Peršokti į turinį

Atėmė Call Of Duty: Black Ops iš piratų


Stanis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kovo 13 d. XBOX 360 dashboard atnaujinimas nepasirodė toks grėsmingas kaip iš tikro buvo, nes tie kas pasileido nelegalias žaidimų Call Of Duty: Black ops ir Call Of Duty: Modern Warfare 2, bei Halo: Reach kopijas sužinojo, jog jie neteko teisės žaisti jų.

Pagal 'Emgadget', 'Xbox-Scene' forumo dalyviai diskutavo apie atnaujinimą ir keistą jo failų didumą bet parsisiuntimo laiką.

Atnaujinus konsolę ir paleidus šias tris Activision ir Bungie įrašytas žaidimų kopijas daugelis atrado "staigmeną", kurią Mircosoft paslėpė po žaidimų failais.

call_of_duty_black_ops_543151939.png&size=article_small

Mano asmeniška išvada: Manau tikrai per žiauriai pasielgė su piratais, bet iš dalies ir teisingai. Mažiau sukčiu bus ir visokiu vaikų online.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia jau nenaujiena, o seniena :D pries 2 men jei butum parases tada ok.

Gaila piratu? :D Ju isvis neturetu buti, MS'ui tikrai ju negaila :D Aisku patys kalti, kazkaip keista pirkti zaidimus kuriu kainos po 200lt, jei butu mazesnes kainos ar isvis kazkas kito butu sugalvota o ne pirkti zaidimus uz TOKIAS kainas, tu piratu ir nebutu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia jau nenaujiena, o seniena :D pries 2 men jei butum parases tada ok.

Gaila piratu? :D Ju isvis neturetu buti, MS'ui tikrai ju negaila :D Aisku patys kalti, kazkaip keista pirkti zaidimus kuriu kainos po 200lt, jei butu mazesnes kainos ar isvis kazkas kito butu sugalvota o ne pirkti zaidimus uz TOKIAS kainas, tu piratu ir nebutu

Na aš perku xbox 360 slim naują iš parduotuvės už dviejų savaičių, busių xbox live vartotojas ir dėsiu daugiau naujienų ir pan. Aš asmeniškai ant playstation 2 turiu 60 žaidimų ir visi piratiniai. Xbox 360 žaidimų po 200 Lt tikrai nepirksiu. Internete yra puikių žaidimų skelbimų po 40-50 Lt Naujausių bei gerų žaidimų. Čia gal biški nusisšnekėjau sorry.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nenusisnekejai, viska gerai pasakei :)

Buna tik problema surasti tuos po 40-50 lt zaidimus, arba poto galvoji ar tau atsius ar ne pastu, arba isviso neatsius, ir dar panasios problemos, arba is uzsienio tinklapio geriausia pirkti per ineterneta, tada tai tikrai ateis

Yra toks dalykas pašto sistemoje vadinamas perlaida, tai reiškia, kad siuntėjas išsiunčia man pvz. xbox 360 žaidimą, tas žaidimas nukeliauja į mano miesto paštą, tą pačią dieną aš į savo pašto dėžutę gaunu laišką, jog pašte yra žaidimas ir man reikia jį atsiimti, taip pat atsiimdamas privalau pašto darbuotojai sumokėti sumą kurią nurodė siuntėjas, aš sumoku ir pasiimu žaidimą, o po kelių dienų į siuntėjo duris pasibeldžia paštininkas ir atiduoda jam mano sumokėtus pinigus, grynaisiai. Viską išaiškinau, naudodamiesi perlaida tikrai neliksit apgauti. Daugiau info galite gauti savo miesto pašto skyriuje arba skype: xStaskax1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...