Peršokti į turinį

[NEW] Gamebanana.LT


v1rus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2885 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Naujai pakurtas projektas http://Gamebanana.LT

 

Apsilankykite įvertinkite, stiprei nepeikite. 

Išsamesnė informacija atėjus į projekto tinklalapį.

 

Aprašymo nedarysiu. 

Šiuo metu turime  #CSGO [Public] ir #RUSH [A/B]

 

Su nauju web TVS ir gražiai padarytais serevriais.

 

Pora screens:

 

1.png2.png3.png4.png5.png

Redaguota , nario v1rus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D prie ko cia leidimas

Noretu butu issipirke visus domenus. Del logopito dar nebuvo laiko kazka daryti. Kritika is tokiu zmoniu kurie isskirus komentaru rasyma daugiau nieko negali padaryti, man juokas ima

Galim, parašyt dar vieną komentarą :P

 

O jei rimtai, tai tu esi apgailėtinas šūdžius, nukopijavęs pavadinimą, nemokantis nieko naudingo, net logo nusipiešt ir knisantis mums protą. Eik tu gal pasikask po pernykščiais lapais, ir kai ką nors suprasi, tada čia čiulbėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

ir tas "TVS" platintas

ir tas #CSGO tai durnai atrodo :D

 

Man atrodo aš nesakiau, kad unikalus. Ar šio forumo pagrindinė tematika "kritika", kai puse iš jūsų su abiem kairiom rankom net paplatinto "TVS" neužsimautu. 

 

Ir šiuo metu aišku unikalaus nieko nepadarisi ilgam. Nes jus lietuviai/lenkai (nevisi) tik pamate naują idėją bėgat kopijuoti. Kiek pardaves projektų/pluginų/modų. Po kurio laiko jau internete free guli. Argi neapgailėtina iš jūsų pusės?^^

Redaguota , nario v1rus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo aš nesakiau, kad unikalus. Ar šio forumo pagrindinė tematika "kritika", kai puse iš jūsų su abiem kairiom rankom net paplatinto "TVS" neužsimautu. 

 

Ir šiuo metu aišku unikalaus nieko nepadarisi ilgam. Nes jus lietuviai/lenkai (nevisi) tik pamate naują idėją bėgat kopijuoti. Kiek pardaves projektų/pluginų/modų. Po kurio laiko jau internete free guli. Argi neapgailėtina iš jūsų pusės?^^

Matai aš mečiau kodavimą tad man giliai p*.

Beje už -rep papjausiu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2885 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...