Peršokti į turinį

Kviecius visus norincius i CS GO komanda


Aurisaluzas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi. As esu Aurisaluzas ir renku komanda dalyvavimui turnyre Go4CS:GO Europe Cup #204 kuriame is viso dalyvaus apie 200 komandu ir jis vyks siandien (Birzelio 19d. 15:00 valanda. Jei komanda atsirastu veliau nei iki sito laiko, tada butu galima sudalyvauti viename is Faceit turnyru). Dauguma draugu atsisake zaisti, nes siandien nelabai turi laiko, todel ieskau trieju zaideju norinciu dalyvauti.
Aisku kuo aukstesnis jusu rankas tuo geriau, bet priimsiu visus. Jei norite daugiau informacijos ar pagalbos kaip susitvarkyti zaidima kad galetumete dalyvauti, tada galite man parasyti cia, I facebook: Aurelijus Aluzas. Ar Skype: Aurisaluzas
Tai tiek informacijos, jei kazka daugiau suzinosiu parasysiu cia, tikiuosi atsiras norinciu, nes tai neeiline proga sudalyvauti turnyre, kuriame gali pasitaikyti tikrai neblogu komandu. Aisku neverta tiketis laimejimo, bet piniginis prizas uz pirma vieta 100 euru, o kitos vietos nuo 2 iki 64 gauna taskus ir komandos per kelis turnyrus surinkusios daugiausiai tasku gauna pakvietima i stipresni turnyra kuriame ir prizai didesni.
Mano FB: Aurelijus Aluzas
Mano Skype: Aurisaluzas
Steam: Ziom
1:Ziom (As) Master guardian 1
2.Ted (Master guardian 2)
3.
4.
5.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2869 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...