Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3668 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nu nesuprantu aš tokių juokingų narių: https://www.supergames.lt/user/13432-zoly/dzin man ta reputacija ir ateinantis įspėjimas.
Bet kodėl tokie kietumai virtualūs vaikų yra internete, o prakalbus apie FaceBook arba nr. apsikeitimą, prasideda verksmai ir isterijos. O vėliau block.

Jeigu tu toks esu kietas ir realybėje tai dv atblokuok. Nu OMG nu aš nesuprantu šiame forume pusės besilankančių. Apšvieskit Jūs mane :D

Kodėl žmogus kietas virtualiame forume, o realybėje ant tiek d*****, kad blokuoja tik man prakalbus apie realų bendravimą? Nesuprasiu gyvenime. Dabar prasidės kvaili atmazai. Duok tu po galais savo nr. sušiktas degradavęs mažvaiki :D Bailys kaip reta

Redaguota , nario Galardas
1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
(redaguota)

Welcome to the internet. Jei dar nepriprates tai pratinkis prie tokių vaikų nes šitame forume 85% vaikai.

mSGDmL0.gif

 

 

Facebook=realybė?

 

Galima ginčitys kadangi puse FB vartotojų arba turi fake nuotrauka arba išvis be nuotraukos ir pasidare fake anketą. :)

Redaguota , nario skanusvaflis

NYCGifathon12.gif

 

 

 

 

nespausk

 

(redaguota)
Kodėl žmogus kietas virtualiame forume, o realybėje ant tiek dūxas, kad blokuoja tik man prakalbus apie realų bendravimą? Nesuprasiu gyvenime. Dabar prasidės kvaili atmazai. Duok tu po galais savo nr. sušiktas degradavęs mažvaiki 

 

 

Aš iš jo pusės galėčiau atsakyti, koks tolkas jam duoti numerį savo kažkokiam nepažįstamam žmogui kuris nervinasi dėl supergames ir facebook?

Redaguota , nario Dr.Arnas

Welcome to the internet. Jei dar nepriprates tai pratinkis prie tokių vaikų nes šitame forume 85% vaikai.

mSGDmL0.gif

 

 

Galima ginčitys kadangi puse FB vartotojų arba turi fake nuotrauka arba išvis be nuotraukos ir pasidare fake anketą. :)

Tai aš ką ir sakau, kad facebook su realybę nelabai susijęs.

 

Šiaip jeigu nebūčiau durnas, tai saugumo sumetimais ir aš numerio nedalinčiau. Kam tau tas numeris apskritai, nukabint bandai? Yra gi ir kitokių būdų pakalbėt :D

 

Temos autoriaus išvis nesuprantu. Vėl dėmesio trūkumas? Gal apskritai blogą padaryt reikėtų apie viską kas įvyko tavo gyvenime? Nors žinoma, kad kažkas tau nedavė numerio, dėl velniai suprasi ko, yra kritinė informacija, ir turėtum ištikro tai rašyt į naujienų skiltį. Jau nekalbu apie tai, kai kas nors parašo neigiamą nuomonę, ypač tavo temoje. Kiekvienam tokiam pranešimui po vieną knygos „Tavo nuomonė yra šūdas ir tu esi freeposteris ir tu čia esi nelaukiamas ir šitas forumas yra šūdas ir aš iš jo išeinu ir niekada negrįšiu, bet, oi, kažkaip kita dieną vėl aš čia sėdžiu ir toliau verkiu“ ekzempliorių. Netgi vakar, kažkas gi šaukykloje buvo parašęs, kad čia mažvaikių forumas ir kažkas kaip ir ruošias čia nebebūt, bet, kaip matau pranešimas ištrintas ir gal 8 kartą čia po tokio pasisakymo sėdim ;)

(redaguota)

Nu nesuprantu aš tokių juokingų narių: https://www.supergames.lt/user/13432-zoly/dzin man ta reputacija ir ateinantis įspėjimas.

Bet kodėl tokie kietumai virtualūs vaikų yra internete, o prakalbus apie FaceBook arba nr. apsikeitimą, prasideda verksmai ir isterijos. O vėliau block.

Jeigu tu toks esu kietas ir realybėje tai dv atblokuok. Nu OMG nu aš nesuprantu šiame forume pusės besilankančių. Apšvieskit Jūs mane :D

Kodėl žmogus kietas virtualiame forume, o realybėje ant tiek d*****, kad blokuoja tik man prakalbus apie realų bendravimą? Nesuprasiu gyvenime. Dabar prasidės kvaili atmazai. Duok tu po galais savo nr. sušiktas degradavęs mažvaiki :D Bailys kaip reta

Wut? Man idomiausia su kuo tu apskritai kalbejai, nes manes pastaruoju metu niekas nei facebook, nei telefono numerio neprase. O as priezasties del ko tureciau savo numeri duot kazkokiam banglui kuriam uzejo panikos atakos del kazkokios priezasties nematau. XD

Uzblokines irgi *Myliu SuperGames.lt* ant ko as tave?

 

skanusvaflis, tu net nezinai apie ka kalba eina, atejai matosi postu pasirinkt, paskaitei pirma sakini ir uzejo noras?

 

Kaip supratau viskas prasidejo nuo to, kad as jo paklausiau kodel jis vadina CS:GO wildfire coina Mortal Kombat zenkliuku vien del to, kad ten drakonas ant jo. XDD

X** suprasi x** pap***, nei as apsimeciau kietu, nei as ka panasaus dariau, as tik su jo nuomone nesutikau keliuose temuose.

Redaguota , nario Galardas
1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

❤️

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3668 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...