Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

CSGO Boost paslaugos už prieinamą kainą


Steamwallet.lt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi pradėsiu teikti Counter-Strike: Global Offensive rank'o kėlimo paslaugas. Jos bus mokamos ir patikimos. Esu jau ne vieną paskyrą pakėlęs iki tam tikro ranko.

Norėdami, jog kelčiau jūsų rank, turėsite duoti savo paskyrą, galite uždėti family code, svarbiausia man tik žaisti, jokių chat nerašinėsiu, offline pasidarysiu. Galima sutarti jog ir draugai kokie eis kartu, tačiau kainuos papildomai.

Žinau, kad daugelis rašysite ir peiksite pvz. "Būsi boosted sh*t, nepašaisi prieš kitus rank ir t.t.", tačiau kai kurie po naujos sistemos krito labai žemai ir per "dream team" negali išlipti į normalų ranką, kuriame patys galės žaisti su normaliu team. Taigi tuo aš jums ir padėsiu.

Daugiausiai kelsiu iki Master Guardian 2, ne dėl to, jog būčiau koks noob, bet dėl to, jog yra žmonių sakančių kad buvo DMG bet iš novos ar silver rank'o neišlipa :)) Taigi ką kalbėti apie tokius...

Kainos bus tikrai nemažos, o gal kitiem ir mažos pasirodys, kadangi aš turiu sėdėti prie pc ir už jus rank kelti :)) o mano laikas - jūsų pinigai | skinai.

Primenu, jeigu reikia daugiau nei 1 rank'o pakėlimo taikau akciją, sutarsime asmeniškai. Apmokate - tada tik pradedu kelti. Kantrybė - dorybė :)

Mini kainynas:
Silver rankuose:
1 win - €0.5 (Vienas MM solo match laimėjimas)
1 Rank'o pakėlimas iki Max silver rank - €1

Gold Nova:
1 win - €0.9 (Vienas MM solo match laimėjimas)
1 Rank'o pakėlimas iki Max gold nova rank - €2

MG1/MG2 - €3 eurai už rank'o kėlimą.

Atsiskaitymas: CSGO Skin 2x | CSGO cases 2x | CSGO Keys 2x | SMS 2x | Papildymais | Banku

Kontaktai:
Email: [email protected]
Steam: http://steamcommunity.com/id/BaubasPoLova/(vienintelis ir tikrasis)
Skype: Rasite užėję į steamwallet.lt paspauskite ant skype ikonėlės ir mane pridės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

neturi ką pasakyt,nyk lauk.Tau pasakė aiškiai dėlko kels,viskas laisvas.( -_-), on 18 Apr 2016 - 18:33, said:

Nesuprantu kam boostint acc jei veliau nepažaisit prieš daugiau patyrusius žaidėjus ..

 

Patikimas.

 

Dusk avine čia yra diskusijų forumas ir ką noriu ta rašau.

Redaguota , nario Galardas
Dabar nukrypai nuo temos. 1.2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

( -_-), on 18 Apr 2016 - 18:33, said:

Nesuprantu kam boostint acc jei veliau nepažaisit prieš daugiau patyrusius žaidėjus ..

 

 

Paskaityk ką aš parašęs :) Tokie šiukšlini komentarai čia nėra reikalingi. Deja, jie palošia normaliuose rankuose, nes ten normalios komandos dažniau pasitaiko nei silveriuose ;)

Pakeltas vienas narys vėl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2924 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...