Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

windows 8 rom


Mckcra

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Freeposteriai *Myliu SuperGames.lt*, man i olancete reik o bioso plancej nera

Kokie dar freeposteriai, tu net nežinai kam tie postai :D, turbūt ir dar nežinai kas tas rom, jei plančetei tokio dalyko prašai, be to plančetės, telfonai yra perrašynėjami su programomis, o ne su diskais :DDDD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokie dar freeposteriai, tu net nežinai kam tie postai :D, turbūt ir dar nežinai kas tas rom, jei plančetei tokio dalyko prašai, be to plančetės, telfonai yra perrašynėjami su programomis, o ne su diskais :DDDD.

durneli tu blyat as ne kokiu disku prasau *Myliu SuperGames.lt* liekana... pats susirasiu ta rom'a nes jus nemikat

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Spavotas žodynas, rom kiek žinau bent mano laikais vadino diskais. Bet kokia čia kalba lenkų ir dalimis lietuvių, ne?

 

Apie kokius laikus tu čia kalbi, seneli? 90'? Parodyk man bent vieną sveiko proto žmogų kuris dar diskais naudotųsi... ROM - "read only memory", kurioje gyvena OS instaliavimui reikalingi failai. Pagrinde naudojamas įrenginiuose kurie pritaikyti veikti ant unix'inės OS pagrindo (visi Android, iOS įrenginiai). 

 

 

Gal turit kas windows 8 rom? Ir padetu ji irasyt? Rasykit, dekui

 

Win7/8/10 neturi kažkokios specialios instaliavimo versijos skirtos planšetėm ar dar bala žino kam. Nėra tokio dalyko kaip Windows ROM'ai... Gali nebent bandyti įsirašyti BIOS'us/custom bootloader'į, per kuriuos galėtum užbootinti Win setup'ą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie kokius laikus tu čia kalbi, seneli? 90'? Parodyk man bent vieną sveiko proto žmogų kuris dar diskais naudotųsi... ROM - "read only memory", kurioje gyvena OS instaliavimui reikalingi failai. Pagrinde naudojamas įrenginiuose kurie pritaikyti veikti ant unix'inės OS pagrindo (visi Android, iOS įrenginiai). 

 

 

 

Win7/8/10 neturi kažkokios specialios instaliavimo versijos skirtos planšetėm ar dar bala žino kam. Nėra tokio dalyko kaip Windows ROM'ai... Gali nebent bandyti įsirašyti BIOS'us/custom bootloader'į, per kuriuos galėtum užbootinti Win setup'ą.

Aisku, dq

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie kokius laikus tu čia kalbi, seneli? 90'? Parodyk man bent vieną sveiko proto žmogų kuris dar diskais naudotųsi... ROM - "read only memory", kurioje gyvena OS instaliavimui reikalingi failai. Pagrinde naudojamas įrenginiuose kurie pritaikyti veikti ant unix'inės OS pagrindo (visi Android, iOS įrenginiai).

Aš diskais naudijuosi, bent žinau, kad ilgam užteks. Diskus naudoja ir įvairios kompanijos, jei aš pasirengiu į ateitį, tai aš jau senas? Okay. Be to flasho dažnai reikia.

Win7/8/10 neturi kažkokios specialios instaliavimo versijos skirtos planšetėm ar dar bala žino kam. Nėra tokio dalyko kaip Windows ROM'ai... Gali nebent bandyti įsirašyti BIOS'us/custom bootloader'į, per kuriuos galėtum užbootinti Win setup'ą.

Redaguota , nario AntanasZ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš diskais naudijuosi, bent žinau, kad ilgam užteks. Diskus naudoja ir įvairios kompanijos, jei aš pasirengiu į ateitį, tai aš jau senas? Okay. Be to flasho dažnai reikia.

 

 

Žinai kodėl "mirė" disketės? Palygink jas su diskais ir suprasi. Žinai kodėl "mirė" diskai? Palygink su USB flashais ir suprasi... Esmė tame jog diskų naudot paprasčiausiai nebeapsimoka dėl daugelio priežasčių. Pasakyk bent vieną legit priežastį dėl kurios diskai yra geriau už USB flashus ir aš tau pasakysiu 10 priežasčių, kodėl flash'ai yra geriau už diskus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...