraučiau tam kadangi tai sumažintų apgavysčių skaičiu, bet tai manau labai netikėtina.

Na ne visiškai taip, tiesiog, kad galėtum patvirtint tapatybę, bet jei nepatvirtinsi, tai bus tas pats, kaip ir dabar. O jei patvirtinsi galėsi pirkt tam tikrose temose. Tarkim sukuriu temą "Parduodu seną laptopą 20eu, Kaunas[Tik tapatybę patvirtinusiems nariams]"  ir tada kas nors man parašo į až, kad nori pirkt, aš apsilankau jo profilyj ir bus parašyta "Tapatybė - patvirtinta/nepatvirtinta" ir, jei patvirtinta duodu skype, jei ne, paprašau, kad patvirtintų, arba neparduodu, kažkas tokio. Žinoma tu viską gerai rašei, bet aš truputėlį patikslinau, gal ir tu taip norėjai pasakyt, bet dėl visko patikslinau. Nesakau, kad dabar visi eikit tvirtint tapatybę, tik kas nori pirkt ir pan., gal man ir pačiam nereikės jos tvirtint, kadangi dar nemačiau kažko, kas mane sudomintų :).

Perskaičiau šia temą 10 kartų ,bet nieko nixuja nesupratau gal kas paaiškins?

Na ne visiem suprast ^.^.

Redaguota , nario AntanasZ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Be abejonės to reiktų, nes dabar sėdi 14-mečiai prie tų monitorių ir laukia kaip tik pasipelnyti ir apgauti. Išpildžius šią idėją realu, kad ženkliai sumažės pirkėjų/pardavėjų. Bet iš to gaunasi tik didesnis pliusas, nes niekas tavęs neapgaus ir galėsi jaustis ramiai. Beje, reiktų prie šios idėjos įdėti svarbų punktą, kad marketingu galėtų užsiiminėti tik pilnamečiai siekiant atsakomybės už savo veiksmus.  :)

Redaguota , nario Marčiooks
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palyginus sunku/brangu tokią "custom" sistemą įdiegti į forumą. Turint galvoje jog administracija jau kelis metus taip ir nesugeba iki galo sukonfigūruoti paprasčiausio ekonomikos plugino, tai tokios sistemos, ohoho, toli, toli... O kalbant apie apgavysčių atvėjus, tai žinoma, tapatybės informacija padėtų sprendžiant problemą, tačiau manau daugeliu atveju vis vien negalėtum teisiškai nieko padaryt kaltininkui. Jei norit saugiai vykdyt pirkimo/pardavimo procesus, tai naudokitės pirkimo/pardavimo sutartimis, kurias pasirašo tiek pirkėjas, tiek pardavėjas. Paprastas, saugus, patikimas ir legalus variantas, nereikalaujantis jokių forumo modifikacijų. 

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš vienos pusės tai būtų labai gerai, bet iš kitos pusės jie negautų leidimų kaupti savo duomenų bazėje asmenų tapatybės informacijos, nes jos nėra kokiu pagrindu rinkti. Internetinės apgavystės ne Lietuvos sritis.

Nebent atidarinėti kaip uabą, forminti kaip mainų/turgelio parduotuvę, kurioje žmonės patys savo tapatybę duoda uabui ir prekiauja, pardavinėją.. per daug darbo.. kosmosas

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palyginus sunku/brangu tokią "custom" sistemą įdiegti į forumą. Turint galvoje jog administracija jau kelis metus taip ir nesugeba iki galo sukonfigūruoti paprasčiausio ekonomikos plugino, tai tokios sistemos, ohoho, toli, toli... O kalbant apie apgavysčių atvėjus, tai žinoma, tapatybės informacija padėtų sprendžiant problemą, tačiau manau daugeliu atveju vis vien negalėtum teisiškai nieko padaryt kaltininkui. Jei norit saugiai vykdyt pirkimo/pardavimo procesus, tai naudokitės pirkimo/pardavimo sutartimis, kurias pasirašo tiek pirkėjas, tiek pardavėjas. Paprastas, saugus, patikimas ir legalus variantas, nereikalaujantis jokių forumo modifikacijų.

Kalbama ne apie realias sutartis, o vaikai el. parašų neturi.

Iš vienos pusės tai būtų labai gerai, bet iš kitos pusės jie negautų leidimų kaupti savo duomenų bazėje asmenų tapatybės informacijos, nes jos nėra kokiu pagrindu rinkti. Internetinės apgavystės ne Lietuvos sritis.

Nebent atidarinėti kaip uabą, forminti kaip mainų/turgelio parduotuvę, kurioje žmonės patys savo tapatybę duoda uabui ir prekiauja, pardavinėją.. per daug darbo.. kosmosas

Tai jei aš pats sutinku, kad jie mano sąkaitą ir pavadę tūrėtų, tai nemanau, kad rwikia uab, uždarbis kažin ar atsidarė įmonę

Pagrinde man įdomiausia, ar įmanoma tuos vaikus nubaust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2860 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...