Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

vLKG.LT - Virtualus Lietuvos Kaimelių Gyvenimas


Nikes

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Yogho motyvuotas, bei šaunus žmogus, tačiau tų naujų pradžių ne viena buvo, ir turbūt bus, neapsisprendęs esi, kažkas sakė, jog tas pats samp'as nusibodęs, yra žmonių kurie dar jį žaidžia, pats žaidžiu, įdomu man, tačiau jau atsibodo... Kiek serverių esu žaidęs, tas pats per tą patį, reikia kažkokių naujovių, nes dauguma projektų, beveik tokie patys, tik su kitokia modifikacija, reikia kažko naujo, unikalaus ir to, ko dar nebuvo matęs samp žaidėjas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir aš pats dar abejoju ar kažkas išeis, nes jau miręs SA:MP'as. Ir tik užėjus į forumą vėl tie patys žmonės su pareigom, nekalbu apie savininkus.

SA-MP nemires :D ilgai jis dar gyvuos , pažiūrėk kituose šalyse kokie online skaičiai pvz Rusai kiek kūria RP stiliaus projektus ir visur žaidžia 50-100 arba 100-500 žmonių užeik į svetainė ir pažiūrėk kokie online skaičiai http://monitor.sacnr.com/ yra jų virš 1k , Lietuviški ale "projektai" nemoka rimtai dirbti  , iš Lietuvišku serverių kurie yra geri ir pasieke tai yra Los-Santos.lt Las-venturas.lt Sarg.lt LMG.lt Greenside.lt Dogberry.lt viskas čia vat projektai kurie yra rimtai dirbama , o kiti tai tiesiog daugiausiai daro kad startuot surenką 100 on žaidėjų ir kitą dieną parduodą kad babkių užsidirbti

Tai kad SA:MP'as nemires dar :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2889 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...