Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Jeigu sunku nuryti tai sutrink ir išgerk tuos miltelius praskiedęs su vandeniu.

Nepakenks skrandziui ?

Man nei buvo tų spuogų, nei yra. Biologijos mokytoja sakė ne dėl augimo(brendimo) čia. Dėl maisto netinkamo, per daug riebalų ir baltymų, bei mažai laikomasi higienos :D . Vakare prauskis veidą po drugnu vandeniu, be muilo ir mažiau valgyk čipsų, arba gerk baltymų kokteilių. Susitvarkys greit, o jei ne, tai palauk, su amžium išnyks išvis, sėkmės :P

Dekui uz patarima :) gali but nes as cipsus valgau piena daznai geriu.

 

  • Vanduo
  • sukepusios duonos
  • alaus mieles
  • cukraus

Išeina alus 50% stiprumo

 

prie ko cia tas alus jei megsti pats ir gerk :)

Redaguota , nario Tony_Whitas
(redaguota)

Pričiom čia tas alus, nes alaus mielės kas neaišku? Gi pasakiau ka gali padaryti, tai ko čia putuojasi

 

Pričiom čia tas alus, nes alaus mielės kas neaišku? Gi pasakiau ka gali padaryti, tai ko čia putuojasi

galvoji man idomu jeigu as negeriu alaus isvis ir dar kalba ejo apie stipruma tai vps, o cia tik vitaminai skirk skirtuma. :) mat kaip galvoja kad del stiprumo naudoju ir kalba apie stipruma bet manes nedomina :D

Redaguota , nario Tony_Whitas
(redaguota)

galvoji man idomu jeigu as negeriu alaus isvis ir dar kalba ejo apie stipruma tai vps, o cia tik vitaminai skirk skirtuma. :) mat kaip galvoja kad del stiprumo naudoju ir kalba apie stipruma bet manes nedomina :D

Ne nu... Aš tau pasakiau kad žinau ką galima padaryti iš jo, o tu čia pradedi aiškinti kad nemėgsti, tai jei nemėgsti ramę būk :D

Ir šits alus naminis afygienai geresnis nei iš parduotuvės :D

Redaguota , nario Dark Side

Kario pareiga - ne žūti dėl tėvynės, bet padaryti taip, kad priešas žūtu dėl savo tėvynės.

Ne nu... Aš tau pasakiau kad žinau ką galima padaryti iš jo, o tu čia pradedi aiškinti kad nemėgsti, tai jei nemėgsti ramę būk :D

Ir šits alus naminis afygienai geresnis nei iš parduotuvės :D

nu kam man reik sakyt ka daryt jeigu as nemegstu grino alaus :D o siti vitaminai nei alkoholis nei ka apsinest neimanoma ir zjbs.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...