Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visi zinot apie pasworda ant user'io, kuri reikia suvesti tarkim ant windows paveikslelio desktopo, ta pasworda lengva nulauzt.

Taciau pas mane, yra paswordas uzdetas ant paciu Windows. Nu papasakosiu: tik isijungiu PC, iskarto meta juodame ekrane uzrasytus zodzius-

ENTER CURRENT PASWORD:

:help: :help: :help: :help: :help: :help:

Girdejau, kad yra programa kuria isirasau i diska kuri idejus i PC, nereikia vest kodo. betisemus ta diska, wel reikia ji ivesti kad ijungt kompa.

KAS PADES, JEI PAGEIDAUSI, DUOSIU PO +5REP KEKVIENA MIELA DIENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemokamos pamokos kaip modinti, mappinti, ir t.t. ČIA Nepamirškit, kad reikia UŽSIREGISTRUOTI!!

Counter-strike 1.6 nick- M4ster.

SuperGames.lt nick- Equall.

Mapping.lt nick- M4ster

Mano gyvenimo aprasymas :D(spauskit)

Uzsiregistraves gali ir pakoreguoti :D

zm_dead_house_10

[||||||||||]

zm_ecology

[||||||||||]

Guest LaurysimO

Ta prasme , kodą , ar slaptažodį reikia suvest? Kam kokių programų nulėk į

Start->Copmuter->antras pelės->Properietes->System security . Jai taip neina eik per user's.

Nu as kartoju kad nnr kad tewai pastebetu.

Arba rjk kazkaip ta pass suzinot.

Nemokamos pamokos kaip modinti, mappinti, ir t.t. ČIA Nepamirškit, kad reikia UŽSIREGISTRUOTI!!

Counter-strike 1.6 nick- M4ster.

SuperGames.lt nick- Equall.

Mapping.lt nick- M4ster

Mano gyvenimo aprasymas :D(spauskit)

Uzsiregistraves gali ir pakoreguoti :D

zm_dead_house_10

[||||||||||]

zm_ecology

[||||||||||]

Cha cha, dabar ziurek. Butinai duokit +rep nes tikrai padesiu.

Gaukit is kur nors kamera is bet kur nors ir tel kad matytusi ka filmuoji. Paslepiat ji, ir nutaikot kad matytusi klaviatura. Ir tavo motike nores prie pc. Greit ijunk ir ji rasys pass, tada nusifilmuos. Tada eik pas drauga, per pc perziurek Slow Motion. Ir tada viskas.

+R3p tikrai pades, nes as jau taip dariau ir padejo xD

hhfhh.gif

Kazka tokio galwojau, bet pas mane ner kur ta cam padet.

Uz pastangas padet +rep. :D.

Nemokamos pamokos kaip modinti, mappinti, ir t.t. ČIA Nepamirškit, kad reikia UŽSIREGISTRUOTI!!

Counter-strike 1.6 nick- M4ster.

SuperGames.lt nick- Equall.

Mapping.lt nick- M4ster

Mano gyvenimo aprasymas :D(spauskit)

Uzsiregistraves gali ir pakoreguoti :D

zm_dead_house_10

[||||||||||]

zm_ecology

[||||||||||]

  • Parašė po 2 savaičių...

E rimtai sugalwojau :D. Reikia uz lango padet :D.

Tik problemele: kur gaut kamera?

Nemokamos pamokos kaip modinti, mappinti, ir t.t. ČIA Nepamirškit, kad reikia UŽSIREGISTRUOTI!!

Counter-strike 1.6 nick- M4ster.

SuperGames.lt nick- Equall.

Mapping.lt nick- M4ster

Mano gyvenimo aprasymas :D(spauskit)

Uzsiregistraves gali ir pakoreguoti :D

zm_dead_house_10

[||||||||||]

zm_ecology

[||||||||||]

Wa tau pagalba.

Tu nenuimsi to paswordo, jis per BIOS uzdetas. nu kaip ijungi pc DEL paspaudi ir yra, ten paieskok ir gali nuimt jai zinai pass.. As pats taip pasidariau kad nelystu tevai ir sistra prie pc :D

Geriau pasakik tevam jai jie uzdejo, nes gali baigtis blogai...

Ištikrūjų per BIOS galima pasidirbėti ir padaryti, kad nesužinotu ir tam krovimui kad pw nusimti čia laiko žaidimas kažkada mokėjau, reiks eit pažaist jei atsiminsiu tikrai parašysiu kaip daryt ;)

steamshop.lt - Steam žaidimai geriausiomis kainomis

Wa tau pagalba.

Tu nenuimsi to paswordo, jis per BIOS uzdetas. nu kaip ijungi pc DEL paspaudi ir yra, ten paieskok ir gali nuimt jai zinai pass.. As pats taip pasidariau kad nelystu tevai ir sistra prie pc :D

Geriau pasakik tevam jai jie uzdejo, nes gali baigtis blogai...

Ištikrūjų per BIOS galima pasidirbėti ir padaryti, kad nesužinotu ir tam krovimui kad pw nusimti čia laiko žaidimas kažkada mokėjau, reiks eit pažaist jei atsiminsiu tikrai parašysiu kaip daryt ;)

jumperi motherboarde tinkama nuiemi arba minutei isemi atminties batarke ir viskas resetinasi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...