Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

#CavalloMapping | Kavinė + Pagrindinė gatvė + Namas[PIRMASIS MAPP]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,


 

taigi pirmasis mano MAPP Darbas tai - Kavinė + Pagrindinė gatvė + Namas. Šis darbas man labai patiko, bent man. Lauksiu jūsų nuomonių, prie jo priplušėjau apie 4val. Kaip naujokui, man labai sunku tai buvo padaryti. Laukiu visų nuomonių. Ir tikiuosi jos bus teigiamos.

 

Ačiū, iki susimatymo - #CavalloMapping

 

MAPP DARBAS :

 


Taigi kaip pirmas mapp'as neblogas fantazijų turi , bet kaip matau su valdymu tau biški ne kas yra , bet nieko tai jug pirmas darbas :) numesiu link kaip naudotis MTA valdymu ir kaip galima nuleisti objektus žemyn ir pakelti į viršu :)

Bet mano patarimas pamappink kokį menėsį su MTA o vėliau pereik i Mapp constructoriu :) , nžn kaip tau bus bet man su juo žymiai lengviau

Video :

https://www.youtube.com/watch?v=ob7t9Fwv3hM

Taigi kaip pirmas mapp'as neblogas fantazijų turi , bet kaip matau su valdymu tau biški ne kas yra , bet nieko tai jug pirmas darbas :) numesiu link kaip naudotis MTA valdymu ir kaip galima nuleisti objektus žemyn ir pakelti į viršu :)

Bet mano patarimas pamappink kokį menėsį su MTA o vėliau pereik i Mapp constructoriu :) , nžn kaip tau bus bet man su juo žymiai lengviau

Video :

https://www.youtube.com/watch?v=ob7t9Fwv3hM

 

Labai ačiū, už pastebėjimus ir patarimus. Jie tikrai man pravers. Taip su valdymu ne kas, o apie MAP Construction, tai dar nekalbu. Paskui pradėsiu su juo dabar tik ant MTA kolkas mappinsiu. Dėkui už pamokos įvada. :)

 

Oj kaip pirmas dabas tai geras bet šiaip baisus visas pagrindas mirguliuoja, kam tą gatve reikėjo perdaryti kokiu tikslu? Ir dar tokiu negražiu pagrindu galėčiau pasakyti. Ir šiaip patarimas map construction naudok daug lengviau ir kokibiškesni map darbai gaunasi. Sėkmės toliau.

 

Žinau nėra ten to lygiavimo labai, bet pasistengsiu išsitaisyti savo klaidas ir paruošti kitą mapą. Dėkui už sėkmę. ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...