Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Rust oxide 1.18 serveris (kitaip sakant Legacy/old version) cracked.


AntanasZ.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2845 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na sveiki, radau senus failus serverio, truputį aptvarkiau, nes dauguma failų jau buvo dingę, tai sudėjau iš kelių folderių failus, atrodo, kad viską sutvarkiau, serverį redaguoti reikia per save\rust\cfg. Pluginus kelti save\oxide\plugins (netrinti to plugino, nes jis yra oxide puginas, jei ištrinsite normaliai neveiks chat komandos :)). Pluginus redaguoti save\oxide\data. Nėra nuotaikos beprasidėt, tai atiduodu jums, gal kam pravers, jei kils probemų ar reikės pluginų mano skype: antanas049. Link'as: https://mab.to/tF2WpLIlb. Prašau nebandykit kažką daryt, vaikai, kurie mc lošia ir nieko nenusimano normaliai, nes jūs nieko nesukursit gero, būnam realistais, negadinkit rust legacy, bei tie, kurie nemoka net port'ų atidaryt :)Tie, kurie verks, kad sharinuos cracked serverio faiais, tai tie patys nematę dabartinių steam rust legacy serverių :). Sėkmės kuriant ^.^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Neseniai mačiau Rust Legacy nucrackinta su zombiais, sako kad ten senoka versija ir jie nezada pasidalinti su serverio failais, gal butu imanoma pačiam serveri pagal versija pasidaryti?

Aišku įmanoma, bet nemanau pluginus tūrėsi, kas  sakė, kad nesidalins? Btw kam grįžt vėl prie zombių? :D

Redaguota , nario AntanasZ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tas jaumas, kad rust žaidžiau nuo pirmųjų versijų, pamačiau per frankieonpc ar kaip ten jis. Bet nėra tokios jau nostalgijos, tie zombiai kažkaip meh atrodė, bet padarysiu, ką galiu, kad tuos failus sukurčiau :). Btw lengviau būdavo šaudyt, nes nelagindavo tiek :D.

Redaguota , nario AntanasZ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas jaumas, kad rust žaidžiau nuo pirmųjų versijų, pamačiau per frankieonpc ar kaip ten jis. Bet nėra tokios jau nostalgijos, tie zombiai kažkaip meh atrodė, bet padarysiu, ką galiu, kad tuos failus sukurčiau :). Btw lengviau būdavo šaudyt, nes nelagindavo tiek :D.

Man patinka kai meškos skraido ore. Tesiog eini į next valley ir matai 3 animals skraido. Neina net gatherinti.

 

Jai kalbam apie pirmasias versija, tai turiu pasakyti kad žaidžiau Rust nuo tada kai Legacy dar ant Webo buvo su Unity3D Web vare. Reikėjo FP accaunta turėtu ir koda, kuri galėjai gauti belenkada. Pz o tada tai laikai ištikrūju būdavo. Tada visi veikėjai tokie patys buvo, kareiviai su šarvais. Apsivilkdavai leather vistiek taspats :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, kaip tau, bet man tie kev'ai buvo afigeni :D, tie juodaimėlini man xujovai atrodo, btw kituose servuose neskraido meškos ore, nes žiūriut kokią versij loši, aš kažkada tūrėjau may 2015, db kažkokia kita, draugas sakė, kad dar turi may 2015. Ten visi bug'ai steame sutvarkyti, bet dabar steam serveriai, aš *Myliu SuperGames.lt* ant jų, pydarastų vaikai - ruskiai juos kuria, banina už tai, kad nekalbu jų supista kalba, dėjau aš ant jų, išsigimėliai sukrušti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nes prefixas paliko projektą, žinau dlk, bet apsiverks jis ir viską neigs, tai tingiu ir pradėt :D.


Pagaliau! Na žodžiu užtrukau gana ilgai, bet suradau, turiu visus srv failus, client ir t.t., bet žiauriai lagin dėl nežinomos priežasties, tiesa pas mane 64 bit, nes man lagin, kai būna ievi game, pvz kf neveža normaiai, samp. Kada pamėginsiu į w8 persirašyt ir patestint viską, ryt bandysiu plutoną įrašyt, paskui oxide :), bet faktas tas, kad veikia viskas, keista vėl matyt zombius :D, bet map beveik nepasikeitęs, na bet valdymas, tai belenkaip pasikeitęs, ta prasme bėgi žymiai greičiau per alpha, šokinėji gal ir auškčiau, aš visad buginau jump'ą, tai nežinau, bet va pvz akmenys man patinka, tokie tikroviškesni, tik žolė prie kelio nepatinka - ruda tokia, na bet čia galima ir paeksperimentuot su tuo map'u :). Užknisa, kad lagina, žodžiu windowsus reiks perrašyt :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nes prefixas paliko projektą, žinau dlk, bet apsiverks jis ir viską neigs, tai tingiu ir pradėt :D.

Pagaliau! Na žodžiu užtrukau gana ilgai, bet suradau, turiu visus srv failus, client ir t.t., bet žiauriai lagin dėl nežinomos priežasties, tiesa pas mane 64 bit, nes man lagin, kai būna ievi game, pvz kf neveža normaiai, samp. Kada pamėginsiu į w8 persirašyt ir patestint viską, ryt bandysiu plutoną įrašyt, paskui oxide :), bet faktas tas, kad veikia viskas, keista vėl matyt zombius :D, bet map beveik nepasikeitęs, na bet valdymas, tai belenkaip pasikeitęs, ta prasme bėgi žymiai greičiau per alpha, šokinėji gal ir auškčiau, aš visad buginau jump'ą, tai nežinau, bet va pvz akmenys man patinka, tokie tikroviškesni, tik žolė prie kelio nepatinka - ruda tokia, na bet čia galima ir paeksperimentuot su tuo map'u :). Užknisa, kad lagina, žodžiu windowsus reiks perrašyt :D.

Galiesi duoti failus? Kiek žinau veikia vehicle.spawn komanda, kuri leidžia tau atspawninti mašina beveik neveikenčia.

 

Mapas tai nesikeis, keitėsi tik 2014 pradžioje kai pridėjo labai daug akmenų visur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiesi duoti failus? Kiek žinau veikia vehicle.spawn komanda, kuri leidžia tau atspawninti mašina beveik neveikenčia.

 

Mapas tai nesikeis, keitėsi tik 2014 pradžioje kai pridėjo labai daug akmenų visur.

Ištestuosiu, jei draugas tingės man svetainę kurt - duosiu, *Myliu SuperGames.lt* aš ant tų svetainių ir forumų, geriau jau programuot... Aš nežinau dlk man tiek lagin, pc rebootinau, nes virusai buvo užpuolę, apie 70 programų įrašė ^.^, jei kas gal ir atiduosiu, pažiūrėsiu ždž :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ištestuosiu, jei draugas tingės man svetainę kurt - duosiu, *Myliu SuperGames.lt* aš ant tų svetainių ir forumų, geriau jau programuot... Aš nežinau dlk man tiek lagin, pc rebootinau, nes virusai buvo užpuolę, apie 70 programų įrašė ^.^, jei kas gal ir atiduosiu, pažiūrėsiu ždž :D.

Malware Bytes ir CCleaner parsisiusk.

 

O taip, tai dar neseniai pradėjau šita rašyti (Anglu kalba): https://tcrf.net/Rust_(Legacy)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2845 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...