Peršokti į turinį

Prisijungčiau prie projekto


Zero Two

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2896 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kadangi pastaruoju metu neturiu ką veikti išskyrus žaisti samp'ą pagalvojau kodėl gi nepradėjus vėl tos pačios veiklos, todėl ieškau projekto prie kurio galėčiau prisiglausti.


 


Kokie mano reikalavimai:


 


• Projektas turi turėti subrendusią komandą (jei tokia yra)


• Investicijos į projektą turėtu būti pakankamos, kad serveris neužsidarytu po mėnesio


• DNS t.y domenas, šį punktą galime praleisti jei projektas dar nėra pasileidęs ir jis yra pre-alpha versijoje (t.y dar tik pradedami darbai), negaliu pakęsti projektu kurie yra su subdomenais ir sako jeigu pavyks mums tada nusipirksime domeną


• Serveris (VPS/VDS/DS) man visiškai neapsimoka dirbti ant localhost'o


 


Ką atliksiu:


 


• Serverio tvarkymas (pačio linux)


• Žaidimo serverio tvarkymas, liaudiškai - config'ų editinimas


• Pluginų kurimas


 


 


Labiausiai domina projektai su nuosava nauja įdėja, o ne tie patys pasikartojantys factions/pvp serveriai.


Pats turiu įdėja, todėl ji nebūtina jeigu neturite ką pasiūlyti


 


kontaktai:


skype - arnas360


Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Šio plugin įdėją [airdrop] yra prancuzo.

Bei klausimas, kam kurti tokį plugin [įskiepi] jei jis jau yra sukurtas?

todėl, kad jo dar nebuvo kai aš kūriau serverį arba bent jau neradau ir tuolabiau jis  buvo sukurtas būtent mano serveriui (:

 

ir kiek dabar pasižiūrėjau tą pluginą tai pas mane visai kitokia sistema buvo, būdavo parašomos koordinatės žemėlapyje, airdropų galėdavo būti iki 10 vienu metu, iš tolo matydavosi kaip iš jų eina liepsnos, kad būtu galima pamatyti kur jie atsiranda, būdavo komanda /airdrop kuri parodydavo visų esančių chestų koordinates, ir atidarius chestą jis išnykdavo iš sąrašo, sugriovus jį vykdavo taspats, chestus galėdavo sukurti administratoriai su komanda /cairdrop, airdropai atsirasdavo kas pusvalandį betkurioje vietoje, jeigu airdropų būdavo 9, neleisdavo kurti naujų, taipat airdropai atsirasdavo random vietose kurias nurodžiau aš t.y random, omenyje taip atrodytu : maxX * maxZ zonoje, jeigu atsirasdavo vandenyje, tai atsirasdavo jo dugne

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daryčiau jeigu būtu pinigų investuoti į projektą, ir vistiek vienam viską tvarkyt sunkiau

 

Šiaip turiu neblogą idėją, tik dėl tų pačių priežasčių nedarau projekto. Anyway, idėja gerai išplėtota, bei unikali, MMO RPG, Hardcore. Jei domina, rašyk, skype: progreen.mc 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2896 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...