Peršokti į turinį

Windows 7 draiverių problema.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Iškylo bėda. Dar prieš 1d. visi draiveriai veikė puikiai, dabar nežinau kodėl pradėjo neveikti garso draiveriai. Na bandžiau daryti tai, ką siūlo kiti, skaitydamas kitų tokias pačias bėdas kaip mano, bet enable/disable nieko nepadaro. Soun drivers yra įrašyti ir rodo, kad ijungti, t.y. per properties rodo enabled - tipo ijungti, bet garso nėra ir icon'as prie laiko ant sound icon rodo kryžiuką. Gal kas esat tai patyrę ir galit padėt?

Lauksiu atsakymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tiesiog reikia ,,pagooglinti''

Pas mane buvo ta pati problema. Bandziau irasyt naujausius driver, bet naudos is to jokios. Pasirodo pas mane buvo garsas per BIOS'us isjungtas. Kaip juos ijungt: kai kraunasi Windows spaudi DEL, isijungus biosams pasirenki INTEGRATED PERIPHERALS, po to, kur AC97 audio ar kazkas panasaus ir pasirenki, kad butu AUTO. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4790 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...