Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visiškai tam pritariu, kartais turi kabintis prie tokios smulkmenos tik tam, kad gautum veiksma, gerai pirma savaite tai baudem tuos kurie pazeidimus pries menesi dare, o kas bus toliau? Ideja tikrai gera, butu gerai jei taip padarytu arba dar geriau jei paskirstytu po kelias skiltis nuimtu minimuma ir tada jau geriau priziurim skiltis palaikom tikrai svaru foruma be spaudimo, nes dabar visi blaskomes visur atbulinem datom ir baudziam uz maziausias smulkmenas...

O jei priziurim savo skiltis, kitur net nesiblaskom ir forumas buna svarus visur. Nes apmaudu kai stengiesi ir tikrai gali surinkti ta minimuma, bet tiesiog nera darbo, o uz darba kaip ir sake negaunam absoliuciai nieko.

  • Teigiamai 5

Visiškai tam pritariu, kartais turi kabintis prie tokios smulkmenos tik tam, kad gautum veiksma, gerai pirma savaite tai baudem tuos kurie pazeidimus pries menesi dare, o kas bus toliau? Ideja tikrai gera, butu gerai jei taip padarytu arba dar geriau jei paskirstytu po kelias skiltis nuimtu minimuma ir tada jau geriau priziurim skiltis palaikom tikrai svaru foruma be spaudimo, nes dabar visi blaskomes visur atbulinem datom ir baudziam uz maziausias smulkmenas...

O jei priziurim savo skiltis, kitur net nesiblaskom ir forumas buna svarus visur. Nes apmaudu kai stengiesi ir tikrai gali surinkti ta minimuma, bet tiesiog nera darbo, o uz darba kaip ir sake negaunam absoliuciai nieko.

Galėtu kiekvienai skilčiai po vieną moderatorių.

#<Enx

Perskaičiau ir galiu pasakyt, kad sutinku. Nors iš tikro forume tvarkyt yra krūvos ko, bet kai moderatorių padaugėjo, sunkiau yra juos surinkti. Nuleidom skaičių nuo 100 iki 80, bet, perskaitęs tavo tekstą, pasirodė, kad tikrai per daug. Ką pasakytumėt, jeigu per savaitę atliktų veiksmų skaičių numestume iki 50? Kas savaitę dirbti manau truputi nesąmoninga, jeigu tiesiog prisijungi prie forumo, tačiau dabar ne tavo savaitė, tai negali nieko paliesti, kad tik nepavogtum veiksmo? :D Po 50 veiksmų į savaitę manau labai paprasta. Pasėdėjus pusvalandį galima laisvai juos susirinkt. Arba per dieną atlikt vos 7 veiksmus. 

  • Teigiamai 4

Galėtu kiekvienai skilčiai po vieną moderatorių.

Tiek tikrai per daug mūsų 5 tikrai užtektų, kokie 2 žaidimų skiltį paimtų, nes ten daug veiksmo, dar įvairias diskusijas 1 ar 2 paimtų, ir technologijas tas paimtų 2 arba 1 priklauso nuo to kiek diskusijas paima, na mūsų 5 tikrai užtektų. Mūsų darbas turėtų būti prižiūrėti forumą ir palaikyti jame tvarką. Ką turime daryti dabar? Dabar turime kabinėtis prie bet kokių smulkmenų, ir bausti tik tam, kad surinktume minimumą. Tiesiog tas minimumas, kai mūsų daug visiškai keičia mūsų darbą, darome ne tai ką turėtume.

Perskaičiau ir galiu pasakyt, kad sutinku. Nors iš tikro forume tvarkyt yra krūvos ko, bet kai moderatorių padaugėjo, sunkiau yra juos surinkti. Nuleidom skaičių nuo 100 iki 80, bet, perskaitęs tavo tekstą, pasirodė, kad tikrai per daug. Ką pasakytumėt, jeigu per savaitę atliktų veiksmų skaičių numestume iki 50? Kas savaitę dirbti manau truputi nesąmoninga, jeigu tiesiog prisijungi prie forumo, tačiau dabar ne tavo savaitė, tai negali nieko paliesti, kad tik nepavogtum veiksmo? :D Po 50 veiksmų į savaitę manau labai paprasta. Pasėdėjus pusvalandį galima laisvai juos susirinkt. Arba per dieną atlikt vos 7 veiksmus. 

Tai tą savaitę tu gali dirbti jei nori, nebūtina rinkti veiksmus. O kitą savaitę jau būtina būtų.

Perskaičiau ir galiu pasakyt, kad sutinku. Nors iš tikro forume tvarkyt yra krūvos ko, bet kai moderatorių padaugėjo, sunkiau yra juos surinkti. Nuleidom skaičių nuo 100 iki 80, bet, perskaitęs tavo tekstą, pasirodė, kad tikrai per daug. Ką pasakytumėt, jeigu per savaitę atliktų veiksmų skaičių numestume iki 50? Kas savaitę dirbti manau truputi nesąmoninga, jeigu tiesiog prisijungi prie forumo, tačiau dabar ne tavo savaitė, tai negali nieko paliesti, kad tik nepavogtum veiksmo? :D Po 50 veiksmų į savaitę manau labai paprasta. Pasėdėjus pusvalandį galima laisvai juos susirinkt. Arba per dieną atlikt vos 7 veiksmus. 

Na kam tas veiksmų rinkimas? Aktyvumo patikrinimui? Manau tam galima sugalvoti ką nors kitą, juk svarbu yra palaikyti forume tvarką, o ne kabinėtis prie kiekvienos mažiausios smulkmenos. Na 50 veiksmų tikrai mažai ir surinkti yra paprasta, bet vis tiek...

Iš tiesų mes nieko už tai negauname. Mes esam gana draugiški ir paslaugūs nes sutikome ir reiškiam norą moderauti SuperGames.lt forume. Na nemanau jog būtinas toks dalykas jog privalomi veiksmai - jų nereikia, nes ir be jų galima matyti kas dirbą kiek gali, o kas ne. Ne visada suspėjam, ne visada tas gyvenimo kelias toks lygus, kad viskas eitųsi sklandžiai. Nereikia tų būtinų 80 veiksmų, nes mes dirbam kiekvienas kiek galim už žodį ačiū, bet net to pačio žodžio ačiū kartais nėra :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

i32_1GgDyjw.png

 

 

 

 

CPU: Intel Core i7-4790 (3,60-4,00Ghz) || GPU: NVIDIA Geforce GTX 980 (4GB) || Mobo: Asus H81M-K || RAM: 10 GB (Crucial) || HHD: 1 TB || PSU: Corsair Builder CX750 ATX2.3 (750W) || Monitor: Asus VG242H || Case: Deepcool Tesseract SW Matx Black || OS: Windows 10 Enterprise

 

(redaguota)

Pamirškit tuos veiksmų rinkimus, jie tik pridaro didesnę forumui žalą. Manau ir per kokį mėnesį pilnai užtektų ~50 atliktų veiksmų iš vieno moderatoriaus. Svarbiausia, kad iš forumo būtų šalinami, visokie vagys - troliai - vierchai - reklamuotojai. O kai tokių forume neliks, manau pati forumo bendruomenė susitvarkys, ir net nelabai bus ką tvarkyti tiems patiems moderatoriams. Ir savo laiką galės skirti diskusijoms forume savom temom, arba tiesiog teikti pagalbą srityje, kurie jie kažką gaudosi. :)

Redaguota , nario STEAM žaidimai
  • Teigiamai 7

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Ačiū mielieji forumo nariai už palaikymą, dar didesnis dėkui Galardui. Nebeturime minimumo, o tai reiškia, jog galime palaikyti tvarką be spaudimo ir nesikabinėti prie smulkmenų(šiandien kaip tik padariau klaidą prisikabindamas prie žmogaus, tiesą sakant net nenorėjau dėti jam įsp., nes papratai jis tikrai pavyzdingas narys, bet visgi minimumo reikia, taip ir gavau minusiuką :/). Manau įspėjimai dabar bus atsakingesni ir nereikės niekam reikštis, jog free įspėjimus dėlioja kažkas. Skubėti niekur nereikia, todėl galėsime laisvai pasireikšti diskusijose, ar informuoti narius dėl padarytos smulkios klaidos jų nenubausdami :) Dar kartą dėkui visiems, o ypač Galardui.

  • Teigiamai 1

Ačiū mielieji forumo nariai už palaikymą, dar didesnis dėkui Galardui. Nebeturime minimumo, o tai reiškia, jog galime palaikyti tvarką be spaudimo ir nesikabinėti prie smulkmenų(šiandien kaip tik padariau klaidą prisikabindamas prie žmogaus, tiesą sakant net nenorėjau dėti jam įsp., nes papratai jis tikrai pavyzdingas narys, bet visgi minimumo reikia, taip ir gavau minusiuką :/). Manau įspėjimai dabar bus atsakingesni ir nereikės niekam reikštis, jog free įspėjimus dėlioja kažkas. Skubėti niekur nereikia, todėl galėsime laisvai pasireikšti diskusijose, ar informuoti narius dėl padarytos smulkios klaidos jų nenubausdami :) Dar kartą dėkui visiems, o ypač Galardui.

Atleidžiu tau, gerasai žmogau. :D

8gHUMz7.png
Pirk žaidimus G2A.com pigiau: čia | Pirk žaidimus Kinguin.net pigiau: čia

 

Jūsu tas "įspėjimu / veiksmų " rinkimas primena mane į sarg.lt kur turi rinkti iškvietimus , sakyčiau kad geriau butu moderatoriams darysi savo darba ir tiek , neskaičuot tu veiksmų ir viskas. Ar taip ar taip matys tie administratoriai veikmus ir t.t Kiekvienas šitam forume yra žmogus adminai ir moderatoriai kūrie turi gyvenimus nuo interneto ir kaip Geraldas sakė kiekvienas turi pailėsi , biški papramogauti ir t.t Sakyčiau neskaičuoti tu veiksmų ,o tiesiog žiurėri kas nusižengia ir daryti savo darba.

 

Pamirškit tuos veiksmų rinkimus, jie tik pridaro didesnę forumui žalą. Manau ir per kokį mėnesį pilnai užtektų ~50 atliktų veiksmų iš vieno moderatoriaus. Svarbiausia, kad iš forumo būtų šalinami, visokie vagys - troliai - vierchai - reklamuotojai. O kai tokių forume neliks, manau pati forumo bendruomenė susitvarkys, ir net nelabai bus ką tvarkyti tiems patiems moderatoriams. Ir savo laiką galės skirti diskusijoms forume savom temom, arba tiesiog teikti pagalbą srityje, kurie jie kažką gaudosi. :)

 

+++ , Kaikurie čia ateina su savo tiesom ar visokius skype chatų susirašinėjimus keltį o po to tokiuose temuose ir įvykstą visokie gynčai, gazdinimai atvažiuotį, pridaužytį galvą, tokios temos čia tik ir sukelia neigiamą atmosferą, tokias temas siūlyčiau irgi šalintį...  

Eik Namo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...