Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Jūsų nuomuonė apię TKG.LT Projektą.


Jason'Hype

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi. Taigi dabar norėčiau jūsų nuomuonęs apię TKG.LT Projektą. Kas žinote, kas ne projektas žlugo 2 kartus, o gm pavadinimas buvo vlrg, arba vlkg, [NE REKLAMA] Dabar pasiemė Country-Life gm [ne reklama] ir žmonės bando scriptinti,o scriptintojas tik spalvas keičia ir viskas, ir pavadinimus . Team speak ant nuosavų kanalų duoda Direktoriaus rank'a . Dizainas sakę bus naujas senai nors jo nihuje nėra. Arnas visiems savo draugams dalina privilegijas nu ždž;. Dabar savininbkų yra kokį ė-4-5 . Arnas nemoka sukurti geros komandos, per jį atkrenta, daug žmonių. Jis tik pasinaudoja jis dauguma. Šnd sako nori y testuotojus sakau gerai, nes norėjau pasiderkt pačytint , o tas kaip vaikas bana šovė. Pafekilinau, o tas banina  7cdf07380217d5836fb6c1fd2473a4ec446.png. Keletas išrašų iš skypes. 

[11:54:16] Jason'Hype [TKG.LT]: bet tu daunas esi pripažysti?
[11:54:26] Jason'Hype [TKG.LT]: kaip vaikas iskart banini
[11:54:36] Arnas. // Johny_Mars: aš?
[11:54:49 | Pakeitė 11:52:25] Jason'Hype [TKG.LT]: Nu.
[11:55:19] Arnas. // Johny_Mars: Tu *Myliu SuperGames.lt* kaip kaušas :D
[11:55:26] Jason'Hype [TKG.LT]: tai džiaukis
[11:55:27] Arnas. // Johny_Mars: Nesąmones darai :D
[11:55:32] Jason'Hype [TKG.LT]: ir ka?
[11:55:36] Jason'Hype [TKG.LT]: gi ne startas *Myliu SuperGames.lt*...
[11:55:45] Jason'Hype [TKG.LT]: pz loch
[11:55:49] Arnas. // Johny_Mars: O jai taip per startą daryi?
[11:55:52] Arnas. // Johny_Mars: Krč
[11:56:07] Jason'Hype [TKG.LT]: per starta 3x fakekilinsiu
[11:56:14] Jason'Hype [TKG.LT]: su eriku
[11:56:15] Jason'Hype [TKG.LT]: ir domiu
[11:56:27] Arnas. // Johny_Mars: :D
[11:56:39] Jason'Hype [TKG.LT]: nors ne su domiu ne
[11:56:42] Jason'Hype [TKG.LT]: susipykom
[11:57:04] Jason'Hype [TKG.LT]: bet tu projektu wpš nesirupini
[11:57:05] Arnas. // Johny_Mars: Iš pradžiu neria į modus
[11:57:14] Arnas. // Johny_Mars: Nesirūpinu projektu?
[11:57:17] Jason'Hype [TKG.LT]: nu
[11:57:20] Jason'Hype [TKG.LT]: dizainas aj čia greit
[11:57:31] Arnas. // Johny_Mars: Nu nepakrito kortos su dizainu
[11:57:35] Arnas. // Johny_Mars: Turim modifikaciją
[11:57:44] Arnas. // Johny_Mars: Unikali
[11:57:52] Arnas. // Johny_Mars: Ahuiena, pats matiai
[11:57:56] Arnas. // Johny_Mars: Anti-Cheato reikia
[11:58:10] Jason'Hype [TKG.LT]: anti cheat 10 min darbas
[11:58:14] Arnas. // Johny_Mars: Gero
[11:58:19] Arnas. // Johny_Mars: O ne tų šūdinų
[11:58:33] Jason'Hype [TKG.LT]: tai 10min...
[11:58:48] Jason'Hype [TKG.LT]: aš furistams sistema per 15 min sukuriau
[11:58:55] Jason'Hype [TKG.LT]: atkabint priekaba
[11:59:48] Jason'Hype [TKG.LT]: ydomu
[11:59:49] Jason'Hype [TKG.LT]: 11:25:13 - "Tomas_The" pokes you: www.sal.lt # samp.sal.lt # ts.sal.lt # Forumo startas jau pirmadienį 16:00 ( 04.18 )
[12:00:07] Arnas. // Johny_Mars: Kas čia toks? :?
[12:00:08] Arnas. // Johny_Mars: Krč
[12:00:18] Jason'Hype [TKG.LT]: ant savo kanalo d raide? ":
[12:00:19] Arnas. // Johny_Mars: Bet tau 1 pass daviau
[12:00:28] Arnas. // Johny_Mars: Ir visi jau žino
[12:00:35] Jason'Hype [TKG.LT]: ir?
[12:00:38] Jason'Hype [TKG.LT]: tegu zino
[12:00:44] Jason'Hype [TKG.LT]: pades bugu ieskot
[12:00:45] Arnas. // Johny_Mars: *Myliu SuperGames.lt* tu davei jiems tuos pas?
[12:00:47] Arnas. // Johny_Mars: *Myliu SuperGames.lt*?
[12:00:49] Jason'Hype [TKG.LT]: nedaviau *Myliu SuperGames.lt*
[12:00:50] Arnas. // Johny_Mars: Sakiau niekam neduot
[12:00:53] Arnas. // Johny_Mars: Ne *Myliu SuperGames.lt*
[12:00:57] Arnas. // Johny_Mars: Patys sužinojo
[12:01:02] Jason'Hype [TKG.LT]: Erikas pats
[12:01:06] Jason'Hype [TKG.LT]: kiti nzn kaip
[12:01:08] Jason'Hype [TKG.LT]: paklausk ju
[12:01:12] Jason'Hype [TKG.LT]: kaip suzinojo
[12:01:14] Jason'Hype [TKG.LT]: domo ir kitu
[12:01:16] Jason'Hype [TKG.LT]: eriko
[12:01:23] Jason'Hype [TKG.LT]: visu klausk man wpš *Myliu SuperGames.lt*
[12:01:31] Jason'Hype [TKG.LT]: kas vienas nornalus tai Erikas
[12:01:52] Jason'Hype [TKG.LT]: savininkų pas jus dahuja krč...
[12:01:56] Jason'Hype [TKG.LT]: Raidęs antTS free
[12:02:06] Jason'Hype [TKG.LT]: čia draugas aj gerai *Myliu SuperGames.lt*...
[12:03:04] Arnas. // Johny_Mars: Nu *Myliu SuperGames.lt*
[12:03:08 | Pakeitė 12:00:42] Arnas. // Johny_Mars: Katik tu man nėrei į Modus
[12:03:18] Jason'Hype [TKG.LT]: įdėjų prirašytą 100 niekas ju neygiventina kazin koks ten scripteris...
[12:03:28] Arnas. // Johny_Mars: Naujas gm medi tu *Plaunu butelius*
[12:03:32] Jason'Hype [TKG.LT]: 
:DD



Noriu jūsų nuomuonęs apię projektą atsiminkit, du kartus žlugo.

Nereikia tik mėtit -rep, nes čia tik jūsų nuomonė. Manonuomonė, nieko vertas, tik varda gadina.

Psw: testaS kam reikia

 
Redaguota , nario Jason'Hype
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasakyti tik tiek, kad projektas vaikų gvardiją, kurie ale "bando" sukurti kažką rimto, nors nieko jie nebando, Arnas grynas vaikas kuriam maždaug 13 metų, kuris švaisto pinigus į kairę ir į dešinę, buvau jų projekte Savininkas, pirmąją dieną buvo pasiektas vienų metų 70 žmonių, vos man kojas nebučiavo, vėliau pradėjo man sakyti, kad nemoku reklamuoti, gerai tada pasakiau jeigu tokia nuomonė apie mane tai išeinu tai pradėjo verkti, kad neišeičiau, nes aš moku reklamuoti, tai pagal jo logiką nesuprasi ar aš moku reklamuoti ar ne, jo išprusimo lygis yra žemesnis nei mano paršo kaime. Manau dar savaitę ir pardavinės projektą. Nuomonė by - Electric_New.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šūdina ta tavo „nuomonė“, pats provokuoji ir nori, banano už tai negauti. Btw, jie tą modifikaciją nusipirko, todėl turi pilną teisę pakeisti tik pačius tekstus ir startuoti iš naujo (tad p********s iš jų, kad nemoka koduoti ir pan., nereikia).

Redaguota , nario zrauzas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasakyti tik tiek, kad projektas vaikų gvardiją, kurie ale "bando" sukurti kažką rimto, nors nieko jie nebando, Arnas grynas vaikas kuriam maždaug 13 metų, kuris švaisto pinigus į kairę ir į dešinę, buvau jų projekte Savininkas, pirmąją dieną buvo pasiektas vienų metų 70 žmonių, vos man kojas nebučiavo, vėliau pradėjo man sakyti, kad nemoku reklamuoti, gerai tada pasakiau jeigu tokia nuomonė apie mane tai išeinu tai pradėjo verkti, kad neišeičiau, nes aš moku reklamuoti, tai pagal jo logiką nesuprasi ar aš moku reklamuoti ar ne, jo išprusimo lygis yra žemesnis nei mano paršo kaime. Manau dar savaitę ir pardavinės projektą. Nuomonė by - Electric_New.

Paršas pramušė, o čia tas autorius pats prisibazarino ir pasakė, kad cheatins būdamas testuotoju, manau tai rodo, kad jis ne ką vyresnis už to serverio savininką ir ne kuo daugiau išprusęs.

Redaguota , nario AntanasZ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paršas pramušė, o čia tas autorius pats prisibazarino ir pasakė, kad cheatins būdamas testuotoju, manau tai rodo, kad jis ne ką vyresnis už to serverio savininką ir ne kuo daugiau išprusęs.

Nu esu tikrai nesuaugės, o kame esmė testavimas? Priko jis?

O sw kalbėjau su tavim vakar tame teamspeake :D Tai, kad pats provokuoji kaip sakė zrauzas.

Youtuberis žaidžia TKG m keista labai sėkmės tau ten suputi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu esu tikrai nesuaugės, o kame esmė testavimas? Priko jis?

Youtuberis žaidžia TKG m keista labai sėkmės tau ten suputi. 

Kad aš nežaidžiu tam projekte ;dd Turiu savo.

Atėjau pabazarint su pažystamais ir štai kas nutiko;

<17:06:41> "Schwartzas // Quartz_Moreno" was added to server group "Savininkas" by "Johny_Mars".
<17:06:45> "Schwartzas // Quartz_Moreno" was removed from server group "Savininkas" by "Johny_Mars".
Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasakyti tik tiek, kad projektas vaikų gvardiją, kurie ale "bando" sukurti kažką rimto, nors nieko jie nebando, Arnas grynas vaikas kuriam maždaug 13 metų, kuris švaisto pinigus į kairę ir į dešinę, buvau jų projekte Savininkas, pirmąją dieną buvo pasiektas vienų metų 70 žmonių, vos man kojas nebučiavo, vėliau pradėjo man sakyti, kad nemoku reklamuoti, gerai tada pasakiau jeigu tokia nuomonė apie mane tai išeinu tai pradėjo verkti, kad neišeičiau, nes aš moku reklamuoti, tai pagal jo logiką nesuprasi ar aš moku reklamuoti ar ne, jo išprusimo lygis yra žemesnis nei mano paršo kaime. Manau dar savaitę ir pardavinės projektą. Nuomonė by - Electric_New.

Labai jokinga net skaityti tavo nesąmones. Prieš ateidamas į projektą, čia pz pasieksim mes tikrai daug krč, čia tipo viskas zjbs, per startą jo net nebuvo krč, poto mus nulaužė, tai tas iškartą leavino projektą, nors pradžioje mus motivavo, sako kas benutiktų per startą ar aplamai servui sako, būtinai turim likti, pist nulauže išvadino mus vaikais ir paliko projektą, o kas svarbiausia... Pačiam mažiau metų nei mums... Apgailėtina...  

http://www.part.lt/img/48fe5f6c38e66ff2bdb1e0e87ee937e3517.png  

Redaguota , nario Krikštatėvis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai jokinga net skaityti tavo nesąmones. Prieš ateidamas į projektą, čia pz pasieksim mes tikrai daug krč, čia tipo viskas zjbs, per startą jo net nebuvo krč, poto mus nulaužė, tai tas iškartą leavino projektą, nors pradžioje mus motivavo, sako kas benutiktų per startą ar aplamai servui sako, būtinai turim likti, pist nulauže išvadino mus vaikais ir paliko projektą, o kas svarbiausia... Pačiam mažiau metų nei mums... Apgailėtina...  

http://www.part.lt/img/48fe5f6c38e66ff2bdb1e0e87ee937e3517.png  

Būtų gerai jei išmoktum bent šiek tiek rašyti, nes vien čia padarei apie 10 klaidų, lietuvių mokytoją verktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galiu pasakyti tik tiek, kad projektas vaikų gvardiją, kurie ale "bando" sukurti kažką rimto, nors nieko jie nebando, Arnas grynas vaikas kuriam maždaug 13 metų, kuris švaisto pinigus į kairę ir į dešinę, buvau jų projekte Savininkas, pirmąją dieną buvo pasiektas vienų metų 70 žmonių, vos man kojas nebučiavo, vėliau pradėjo man sakyti, kad nemoku reklamuoti, gerai tada pasakiau jeigu tokia nuomonė apie mane tai išeinu tai pradėjo verkti, kad neišeičiau, nes aš moku reklamuoti, tai pagal jo logiką nesuprasi ar aš moku reklamuoti ar ne, jo išprusimo lygis yra žemesnis nei mano paršo kaime. Manau dar savaitę ir pardavinės projektą. Nuomonė by - Electric_New.

Matot ką parašė? Stebėkit: 

 

[12:37:17] Jason'Hype "J'H": rmt leavinai projekta tkg?
[12:57:04] Electric New: Taip
[12:57:07] Electric New: Nes vaikas Arnas
[12:57:13] Electric New: Ir jo vaiku gvardija
[12:57:50] Jason'Hype "J'H": mldc
[13:28:27] Electric New: Padekim surinkti neišprususiam vaikui -REP meskit Krikštatėvis -REP https://www.supergames.lt/topic/263394-j%C5%ABs%C5%B3-nuomuon%C4%97-api%C4%99-tkglt-projekt%C4%85/
[13:29:00] Jason'Hype "J'H": Gerai ;)

Ot yra ir tokių. Meskit *Myliu SuperGames.lt* minus rep man tad geriau busu tope

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šūdina ta tavo „nuomonė“, pats provokuoji ir nori, banano už tai negauti. Btw, jie tą modifikaciją nusipirko, todėl turi pilną teisę pakeisti tik pačius tekstus ir startuoti iš naujo (tad p********s iš jų, kad nemoka koduoti ir pan., nereikia).

Provokacija nereiškia, kad blokuoti žaidėją galima.. Kam jie dirbo prie projekto ir kūrė taisykles už kurias blokavo ? Tam, kad šautu už kažkokį provokavimą ? Užtildai žaidėją ir viskas, o ne blokuoji ir dar rėkauji į skype ir kitaip įžeidinėji. TKG senei žlugęs kai Arme pardavė projektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...