Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Isorinis IP


Arg0N

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5353 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jeigu jusu internetas palaiko isorini ip tai vienas is variantu ji gauti tai nueiti i Start>Control Panel>Network Connections>Local Area Connection desinini ir properties> Lange susirandame Internet Protocol (TCP/IP) Double click ant jo ismeta langa ir uzdedam taskelius ant Obtain an IP adress automatically ir zemiau Obtain DNS server address automatically. Ir perkrauname kompa. Jei jis nepadeda tada sustabdom antivirusines procesa kaip man buvo Naudojau ESET Smart Security ir jis man padare vidini ip t.y daug kur neleido ir t.t isjungiau ji ir voila Isorinis IP stai tokia ir magija :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei ka as turiu tuos ispejimus nes kai buvau (zalias) nzn kad duoble post negalima ir uz taij gavau tuos ispejums ....... tad patylek ok ;) ir beto cia pats sita sukurei nsm nzn ar kam pades :| -.- P.S. tu gerai ten kitiems padedi ir pan. bet sy karta nsm sukurei ....... ir jei ka as ne botas kad floodinciau tad priciaupk kakaryne :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei ka as turiu tuos ispejimus nes kai buvau (zalias) nzn kad duoble post negalima ir uz taij gavau tuos ispejums ....... tad patylek ok ;) ir beto cia pats sita sukurei nsm nzn ar kam pades :| -.- P.S. tu gerai ten kitiems padedi ir pan. bet sy karta nsm sukurei ....... ir jei ka as ne botas kad floodinciau tad priciaupk kakaryne :D

Vaikas, tai kai reginies i saita paskaityk taisykles ir siaip jai butum norma nebutum vares DublePost... Siaip si pamoka pagelbes kam nors tikrai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5353 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...