Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Proteinas


MiauksisFrixo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pats aš sportuoju :)

ką vartoju iš papildų tai: Kreatiną,monohydratą Olimpo 550g (juoda pakuotė) nuostabi sudėtis, iš žmonių gavau po 11e parduotuvėse - 18e

o dabar iš proteino, pigus,skanus ir su nuostabia sudėtimi - whey proteinas SIS - už 1kg mokėjau 18e.

 

sufneri,tu tiesiog turi ištvermės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.facebook.com/IronManLT/?fref=ts

http://ironman.lt/

 

Pažiūrėk šio žmogaus video arba net pačiam parašyk, tikrai parekomenduos tinkamą proteiną. Nemažai jo video yra paaiškinta apie papildus ir tikrai naudinga. Vienų tikslas yra greičiau parduoti, kitų pasiūlyti kokybę :) o šiaip jei tingi perdaug gilintis, imk izoliatą, neprašausi

Redaguota , nario GReddy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš jokių papildų nevartojų nors sportuoju bet koks esu toks ir esu kūdas nors jaučiu kad turiu jėgų net fizinį darbą dirbau nepavargau bet kūdas kaip taip gali būti? :D

Bloga mityba, pradek sveikai maitintis ir daug valgyk per diena (6-8 kartus).

MyProtein Impact Whey Protein ​(šokoladinio su karamele skonio, skanus, gerai geriasi), per mėnesį +4 kilai.

 

Iš myprotein.eu (nereklama) apsimoka pirkt labai geri ten.

ziurinejau si tinklapi ir gan susidomejau prekemis, is ten ir galvoju nusipirkti, tik, kad siuntimas 10e, na, bet ka darysi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bloga mityba, pradek sveikai maitintis ir daug valgyk per diena (6-8 kartus).

 

ziurinejau si tinklapi ir gan susidomejau prekemis, is ten ir galvoju nusipirkti, tik, kad siuntimas 10e, na, bet ka darysi :D

Nu nepasakyčiau kad bloga mityba čipsų nevalgiau gerimų negėrių nerukau :D valgiau į mesa į žuvi ir krabus tik biški nesaikingai viena diena mesa ryte suvalgiau kita kart vakarė o kokie ta mityba turėtų būti aš sportuoju namų salygomis ir sporto salės nevaikštau tai be trenerio gal ir sunkoka mano raumenys neišryškiti :D

 

Esu girdėjas kad papildai išpučia tuos raumenys, bet kartais galvoju kad be papildų čia man niekas nesigaus :D kartais užknisa prieš draugus ar šiaip random žmonės sakau kad sportuoju, bet netiki sako ką čia meluoji :D

Redaguota , nario surfneris2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nepasakyčiau kad bloga mityba čipsų nevalgiau gerimų negėrių nerukau :D valgiau į mesa į žuvi ir krabus tik biški nesaikingai viena diena mesa ryte suvalgiau kita kart vakarė o kokie ta mityba turėtų būti aš sportuoju namų salygomis ir sporto salės nevaikštau tai be trenerio gal ir sunkoka mano raumenys neišryškiti :D

 

Esu girdėjas kad papildai išpučia tuos raumenys, bet kartais galvoju kad be papildų čia man niekas nesigaus :D kartais užknisa prieš draugus ar šiaip random žmonės sakau kad sportuoju, bet netiki sako ką čia meluoji :D

namu salygom sunkoka. nepaminejai, kiek kartu valgai. Laikas nusipirkti abonimenta i sale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

namu salygom sunkoka. nepaminejai, kiek kartu valgai. Laikas nusipirkti abonimenta i sale.

Gaila pinigų, kai jų neperdauginusia turiu :D tai ir tenka namuose arba lauke ant turniko beje yra kelios treniruokliai lauke dar ant jų nueinu, o valgiau įvairiai

 

Bananą 

Bandelė 

Sausainiai

Mesaini 

Žuvų Piršteliai

Krabai 

Virtus 2 Kiaušinius 

Mėsa ar šiaip kokį kotletą su bulvų košę arba ryžiais

Makaronų 

 

ką reiktu valgyti dar? :D padėkit žmonės :D su daryti mitybą :D o kaip patys ką ir kiek valgot nes aš tai neskaičiuoju :D

 

dažniausia tai ir valgiau esu girdėjęs kad reik daug vandens gert to aš nedariau :D

Redaguota , nario surfneris2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

daug ką gali valgyti, avižas, tūną, žuvį, vištiena, kiauliena ir pan, darzovės, ryziai, bet ne mesainius, bandeles.. :D

 

8cd4ab15fd834d109aae43682223e172.png

 

 

turiu pazistama kuris dabar labai gerai atrodo, bet jis valgo beleką ir labai daug.

Redaguota , nario MiauksisFrixo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

daug ką gali valgyti, avižas, tūną, žuvį, vištiena, kiauliena ir pan, darzovės, ryziai, bet ne mesainius, bandeles.. :D

 

8cd4ab15fd834d109aae43682223e172.png

 

 

turiu pazistama kuris dabar labai gerai atrodo, bet jis valgo beleką ir labai daug.

Kažkur esu skaitęs kad būna tokių žmonių kurie pasportuoja ir tikrai atrodo gražiai bet rėtas čia atvejis, visur kad jo be mitybos nieko nepavyks pasiekti, o kodėl negalima bandele ir mesaini? o kada juos valgyti? :D reik pasigoolinti apie mityba 

Redaguota , nario surfneris2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkur esu skaitęs kad būna tokių žmonių kurie pasportuoja ir tikrai atrodo gražiai bet rėtas čia atvejis, visur kad jo be mitybos nieko nepavyks pasiekti, o kodėl negalima bandele ir mesaini? o kada juos valgyti? :D reik pasigoolinti apie mityba 

jei tau atrodo, kad bandeles, mesainiai yra sveika, tai prasom, valgyk. As asmeniskai valgau mazdaug kas 2h. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikiuosi sportuoji normaliai, nes proteina gert ir tiketis, kad patys uzaugs raumenys yra beviltiska.

 

 

Aš jokių papildų nevartojų nors sportuoju bet koks esu toks ir esu kūdas nors jaučiu kad turiu jėgų net fizinį darbą dirbau nepavargau bet kūdas kaip taip gali būti? :D

kiek sveri?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tikiuosi sportuoji normaliai, nes proteina gert ir tiketis, kad patys uzaugs raumenys yra beviltiska.

 

 

Nesijaudink.

 

 

Nžn neturiu svarstyklių :D ugis tai 1,75 ne per aukštas :D

:D Koks skirtumas?, aukstas ar ne.. 

Ne, bet skanu :D reik biški pasilepinti skanu maistu ar aš klystu ? :D

I menesi, viena karta, kodel gi ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesijaudink.

 

 

:D Koks skirtumas?, aukstas ar ne.. 

I menesi, viena karta, kodel gi ne

Aišku dėl mėsainų ir bandelų tada bandysiu taip dažnai jų nevalgyti, o dėl ugio nežinau tiesiog ugis duoda pasitikėjimo :D dauguma mano pažįstamų apie 1.85 kažkur o aš prie jų žemas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...