Peršokti į turinį

Gal kas papaišyti Parašiuka/avatara? Forum €


BasketQ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas "Grafikos Dizaineriai" man reikia jūsų paslaugų , gal galėtumėt papaišyt Avatara ir Parašiuka?

 

Avataras:

 

Parašiukas:

Užtai atsiskaitysiu 20-30 Forumo €. Suprantu kad iš Forumo € neišgyvensi bet galbut kasnors kaupia juos :P

 

 

Padarius viena darba bus galima atsiskaityti!

Redaguota , nario St®eP's
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Prašom

 

92Paz2N.jpg

 

Nelabai matau kad suprantat :D info gal bšk atnaujinta. Man tokiu atmestinu darbu nereikia gi. Reikėtu rimtu darbu... Tavo darbas kažkaip cj su Paint padaryčiau :D Sorri.

638a0eeacc129da7ec26f97bbfabe871900.jpg

e137a72ef5b5a85df9285da85423cba5730.jpg

Galbut į pvz pažiūrėtum? kaip butu gęraii? tekstas: Vidurys. Darbo pvz pžiurėk. Butu zjbs išvis pablukinti paveiksliuka , užrašui uždėti rėmelius. Viskas surašyta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

354ef35e75bea3929d7a16b1a2fc7126155.jpg

 Avatarčik


Nelabai matau kad suprantat :D info gal bšk atnaujinta. Man tokiu atmestinu darbu nereikia gi. Reikėtu rimtu darbu... Tavo darbas kažkaip cj su Paint padaryčiau :D Sorri.


Galbut į pvz pažiūrėtum? kaip butu gęraii? tekstas: Vidurys. Darbo pvz pžiurėk. Butu zjbs išvis pablukinti paveiksliuka , užrašui uždėti rėmelius. Viskas surašyta...

Lėvas stockas galiu pagal save kita rast ir padaryti.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...