Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apie CS:GO kuom jis populiaresnis?


boe1ng

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2584 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

86 balsai

  1. 1. CS 1.6 AR CS:GO?

    • CS 1.6
      16
    • CS:GO
      70


Recommended Posts

Galit paaiškint kuom CS:GO yra populiaresnis už 1.6 už tai kad jis senas? Tikrai ne! Man iš esmės nepatinka CS:GO kažkoks keistas šaudymas žmonės, vis kilą taikynukas į viršu, Aš pats turiu CS:GO kaip man pradėda nervint CS:GO visada quitinu gaunu visalaik Cooldown'a (Aš čia specialiai išjunginėju Cs kad gaučiau bana) Nežinau mes iš esmės geriausiai yra Cs 1.6 žymiai įdomiau yra, gali saviškius serverius kelti modintus ir t.t. Nes per CS:GO negali kelti kaip tokius !ws kurie plugin susijęs su knife's skinai už baudžiama tiksliai nežinau bet bana galima prasileisti, balsuokit kuris žaidimas yra jums geresnis CS 1.6 AR CS:GO?

Redaguota , nario Zarher
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cs 1.6 savo laikais buvo zveris. Siais laikais jis vis dar pralenkia nemazai zaidimu, taciau naujai idiegtos skinu, competitive sistemos tiesiog pralenkia viska ir itraukia zaist dar ir dar. Grafikos padorios, taciau daug nereikalauja, pazaist csgo gali beveik visi, kaina labai pigi, galima uzsidirbt zaidziant, vientisi atnaujinimai ir cempionatai. Viaa tai ir daro csgo populiariausiu.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pries metus kai nusipirkau cs:go ir bandziau pereiti nuo 1.6 ant jo tai galvojau kad imesciau i ora 10euru bet su laiku pripratau prie fizikos isiaiskinau kaip ten ir kas ir tada cs:go tesiog nuspyre 1.6 i saly vien del competitive ir ivairiu funkciju pvz norint pazaist 1x1 su draugu nereik pistis hostint serva ant pc (naujokui sudetinga) bei ieskoti tusciu servu. bet tas cs:go kartais ir panervina ir mane del lenkisku komandu ir didelio random bet tai su laiku susitvarkys manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinoma kad CSGO
CS 1.6 labai neįdomus yra.
CSGO vien dėl to nes :
-Grafika geresne,valdymas,fizika ir pnš.
-Gaunami dropai t.y dėžės,skinai. Tai ką gauni gali parduoti į market ir taip po truputi kaltis pinigų ant steam wallet. Arba gali bandyti atidarinėti case ir gaut skinu, kartais pasiseka. Pvz buvau prieš pora savaičių iš pirmo shadow case atidaręs M4A1-S Golden Coil.
-Vyksta įvairūs čempionatai.
-Yra rank sistema,skilu grupės.
-Gali su draugais žaist competitive 5x5 arba išvis gali eit į community serverius ir žaist.
Ir svarbiausia gali praleisti linksmai laiką jeigu žaidi su draugais ir pnš.

O temos autoriui dėl cooldown. Tai mažiau nervinkis ir neįšeik. Nes dažniausiai išeina iš competitive ir gauna cooldown nes susinervina. :D
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai tam ir yra Mixai serveriai kuriais gali žaisti su Gatheriais čia tas pats kaip Cumpitivis yra bet ir gi tokie beveik panaši yra sistema pabėgus iš serverio gauni 10 min ban'a automatiškai o čia visada gauni 7 day (Cooldown'a) nieko neatsinaujina laikas, pvz 7 day vis po 30 min ir taip toliau būtu, aš sakau CS:GO neidomus VALVES patis kalti atnaujino durna rank sistema.

 

Cs 1.6 savo laikais buvo zveris. Siais laikais jis vis dar pralenkia nemazai zaidimu, taciau naujai idiegtos skinu, competitive sistemos tiesiog pralenkia viska ir itraukia zaist dar ir dar. Grafikos padorios, taciau daug nereikalauja, pazaist csgo gali beveik visi, kaina labai pigi, galima uzsidirbt zaidziant, vientisi atnaujinimai ir cempionatai. Viaa tai ir daro csgo populiariausiu.

Num žinoma aš pats steamini CS:GO turiu jei neturėčiau CS:GO jokių kalbu nerašyčiau, bet kadangi aš ja turiu tai tema užvedžiau.
Redaguota , nario Zarher
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai tam ir yra Mixai serveriai kuriais gali žaisti su Gatheriais čia tas pats kaip Cumpitivis yra bet ir gi tokie beveik panaši yra sistema pabėgus iš serverio gauni 10 min ban'a automatiškai o čia visada gauni 7 day (Cooldown'a) nieko neatsinaujina laikas, pvz 7 day vis po 30 min ir taip toliau būtu, aš sakau CS:GO neidomus VALVES patis kalti atnaujino durna rank sistema.

 

Num žinoma aš pats steamini CS:GO turiu jei neturėčiau CS:GO jokių kalbu nerašyčiau, bet kadangi aš ja turiu tai tema užvedžiau.

 

Nežinai, nesakyk. Jei ilgą laiką negauni CD, nuo kito CD laikas susitrumpina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zinoma, kad csgo. Vps tas 1.6 sudu kruva palikes, nes saude i zeme ar i sona ir hs ipisi dar :DDD *Myliu SuperGames.lt* tokia nesamone, o csgo viskas nrml kiek reik leist zemyn ir t.t., tiksliau viskas padaryta

Jei skiriasi spray pattern'as, tai jau nesąmonė? Įdomu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu *Myliu SuperGames.lt* tipo nrml, saudai vps ne I tema kazkur ir hs pataikai :DDD

Pranešta. CS:GO yra realybiškesnis šaudymas nu ir žinoa reikė mokėti šaudyt reike, o 1.6 toks biški lengviau gali pataikyti kam nors nu nebent su alias komandos kur privaryta būna čia vadinama "No recoil" čia įskaitoma kaip čytinimas už tai bana būna nu čia steaminis gali čytint arba non-steaminiai visko kas būna. Pvz, žmogus lankosi masofkej šaudosi prieš botus ir t.t Ir lankosi lietuvių tam skirtose serveriuose kaip tokius mix'us kur galima išmokt šaudyt.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2584 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...