Peršokti į turinį

Klausimas dėl Prison serverio


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Prisiminiau Minecraft, tuo pačiu senus gerus Prison laikus. Dabar, pagal mane, lietuviškas MC Prison serveris (pagrindinis, manau žino jį visi, jei ne - google it), prikištas daugybės nereikalingų dalykų. Nesakau, jog tai blogai, tačiau aš esu toks "oldschool" žmogus, kuriam paprastumas - pliusas, todėl keliu klausimėlį... Ar būtų norinčių žaisti oldschool Prison serveryje? Tiesiog įdomu žinoti, ar atsirastų žaidėjų, jei tokį serverį sukūrus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jog turi senų gerų prisiminimų, nereiškia jog atkūrus tą senieną viskas ir vėl bus taip afigienai kaip tu prisimeni. Bent jau man, vieni iš geriausių prisiminimų, kas liečia Minecraft, yra tas momentas, kai tik pradėjau jį žaisti... Taigi, ne per seniausiai susirašiau tą pačią versiją, susiradau net serverį tos versijos ir po 10min mane tiesiog viskas užkniso, dėl to jog trūko galybės gerų dalykų, kurie buvo pridėti vėliau. Lygiai tas pats manau bus ir čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jog turi senų gerų prisiminimų, nereiškia jog atkūrus tą senieną viskas ir vėl bus taip afigienai kaip tu prisimeni. Bent jau man, vieni iš geriausių prisiminimų, kas liečia Minecraft, yra tas momentas, kai tik pradėjau jį žaisti... Taigi, ne per seniausiai susirašiau tą pačią versiją, susiradau net serverį tos versijos ir po 10min mane tiesiog viskas užkniso, dėl to jog trūko galybės gerų dalykų, kurie buvo pridėti vėliau. Lygiai tas pats manau bus ir čia.

 

Aš kalbu ne apie Minecraft serverį su sena žaidimo versija, o apie senesio tipo serverį, kuris būdavo seniau. Jei esi žaidęs Prison serveriuose prieš ~2 metus, gal žinosi, apie ką šneku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kalbu ne apie Minecraft serverį su sena žaidimo versija, o apie senesio tipo serverį

 

Same shit, aš tik realų pavyzdį iš savo patirties daviau. Išbandyk ir tu ką nors tokio, kam nereiktų daug knistis kažką "kuriant" ir suprasi ką turiu galvoje... Kitas dalykas, kurio aš nesuprantu, tai kodėl visi bando atkartot tą vieną serverį? Tiesiog, kokia to prasmė??? 

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Same shit, aš tik realų pavyzdį iš savo patirties daviau. Išbandyk ir tu ką nors tokio, kam nereiktų daug knistis kažką "kuriant" ir suprasi ką turiu galvoje... Kitas dalykas, kurio aš nesuprantu, tai kodėl visi bando atkartot tą vieną serverį? Tiesiog, kokia to prasmė??? 

 

Atkartot tą vieną serverį? Palauk, tai jeigu kuriamas tokio tipo serveris, kuris jau yra, tai čia yra atkartojimas? Čia tada tas pats kas kurti kokį... CS:GO Public serverį ir sakyt, kad jis jau toks yra, tik kito projekto, kam kurti dar vieną, nors ten sakykim visiškai viskas kitaip. Atkartot tai yra sukurt panašų, o aš kalbu apie Prison tipo serverį su senesnėmis taisyklėmis ir idėjomis, nei dabar esantis magiškas kalėjimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...