Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3672 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Šita su blogesniu aušinimu, mažesniu clock'u ir turi trumpesnį garantinio aptarnavimo laikotarpį. Sutapyti galima imant RAM'us be heatspreader'io ir pigesnį PSU, kurio tikrai užteks: https://www.1a.lt/order/shopping_cart?content=HcaxAQAgCAOwl2hBoPr%2FX4qZQkixcQBrw4Sm7kmwij8K1WSFXJN093y5

Redaguota , nario Tautedorus
(redaguota)

to Seagate nera ant skytech, verta aukoti geresni overclock speed del gpu su dviem ventiliatoriais ir dviem top fan'ais PWN nzxt-pirkejui sprest.

2luqsra.jpg

optional part butu hyper t4 arba hyper 212 evo bet tada dar 24-35eurais kaina kiltu.

asmeniskai vengiu siulyti buildus su mini itx gpus vien del prastesnio ausinimo.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

to Seagate nera ant skytech, verta aukoti geresni overclock speed del gpu su dviem ventiliatoriais ir dviem top fan'ais PWN nzxt-pirkejui sprest.

2luqsra.jpg

optional part butu hyper t4 arba hyper 212 evo bet tada dar 24-35eurais kaina kiltu.

asmeniskai vengiu siulyti buildus su mini itx gpus vien del prastesnio ausinimo.

Ką tu jam siūlai? GTX 950 už R7 370 galingesnė, apie GTX 960 net nekalbu. Paskiau 2 aušintuvai po 15€. Rimtai? Suprasčiau būtų build'as už >1000€, tada tokie aušintuvai būtų pateisinami, bet čia...

(redaguota)
Tautedorus, on 02 Jun 2016 - 19:11, said:Tautedorus, on 02 Jun 2016 - 19:11, said:Tautedorus, on 02 Jun 2016 - 19:11, said:

Ką tu jam siūlai? GTX 950 už R7 370 galingesnė, apie GTX 960 net nekalbu. Paskiau 2 aušintuvai po 15€. Rimtai? Suprasčiau būtų build'as už >1000€, tada tokie aušintuvai būtų pateisinami, bet čia...

tingiu permest aki pries rankantis dalis. bet galiu numest nuorodas kiekvienai jei jau taip butina. ir beto bus gpu uz 200euru su 2fanais.

http://www.1a.lt/seagate_barracuda_7200_1tb_sata_64mb_st1000dm003_

http://www.1a.lt/corsair_atx_231_vs_series_550w_cp9020097eu

http://www.skytech.lt/bx80662i36100-intel-core-i36100-dual-core-370ghz-3mb-lga1151-14nm-47w-vga-box-p-276374.html

http://www.skytech.lt/h110m-provd-msi-h110m-provd-h110-dualddr42133-sata3-dvi-dsub-usb-matx-p-279696.html

https://www.varle.lt/vaizdo-plokstes/vga-pcie16-r9-380-2gb-gddr5nitro-11242-12-20g-sapphire--1710323.html

http://www.skytech.lt/hx421c13sb8-kingston-hyperx-8gb-ddr4-2133mhz-cl13-dimm-xmp-savage-black-p-272388.html

http://www.skytech.lt/xdctesseract-deepcool-tesseract-midl-tower-usb-black-inside-psu-matx-atx-p-251710.html

http://www.skytech.lt/xdcwb120-120-case-ventilation-fan-wind-blade-120-transparent-hydro-bearing4-led3-p-88716.html x2 vnt.

Tautedorus, on 02 Jun 2016 - 19:11, said:

Ką tu jam siūlai? GTX 950 už R7 370 galingesnė, apie GTX 960 net nekalbu. Paskiau 2 aušintuvai po 15€. Rimtai? Suprasčiau būtų build'as už >1000€, tada tokie aušintuvai būtų pateisinami, bet čia...

 

o del factory ocintos jei taip nori jis tegul renkasi sia

https://www.msi.com/Graphics-card/GTX-960-2GD5T-OC.html#hero-specification is offi tinklapio

https://www.varle.lt/vaizdo-plokstes/msi-geforce-gtx-960-2gb-gddr5-dual-slot-armor-fan--1202990.html

tik 3euru kainos skirtumas lyginant su ta mini itx.

su tavo pasiulytu buildu ji iseis praktiskiau nei r9 380/gtx 960 mini ypac jei pirks kompo dalis is skirtingu parduotuviu gal pora euru iseis pigiau nei pilna surinkta be gpu is 1a.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

(redaguota)

to Seagate nera ant skytech, verta aukoti geresni overclock speed del gpu su dviem ventiliatoriais ir dviem top fan'ais PWN nzxt-pirkejui sprest.

2luqsra.jpg

optional part butu hyper t4 arba hyper 212 evo bet tada dar 24-35eurais kaina kiltu.

asmeniskai vengiu siulyti buildus su mini itx gpus vien del prastesnio ausinimo.

Dėl to korpuso teiravausi jis tik Liepos 7diena bus :D ant ramu butu galima pataupyt nei jis juos matys nei ką, kaip ir sake vintiletoriu yra ir pigesniu kurie irgi tyliai veikia

Redaguota , nario ElKebabas

8750e2121fc6b4ab3f47c1253a46640d780.png

Tikriausiai dar pataupyciau. Kad gautusi bent jau i5+gtx970.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)
Zarher, on 02 Jun 2016 - 22:43, said:Zarher, on 02 Jun 2016 - 22:43, said:

 

Tautedorus, klausykit jo geriau patyrimu nusimanintys yra nepasigailėsit paskiau kaip paskiau ką jis pasiūlė, paskui nusipirksit bet kokius detaliu, ir nepavež CS:GO nebent ant 30 FPS ir ant Very low grafikos pažaisit.

 

juokauji?

jei manai gigabyte gtx 960 ix oc 2gb tures daugiau potencialo ir geresni ausinima nei gtx 960 msi armor 2x 2gb-klysti. sparta ta pati, taciau mini itx vaizdo plokste NIEKADA NEBUS AUSINAMA TAIP PAT GERAI KAIP DUAL-X AR TRI-X ausinimo.

gali buti tik keletos euru skirtumas kainose ir paimti tos pacios/panasios spartos gpu geriau ta kuri turi padoresni ausinima.

kitaip sakant: "msi gtx 960 2gb armor 2x rather than gigabyte ix oc 2gb".

https://www.youtube.com/watch?v=u-y3QE7v4GE armor 2x

https://www.youtube.com/watch?v=gH3xcUrpRXw mini itx gtx 960.

kaip ir sakiau.

Redaguota , nario sk4444sk123

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3672 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...