Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3608 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu paklaust ar apsimoka ieškotis merginos per pažintis internete? ar yra šanšų kad pavyks kažką atrasti ar ten tik barakudos vien? ar jus patys naudojat gal pavyko kažką atrasti ar nieko gero iš tų online pažinčių? aišku vieni rašys eik ir lauką ir susirasi bet deja negaliu neesu toks drąsus kad užkalbinčiau kokia nors merginą gatvėje visas pradedu drebėti vos iškalbu pats :D

Sveiki, noriu paklaust ar apsimoka ieškotis merginos per pažintis internete? ar yra šanšų kad pavyks kažką atrasti ar ten tik barakudos vien? ar jus patys naudojat gal pavyko kažką atrasti ar nieko gero iš tų online pažinčių? aišku vieni rašys eik ir lauką ir susirasi bet deja negaliu neesu toks drąsus kad užkalbinčiau kokia nors merginą gatvėje visas pradedu drebėti vos iškalbu pats :D

Na nežinau, tikrai neapsimoka prasidėt su tais pažinčių portalais, tiksliai ką tu jauti niekad nebuvau patyręs. Žinau tik tiek, kad neapsimoka su tokiom nesamonėm. Būtų įdomu sužinot kiek tau pačiam metų. Patarčiau šiaip bendraut su vyresnėm.

Geriausia per draugus,pažystamus per tūsus kokius :) bet galima ir per interneta :D bet manau dažnas atvėjis bus kad nuotraukos su photoshop :D o taip tai įmanoma ;)

Per tuos "tūsus" net nepatarčiau, susirasi kokią xujnia ir viskas, paskui pis protą visą laiką. Niekad į tokias rimtai nežiūrėjau, nu nebent lovą sušildyt tokiom :D.

 

http://prntscr.com/bfrqpl

Aš tik mėsa ir kaulai, siela tarp dviejų pasaulių...

(redaguota)

Na nežinau, tikrai neapsimoka prasidėt su tais pažinčių portalais, tiksliai ką tu jauti niekad nebuvau patyręs. Žinau tik tiek, kad neapsimoka su tokiom nesamonėm. Būtų įdomu sužinot kiek tau pačiam metų. Patarčiau šiaip bendraut su vyresnėm.

Per tuos "tūsus" net nepatarčiau, susirasi kokią xujnia ir viskas, paskui pis protą visą laiką. Niekad į tokias rimtai nežiūrėjau, nu nebent lovą sušildyt tokiom :D.

Šį rudenį bus 20 o net mergos neesu turėjas tai žinai norėtusi :D bet aš ne iš tų kurie iškart į lova nors gal ir norėtusi :D

 

Normalios merginos tokiais šūdais neužsiima kaip landžiojimas per pažinčių paslapius  :D

irgi taip galvoju kad rimtos tikrai ten nesėdi, nors ką gali žinoti surizikuoti gal ir reikėtu :D

Redaguota , nario surfneris2

Nebijok bendrauti su naujomis merginomis ir realioje erdvėje, kad internete susirasi kokia normalia merginą su kurią bendrausis normaliai ir realybėje susitikęs bijosi jai pasakyti kokį nors žodį - tai nėra labai gerai, greit gali kristi merginos akimis, juk visais laikais merginoms patiko drąsus vaikinai!


200 gramų vodkės įkalk tai taip liežuvis apsivers kad gali eilėraščius sakyti.

Įpilk 200 gramų ir visą Cicino dainą tau padainuosiu :)

Eikit su ta balta, gal jis tik su panom sunkiai kalba, o normaliai daug kalba. Aš šiaip normaliai kalbu, tai kai įpisu beveik nekalbu. O šiaip autoriui patarčiau tiesiog, jei susiras paną, tai nešokinėt ten aplink ją, kaip kiti daro, o tiesiog apsimest, kad tau *Myliu SuperGames.lt* tie santykiai. Nesakau, kad ten nerodyt jai dėmesio ir pan., o tiesiog žiūrėk paprastai ir viskas. O man gera merga - axujena tačka, kažkaip užpis jos mane su savo nesamonėm... Zjbs būtų nebent kokią 40-metę, normaliai atrodančią, va su tokia tikrai eičiau bet kur.


palauk 20 metų ir susirasi arba vpš jos neieškok nes jų nereik peace

Nu jau ne 14-mečiui (jei bent tiek turi) patarinėt tokaiis klausymais.

 

http://prntscr.com/bfrqpl

Aš tik mėsa ir kaulai, siela tarp dviejų pasaulių...

Eikit su ta balta, gal jis tik su panom sunkiai kalba, o normaliai daug kalba. Aš šiaip normaliai kalbu, tai kai įpisu beveik nekalbu. O šiaip autoriui patarčiau tiesiog, jei susiras paną, tai nešokinėt ten aplink ją, kaip kiti daro, o tiesiog apsimest, kad tau *Myliu SuperGames.lt* tie santykiai. Nesakau, kad ten nerodyt jai dėmesio ir pan., o tiesiog žiūrėk paprastai ir viskas. O man gera merga - axujena tačka, kažkaip užpis jos mane su savo nesamonėm... Zjbs būtų nebent kokią 40-metę, normaliai atrodančią, va su tokia tikrai eičiau bet kur.

Nu jau ne 14-mečiui (jei bent tiek turi) patarinėt tokaiis klausymais.

Kai pačiam yra maksimaliai 16 metų, eitum su normaliai atrodančią 40-metę moterimi bet kur? :lol: Ji tau į mamas tiktu, o ne į merginas :) Debiliškas tavo komentaras. Tikrai.

 

Čia pataisysiu aš, tai ką sakė Antanas,kad nedarytum ateityje pats klaidų: nerodyk, kad tau nėra svarbus santykiai, jeigu tau nebus svarbus santykiai - merginos ilgai neturėsi.

(redaguota)

Kai pačiam yra maksimaliai 16 metų, eitum su normaliai atrodančią 40-metę moterimi bet kur? :lol: Ji tau į mamas tiktu, o ne į merginas :) Debiliškas tavo komentaras. Tikrai.

 

Čia pataisysiu aš, tai ką sakė Antanas,kad nedarytum ateityje pats klaidų: nerodyk, kad tau nėra svarbus santykiai, jeigu tau nebus svarbus santykiai - merginos ilgai neturėsi.

Man nerūpi kas man į mamas tiktų, vieną turiu, jos ir užtenka. Ne visiem suprast mano sakinį, daug tokių Lietuvoj yra, kur šokinėja prie tų panų, o paskui verkia, kad palieka, turi ir tu, ir ji rodyt iniciatyvą.

Redaguota , nario AntanasZ.

 

http://prntscr.com/bfrqpl

Aš tik mėsa ir kaulai, siela tarp dviejų pasaulių...

Man nerūpi kas man į mamas tiktų, vieną turiu, jos ir užtenka. Ne visiem suprast mano sakinį, daug tokių Lietuvoj yra, kur šokinėja prie tų panų, o paskui verkia, kad palieka, turi ir tu, ir ji rodyt iniciatyvą.

Abipusis turi būti santykių vertinimas, be jo nebus nieko :)

  • Parašė po 1 mėnesio...
(redaguota)

Na naudoju jau 2 men ir rezultato jokio nėra pakviečiu į draugų ratą ir vistiek nieko neatrašo o jei kažką atrašo atrodo galėtu jau kažkas išeiti ir staiga nebeatrašo nors online būna... nesuprantu kas blogai? ar jos pačios nežino ko nori :D ir beveik dauguma tas pats... ar... su tais puslapiais nieko gero o tikėjausi kažko... taip ir galvojau kad per gerai ir lengvai būtu :D jaučiu jog laikas trinti anketąs

Redaguota , nario surfneris2

Pirma būk draugais, po to į rimtesnius santykius. Jei ne dėl seksualinių poreikių ieškai merginos, tikrai atrasi tą "vienintelę". Per internetą tikrai galima susirasti merginą, bet minusas tame, kad tu negali pasitikėti tuom kas yra tau rašoma/sakoma, nes vis gi, tu jos realybėje nematai, gali jinai būti dviveidė ir būti two-timing (tuo pačiu metu bendrauja su kitu vaikinu), o gal tiesiog gali apgaudinėti tave ir išsiprašyti pinigų, tada puft ir nebėra. Geriausiu atvėju pasijunk pornuchą ir bus gerai ;^)

Free cancer cure:
188055d006.gif
 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3608 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...