Peršokti į turinį

SAJG Best v3 geras gm jimkit


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4793 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:D Pristatau savo mapinta SAJG Best v3 gamemoda, sis gamemodas pradetas nuo grp4 ir viskas daryta nuo 0, taip nepaslaptis esate mate LVG Best v2 versija, kuria buvau patalpines, nutraukiau LVG Best projekta, pereinu ant SAJG Best v3 ka naujo rasime siame gamemode? istaisiau bugus sudejau gan geru pastatu atnaujinau beveik visus miestus, ydejau stuntus, driftus, dragus daug trasu, na prie sio serverio dirbome dviese. As skriptinau o draugas mapino.

Ydedu tiesiogine nuoroda y mano ir draugo gamemoda:

Oficiali isleidimo data turetu buti rytoj, bet as viena diena anksciau ydesiu:

Nuoroda parsisiuntimui:

http://www.failai.lt/8gi05ishsydv/SAJG_Best_v3.rar.htm

Tikiuosi gal kiek prisidejom prie RPG serveriu.

jei negaila +rep :D

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tuk, tuk! Tu gal gali savo pavadinima sugalvot? Jau nusibodo visur: SARG,SARP,SATG,SATK,SALG,SANG,SAMG ir dar tavo SAJG :labusai: Tau paciam nenusibodo???? O seip malacius kad dalinesi :)

Тебе от меня мой респект!- Paliksi nesuzinojas ka as parasiau :bebe:

Lol, parašei ten rusiškai tau mano respektas.

:D:D Rusas? As jo :D Jejgu tu toks protingas as tuoj forume visur russiskai rasisiu xDDD Specialiai tau :D

SORRY UZ OFF TOPIC!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tuk, tuk! Tu gal gali savo pavadinima sugalvot? Jau nusibodo visur: SARG,SARP,SATG,SATK,SALG,SANG,SAMG ir dar tavo SAJG :labusai: Tau paciam nenusibodo???? O seip malacius kad dalinesi :)

Тебе от меня мой респект!- Paliksi nesuzinojas ka as parasiau :bebe:

Lol, parašei ten rusiškai tau mano respektas.

:D:D Rusas? As jo :D Jejgu tu toks protingas as tuoj forume visur russiskai rasisiu xDDD Specialiai tau :D

SORRY UZ OFF TOPIC!!!!

Rašyk, bent turėsi ką veikt, o ne postus rankiot su nesąmoningom jų reikšmėm. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4793 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...