Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3721 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ieškau labai rimto bei atsakingo architekto. Serverio modifikacija yra paruošta, kurta nuo new .pwn .

Projekto veiksmas vyks LV didmiestyje. Viskas yra nupirkta, tik trūksta mapp darbu.

Jau puse mapp darbu yra su mappinta.

 

Privalumai:

{1} - Metai nesvarbu, nes žmogaus sugebėjimas, ne metais skaičiuojamas.

{1} - Turėti daug patirties mappinime, mokėti trinti bei texturinti objektus.

{1} - Būti rimtam, kad neitumėt per projektus.

 

Ką siūlom?  

{1} - Gera kompanija, bei greitai besivystanti projektą.

{1} - Pareigas projekte.

{1} - LT domena.

 

Kontaktai;

Skypė: lukas.extrim

 

Gero mapperio nerasi už posta serveryje.

Mapperis turi būti suprantantis kaip dirbti šioje srityje ir ko tikėtis už tai , o kiek suprantu tu nesupranti ,kad žmogus ieško pagalbos projekte, prie kurio mapperis ir prisidėtų, o apie pinigus už tai nelabai verta kalbėt, jei priima į projektą.

Vistiek serverio žlugimas po 2-4 savaičiu garantuotas. niekas nebevaikšto i naujus serverius

Aukso žodžiai :D

Vaikučiai sugadino gero SA-MP serverio pavadinimą. Kaži ar bent ten jau yra tas '' GM '' kurtas nuo '' 0 '' ? 

Ir architektas reiškia žmogus kuris užsiima architekturiniais statyniais, o mapperis delioja objektus. Skirk žaidimą nuo tikrovės.

Bet kadangi žaidimas, tai niekas užtai per galvą neduos.

Gal rasi pradinuką kokį. Meh.

e04d4df8b9e8509721d1b960f83045e0162.png

 

6'4

 

Vaikučiai sugadino gero SA-MP serverio pavadinimą. Kaži ar bent ten jau yra tas '' GM '' kurtas nuo '' 0 '' ? 

Ir architektas reiškia žmogus kuris užsiima architekturiniais statyniais, o mapperis delioja objektus. Skirk žaidimą nuo tikrovės.

Bet kadangi žaidimas, tai niekas užtai per galvą neduos.

Gal rasi pradinuką kokį. Meh.

Pažiūrėk į save vaikas...

Koks jums ble skirtumas žais, nežais, žmogus nori projektą gerą sukurt, vėliau gal paplatins ,jei nežais ir t.t. Čia ne kritikuokit temas jūs tą patį per tą patį rašydami. Dar taip mapperius nuvaikot, gal žmogus būtų gerą susiradęs,o dabar paskaitęs šituos pasisakymus normalus mapperis net nerašys jam. :D Sužlugdėt krč žmogų :D

nevykėlis esi tik tu vienas, ieško mapperio dar manę vadina nevykėliu. Susirask kokiam senam gamemode mappus įsikelk į savo servą ir turėk, vistiek nemanau, kad kažkas žais. 

Susikišk savo pasiūlymus į šikna, ne freepostink ir von iš čia. Ir ne dėstyk savo durnos nuomonės, žais ar ne tai ne tavo bėdos, nevykęs pranešėjau.

 

Koks jums ble skirtumas žais, nežais, žmogus nori projektą gerą sukurt, vėliau gal paplatins ,jei nežais ir t.t. Čia ne kritikuokit temas jūs tą patį per tą patį rašydami. Dar taip mapperius nuvaikot, gal žmogus būtų gerą susiradęs,o dabar paskaitęs šituos pasisakymus normalus mapperis net nerašys jam. :D Sužlugdėt krč žmogų :D

Supratingas mapperis supras, jūsų vaiku freepostus nevykusius :D 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3721 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...