Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Keiksmažodis = -1Rep  

63 balsai

  1. 1. Ar prisidėsite prie manęs? Keiksmažodis = -1Rep

    • Taip
      42
    • Ne(Pagryskite)
      21


Recommended Posts

Sveiki nariai, sugalvojau tokį manau neblogą dalyką kuris taisytų narių reputaciją ir kažkiek ją stabilizuotų.
Forume rašant savo pranešimą ar komentuojant temoje pasitaikytų jame keiksmažodis kiti nariai galėtų drąsiai spausti -rep ant to pranešimo ir jei pranešimų tokių daug tai narys gali dėti tam pačiam nariui tiek
-rep, kiek yra tokių postų. Aišku šioje temoje išreiškite savo nuomonę, jei bus daug neigiamų atsiliepimų ar prasidės masinis -rep piknaudžiavimas ne pagal mano pasiūlymą tai teks temą trinti. Kaip ir sakiau kažkiek stabilizuosis narių tikroji reputacija pagal keiksmažodžius, o jų tikrai nereikia šiame forume! :)

Keiksmažodžiai yra tiek angliški, tiek rusiški, tiek lietuviški ir t.t.. 

O tai dabar negalima to daryti (t.y. dėti -rep jei pranešime yra keiksmažodis) ?

Galėjo visada, tik dabar aš raginu tai daryti.

 

*Myliu SuperGames.lt* nenusišnekėk, forumo reputacija - žlugusi, kaip ir atsiliepimai.

Norėčiau, kad paaiškintum kodėl žlugusi? Jei tu turi beveik 200 postų ir tik 16+rep tai kaip suprantu nelabai kažką protingo rašai. Pažiūrėjau paskutinius tavo 10 pranešimų tai ant vieno posto kur vartoji necenzūrinius keiksmažodžius turi -18rep, tai kaip matai tavo rašliava žlugusi, o ne forumo reputacija. Dėl atsliepimų tai kas su jais blogai? :)

Galėjo visada, tik dabar aš raginu tai daryti.

 

Norėčiau, kad paaiškintum kodėl žlugusi? Jei tu turi beveik 200 postų ir tik 16+rep tai kaip suprantu nelabai kažką protingo rašai. Pažiūrėjau paskutinius tavo 10 pranešimų tai ant vieno posto kur vartoji necenzūrinius keiksmažodžius turi -18rep, tai kaip matai tavo rašliava žlugusi, o ne forumo reputacija. Dėl atsliepimų tai kas su jais blogai? :)

blogai matosi, pats perskaičiau paskutinius savo postus, niekur nėra necenzūrinės leksikos. O šiaip - forumas žlugęs, Aurimas visiškai į jį nebelenda, nebetvarko atsiliepimų ir šiaip daugiau apgavysčių negu teigiamų dalykų čia galiu paskaičiuoti.

"ei, klausyk as***, tu riperi jib******** (atsiprašau visų už necenzūrą, bet jau nebegaliu) ...."
Čia iš tavo pranešimų toks vienas. Kaip manai čia viskas tvarkoje? jei pats atsiprašai už keiksmažodžius.
Jei Aurimas čia nesilanko nereiškia, kad čia forumas žlugęs ir jo niekas netvarko. Atsiliepimai čia tvarkoje, mes tvarkome neteisingus ir pnš. Daugiau apgavysčių negu neigiamų dalykų? Čia ko gero apie 11% yra neigiamų atsiliepimų ir tai stengiamės šitą skaičių mažinti, pradėk žiūrėti iš kito kampo ir įžvelk teigiamos pusės. :)

"ei, klausyk as***, tu riperi jib******** (atsiprašau visų už necenzūrą, bet jau nebegaliu) ...."

Čia iš tavo pranešimų toks vienas. Kaip manai čia viskas tvarkoje? jei pats atsiprašai už keiksmažodžius.

Jei Aurimas čia nesilanko nereiškia, kad čia forumas žlugęs ir jo niekas netvarko. Atsiliepimai čia tvarkoje, mes tvarkome neteisingus ir pnš. Daugiau apgavysčių negu neigiamų dalykų? Čia ko gero apie 11% yra neigiamų atsiliepimų ir tai stengiamės šitą skaičių mažinti, pradėk žiūrėti iš kito kampo ir įžvelk teigiamos pusės. :)[/size]

Galardas is on fire :D :D

O su pasiūlymų sutinku.

(redaguota)

Tai jau senai darau, bet tai nepadės, jai tam žmogui nusispjaut ant tų -rep... Geriausia dėti tiems -rep kurie labiausiai dėl jų verkia, "Už tiesa -rep deda" "-rep už nieka" , :D  kiti apskritai bijo tuos -rep dėti nes bijo gautį atgal... 


Geras pvz, tokius postus minusuot :) Niekuom neargumentuotas postas....

 

Nesutinku kam šito reikia? nėra tolko

Temoi puikiausia aprašytą, kam šito rėikia :)

Redaguota , nario Baldas

Eik Namo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3675 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...