Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3715 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Taigi norėjau paklausti jūsų nuomonės kokį man telefoną imti iki 380e. ( na 20 e. dar damesti galėčiau). Esu nusimatęs iphone 5s, nexus 5X, tik nežinau ar apsimoka, man galite siūlyti ir pigesni telefoną, svarbu būtų be lago, kad išlaikytu nors dvi dienas be vargo. Man telefonas bus naudojamas žiūrėti youtube, panaršyti intike, koki low grafikų žaidimą palošt, paklausyt muzikos, na žodžiu mane supratot. Siūlykite telefonus iš lietuvišku parduotuvių !

 

(redaguota)

Visai man neblogas variantas yra OnePlus 2, kas man nepatinka jame jog yra OxygenOS. Dar galėčiau pasiūlyti iš Sony (pvz.: Z2, išeitu beveik netgi Z5. Dėl Z5 patvarumo ir pan. nežinau nieko, nes neteko naudoti, bet manau neblogas variantas Z5 yra.)

 

 

Na jis neblogas, atsparus vandeniui, dulkėms ir pnš.. Bet ar nelagins jis ? baterija trauks 2-3 dienas ?

 
Z3 nėra patvarus telefonas (sprendžiu iš pažįstamų atsiliepimų), geriau vietoj Z3, pasiimti Z2 manyčiau.
Redaguota , nario Frixo♦

 

Visai man neblogas variantas yra OnePlus 2, kas man nepatinka jame jog yra OxygenOS. Dar galėčiau pasiūlyti iš Sony (pvz.: Z2, išeitu beveik netgi Z5. Dėl Z5 patvarumo ir pan. nežinau nieko, nes neteko naudoti, bet manau neblogas variantas Z5 yra.)

 

 
 
Z3 nėra patvarus telefonas (sprendžiu iš pažįstamų atsiliepimų), geriau vietoj Z3, pasiimti Z2 manyčiau.

 

Z5 neišeitu už 400 e. Bet Z5 compact tai dar dešimke dametus būtų galima paimti, tai pasidomėsiu apie z5,z3, bet mane labai traukia nexus'ai.

 

Jeigu nori tikrai patikimo ir kokybiško varianto siūlau imti Samsung. Koks - nėra skirtumo jie yra visi kokybiški ir vieni iš kokybiškiausiu, aš tau siūlyčiau Samsung Galaxy S5, jei nori pigiau kažko gali imt S4. Tikrai nenusivilsi, o tie kas sako "Iphone" tai tiesiog tik gražus telefonas su didele kaina.

CS:GO serverių ir pluginų kūrimas: Spausk čia icon_tick.png

Tikrai apsimokėtu ? Kodėl pvz ne iphone 5s. Ar jis patenkintu poreikius, ar galėtu pratempt nors dvi dienas ?

iPhone 4S lagins su 9 iOS tai iš iPhone kažko senesnio negu iPhone 5 imt neapsimoka.

 

z3 sony gal domina?

Nepatvarus, pats tai patyriau.

 

Jei rinktis iš Android tai geriausia kažką iš Nexus serijos kadangi ten Android sistema yra stock'ine jokių pakeitimų, nieko ką daro kiti telefonų gamintojai.

 

Jei tavę labiau traukia mažesnį telefonai tai aišku kad iPhone 5S.

 

Visi puikiai susitvarkys su naršymu, low graphics žaidimais galėsi žaisti netgi ir žaidimus kaip ir GTA:SA.

Už tokią kainą rekomenduočiau LG G4, puikus aparatas, lyginat su konkurentų tų metų flagmanais, lenkiantis tiek kaina tiek technologijomis. 

Kas dėl iPhone 5s, turėjau tai dviejų dienų jis niekaip netempia kad ir nedaug panaudojus.

Visi el. prekybos sprendimai! Kūrimas priežiūra, atnaujinimas. Daugiau kaip 2-iejų metų patirtis!

SPORTO PAPILDAI PIGIAU!!! Geriausios kainos garantas, užsakymai kas antrą sekmadienį.

Visais klausimais rašyti AŽ forume.

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-apple-iphone-5-16gb-neverlock-23680136.html+ pažiūrėk kiek sutaupysi    ++ vienas is rimtesnių pasirinkimų +++ patikima pardavėja.

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-apple-iphone-5-16gb-neverlock-23680136.html+ pažiūrėk kiek sutaupysi    ++ vienas is rimtesnių pasirinkimų +++ patikima pardavėja.

Bet užrakinimo mygtuką reiks dar tvarkyt ir iPhone 5 nelabai jau ir apsimoka pirkt..

(redaguota)

Nelabai noriu iš skelbimu pirkti ...

Tikrai galiu tau garantuoti 100% patikima pardaveja.Ji nori savo telefona parduodi, nes pirks 6s. Jeigu ka as tau jos fb i az parasysiu.

Bet užrakinimo mygtuką reiks dar tvarkyt ir iPhone 5 nelabai jau ir apsimoka pirkt..

Del mygtuko nebeda. Ant ekrano galima pasidaryti ten kazkoki per kuri uzrakina tel Redaguota , nario Hatice

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3715 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...