Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, dalinuosi savo kurtos registracijos textdraw nuotrauka. Šis textdrawas yra vienas iš pirmųjų mano darbų, todėl norėčiau sulaukti įvertinimų bei kritikos. Nors jis jau sukoduotas ir paruoštas naudoti mano kuriamame projekte, bet neatmetu galimybės dar jį tobulinti ar net perkurti. :)

 

v1

 

70a05f239a4210cb35d2cfa1d17bff8e266.png

 

 

v2

 

f6ed913276e93bd15c24d2641722da70649.png

Redaguota , nario Martin

Sveiki, dalinuosi savo kurtos registracijos textdraw nuotrauka. Šis textdrawas yra vienas iš pirmųjų mano darbų, todėl norėčiau sulaukti įvertinimų bei kritikos. Nors jis jau sukoduotas ir paruoštas naudoti mano kuriamame projekte, bet neatmetu galimybės dar jį tobulinti ar net perkurti. :)

attachicon.gifreceived_1036232209785575.jpeg

nežinau man tai totaliai nesuderinta čia niekas.. nei spalvos nei išdėstimas. daug dar kur tobūlėti

(redaguota)

Viena spalva ir linija ;DDDD. Juokdarys

 

 

Gražus v2 :)

Mano dabartiniame GM visi TD vienodo dizaino, kurio pagrindas yra tas header tekstas, o toliau apačioje jau nuo sistemos poreikių priklauso kas būna, nebūčiau rašęs šito pranešimo, jei nebūtum neigęs, kad idėja ne tavo + aplink mygtuką(žalią) juodas BG, irgi, niekas nieko panašaus nedarė, kol aš neparodžiau word sistemos ir ten buvo taip padaryta.

 

į temą:

    - Dar daug tobulėti reikia.

Redaguota , nario coDemo

wPvusf8.png

(redaguota)

Mano dabartiniame GM visi TD vienodo dizaino, kurio pagrindas yra tas header tekstas, o toliau apačioje jau nuo sistemos poreikių priklauso kas būna, nebūčiau rašęs šito pranešimo, jei nebūtum neigęs, kad idėja ne tavo + aplink mygtuką(žalią) juodas BG, irgi, niekas nieko panašaus nedarė, kol aš neparodžiau word sistemos ir ten buvo taip padaryta.

 

į temą:

    - Dar daug tobulėti reikia.

Nežinau, kiekvienas tokį gali susikurti, nes čia nėra kažko labai įspūdingo. Nematau nei kopijavimo, nieko, gal tik spalvos sutapo. Anyway, ačiū už nuomonę.

Redaguota , nario Martin

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3679 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...