Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Big_Dee strikes again


Jack'asss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tai noriu dar kartą visus perspėt ir pranešt, neprasidėkit su tokiais žmonėmis kaip Big_Dee. Nežinau, kodėl visi jį taip garbina, bet pasirodo jis yra praprasčiausias fruktas.

Buvo jis mano projekte, viskas lyg ir good. Užsakė aprašymą pas Juan Yang ir bam, dingo. Po kelių dienų grįžo, visiems paaiškino ir vėl dingo, ir šiandien pasitarę išspyrėm jį lauk. Po kelių h parašo : kodėl aš be admino? Atrašiau, kad viskas, neaktyvus esi, o mums tokių žmonių nereik. Tada sužinojau, kad tas aprašymas iš Juan Bigui kainavo net 6e ir jis tų pinigų nesiruošia mokėti, man irgi dar 4e skolingas. Manau ne aš vienas čia toks esu nuo jo nukentėjęs, tai perspėju, kad nebepasitikėtumėt. Žmogus vis numazina ir nusiema -atsiliepimus, bet tikiuosi dabar nebepraslys.

P.s moderatoriai, jei tema ne čia - perkelkit.

Bičo skype : webs.help

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.supergames.lt/topic/255926-apgavikasnepatikimas-žmogus-bigd-arba-chasm/- Looool


Oj tu frukte, mesk įrodymus ir tuoj aš numetu apie jus :) Sėkmės, nepraslysit.

Beto frukte gauni - atsiliepimą nes tada aš nesusiprotėjau ką pasakyti moderatoriui, kad tau jį paliktu, jei nori paverk scarletui, kad nuimtu, bet nebenuims :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teko turėti su juo reikalu, pradžioje atrodė jos viskas sutarta, nes atrodė tikrai patikimas, atsiliepimų turi, ėjau pirmas. Pasakė, jog perves ir dar tuo metų dalyvavo grand-story veikloje, buvo kiek žinau įkūrėjas ( Ant aprašymo taip parašyta ). Sekmadienį sakė perves. Pirmadienį jau atsimažinti pradėjo, jog užsiemęs, kad negali dabar ir pnš ( Nors galėjo pervesti juos prieš savaitę atgal ). Nuotraukuose daugiau visko rasite.

 

NUOTRAUKOS: http://imgur.com/a/PR9GB

 

++ Atsiliepimą užtemę, parašė jog SUMOKĖJO, tai kur eurai, seni? Savaitelę jau.

Redaguota , nario Juan Yang \/
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už lango pažiūrėjai? Tūrbut, kad ne nes jau Vasara patarčiau uždaryt tą jūsų xujnia ne projektą ir eik į lauką.

 

Pinigelis yra pinigelis, jis dėl pinigų mus apgavo, nes užsakymas yra užsakymas, aš esu jo darbuotojas, jis užsakomas, aš kaip sakant dirbau ir buvo viską sutarta. Jis nesumokėjo man pinigų, tai ką turi omeni sakydamas, uždaryt tą xujnia ne projektą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pinigelis yra pinigelis, jis dėl pinigų mus apgavo, nes užsakymas yra užsakymas, aš esu jo darbuotojas, jis užsakomas, aš kaip sakant dirbau ir buvo viską sutarta. Jis nesumokėjo man pinigų, tai ką turi omeni sakydamas, uždaryt tą xujnia ne projektą?

Pinigus ir be sampo galima užsidirbti ir dar daugiau.) o ką turėjau omenį kad jūms nenusiseks pradžioj,viskas ėjos gerai dabar forume mažai žmonių lankomumas mažas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pinigus ir be sampo galima užsidirbti ir dar daugiau.) o ką turėjau omenį kad jūms nenusiseks pradžioj,viskas ėjos gerai dabar forume mažai žmonių lankomumas mažas.

Lankomumo dabar ir nereikia didelio, kadangi nėra ką veikit žmonėms forume, kurie nori būti paprastais žaidėjais o ne kokiais dyrikais ar prižiūrėtojais. Kai artės serverio startas - didinsim ir narių skaičių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu Bigai idomus kažkoks, tai draugas, tai nedraugas xD Ignorą skype imetes. Šeip toks normalus buvo, bet bando pritraukti žmonės į projektą (mldc), pvz mane visada kvietė į grand-story, tačiau no chance.

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pinigus ir be sampo galima užsidirbti ir dar daugiau.) o ką turėjau omenį kad jūms nenusiseks pradžioj,viskas ėjos gerai dabar forume mažai žmonių lankomumas mažas.

tu čj bilionerius jau :oo banke turbut 1 su šešiais nuliais sėdi. Niekas nepasiekiama per dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu Bigai idomus kažkoks, tai draugas, tai nedraugas xD Ignorą skype imetes. Šeip toks normalus buvo, bet bando pritraukti žmonės į projektą (mldc), pvz mane visada kvietė į grand-story, tačiau no chance.

+++++ Tas pats ir šią savaitę, visas jo charakteris, fruktas

Dabar žiūrėk, ne mano projektas, koks tolkas man mesti pinigus į orą kai aprašymo šito aš nenaudosiu ? Jis yra Domo tu jam ir knisk protą, jasna ? :)

Nekalbėk prašau, nebereikia daugiau čia tavęs, užmiršk, gavai keletą pakvietimų gi į projektus, sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2967 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...