Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

87f63c5304218a198dc6bc6a689813c9899.jpg


 


Sveiki,taigi noriu jums pristatyti artėjanti projektą į sa-mp pasaulį,kodėl serveris pavadintas west side? Angliškai išvertus tai Vakarinė pusė,tai reiškia jog serveris bus vakarinėje sa-mp pasaulio dalyje.


 


Komandos tikslas.


 


Suburti gera komanda, kuri pasirūpintu serveriu.Minimalus žaidėjų skaičius per diena. Administracija - kuri būtų besirūpinanti žaidėjais, ir serveriu. Įgyvendinti jūsų norus, pageidavimus, įdėjęs. Atsižvelgti į jūsų kritika, pastebėjimus. Paruošti gerus atnaujinimus, kas diena, kurie jums patiktų ir be abejo niekada nepasiduoti.


 


Dėl serverio.


 


Modifikacija yra paruošta dar tik apie 85 procentus,ir manau dar liko 2 savaitės darbo iki užbaigimo,bet serveryje svarbu ne modifikacija,o ir kolektyvas,kuris padėtų žaidėjams priprasti,pasijusti to projekto dalimi ir dalintis įdėjom.


 


Komanda.


 


Pagrindinis administratorius Andrius_Side , atsakingas už, serverio veikla,modifikacija,serverio paslaugas ir hostingus.


 


Pagalbininkas Anthony_Light , atsakingas už prižiūrėtojus,serverio administratorius.


 


Pagalbininkas Rokas_Side , atsakingas už forumo moderatorius,taip pat padeda ir kitam pagalbininkui tvarkytis su prižiūrėtojais.


 


Weberis/Tinklapio moderatorius Fresh_Side , atsakingas už forumo klaidas,dizainą.


 


Informacija.


 


Tinklapio startas jau numatomas balandžio 30 dieną apie 18:00 valandą.


Serverio startas numatomas gegužės mėnesį,bet dienos dar nežinome.


 


Kontaktai


 


E-mail adresas ( [email protected] ) / Atsakome į žinutes per 24 valandas.


Skype ( šiuo metu nereikia,todėl ir neviešinsim,kai serveris startuos tada bus paviešintas )


 


wSide.lt @ 2016


Redaguota , nario Andrius_Side
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...