Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Razer gamebooster yra apgavystė! :D


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

.lukonic kiekvienos rekomendacijos yra skirtingos. Mano situacijoje turiu Razer pelyte jau 2 metus ir esu labai patenkintas tiek kokybe tiek patvarumu ir visiskai nesigailiu sumokejas uz ja 69 EUR nes asmeniskai megstu kokybiskus ilgalaikius daiktus (kai kam gal ir ne). Del ko pirkau Razer o ne kazkokia kita tarkim Steelseries? Rekomendavo pazystamas turintis ta pacia pele kokia turiu dabar.  Taip esu girdejas kad kai kurios Razer peles suluzta pradeda durniuoti chipai ar dedasi kitokios anomalijos bet visgi cia kaip tu ta daikta priziuresi ir rupinsiesi juo. Nelabai sutikciau kad butent visa Razer produkcija yra bloga. Sako kad Zowie ir Roccat blogos ir dar kitokie zinomi brandai bet juk nera nieko tobulo. Tiesiog noriu pasakyti kad jei vienas pirktas produktas suluzo sugedo sudege ar kazkas kito tai nereiskia kad visa kita produkcija taip pat yra bloga ir prastos kokybes. Ko is Razer programu nerekomenduociau tai mineto GameBooster ar Razer Cortex. Aisku tik Synapse yra gera ir reikalinga. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.lukonic kiekvienos rekomendacijos yra skirtingos. Mano situacijoje turiu Razer pelyte jau 2 metus ir esu labai patenkintas tiek kokybe tiek patvarumu ir visiskai nesigailiu sumokejas uz ja 69 EUR nes asmeniskai megstu kokybiskus ilgalaikius daiktus (kai kam gal ir ne). Del ko pirkau Razer o ne kazkokia kita tarkim Steelseries? Rekomendavo pazystamas turintis ta pacia pele kokia turiu dabar.  Taip esu girdejas kad kai kurios Razer peles suluzta pradeda durniuoti chipai ar dedasi kitokios anomalijos bet visgi cia kaip tu ta daikta priziuresi ir rupinsiesi juo. Nelabai sutikciau kad butent visa Razer produkcija yra bloga. Sako kad Zowie ir Roccat blogos ir dar kitokie zinomi brandai bet juk nera nieko tobulo. Tiesiog noriu pasakyti kad jei vienas pirktas produktas suluzo sugedo sudege ar kazkas kito tai nereiskia kad visa kita produkcija taip pat yra bloga ir prastos kokybes. Ko is Razer programu nerekomenduociau tai mineto GameBooster ar Razer Cortex. Aisku tik Synapse yra gera ir reikalinga. :)

Tas pats ir man. Tik aš naudoju Razer Kraken 7.1 Chroma ausinės. Esu patenkintas, mokėjau apie 86eur ir nesigailiu. Nes ir garso kokybė paliko gerą įspūdi, ir patvarumas ir t.t :)

Redaguota , nario Aleksas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

razer imperator 2009'uju modelis buvo ok bet esu asmeniskai girdejes is competitive playeres kad ji buvo po 4eriu metu kai jos 2009uju suluzo pirko atnaujinta 2012 ir per 3men pele mire, tada kaip supratau ji rma, panaudojo kokius metus ir vel sugedo.

pasake tiek kad naujesni razer gaminiai yra slamstas, siuo  metu naudoja turtle beach grip300, i lietuva si avago sensor pele neimportuojama bet is to ka pasake jog kokybe skustis negali.

taip tai tik entry avago 3050 sensoriu naudojanti pele bet tai kaip apibudino isties gerai pagaminta kaip uz ta 30euru kainos santyki.

man tik kyla itarimas jog pele laikoma sudu jei zmogus perka brangu daigta ir jis isvis nelaiko.

zinoma jeigu esi koks pc master race fan gay'us tada tau razer produktai tiks vien todel kad turi galimybe upgradinti kas metus ar net pusmeti juos, senuosius parduoti zemesne kaina nei nauja nes neturejai defektu.

as pats del vienos razer peles per trumpesni nei puses metu laikotarpi turejau proga panaudot garantini.

Redaguota , nario Mikoto9223
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Teko daug programų išbandyt norint išgauti daugiau fps ir su MSI Afterburner , pavyko išgauti 10 + fps. Yra daug video apie daugeli vaizdo plokščių todėl nesunku susikonfiguruoti. Visados siūlau pasižiūrėt guide begginners kad nebūtų durnų klausimų ją naudojant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...