Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas projektas - ateik pasimokyti.


parduodulolacc

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2937 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi, kviečiu besimokančius sekti http://programuok.96.lt forumą. Tikiuosi kasdieną įdėti apie 15 pamokų. Pradedu nuo pačių pagrindų ir kylu link sudetingesnių dalykų. Laikui bėgant, kai forume bus bent 200 pamokų pirksiu domeną ir toliau tęsiu savo darba. +rep, jeigu padėjau ir,kas mano, jog padėsiu ateityje. :) Veiklą pradedu šiandien. 

Jau yra CSS ir HTML pagrindai.

EDIT 2016-04-15 : Programavimas C++ pagrindai.

EDIT 2016-04-16 : Naujas pamokų puslapio dizainas(forumas kolkas lieka tas pats) - čia tik prototipas (vertinkit tik patogumą, ne spalvas ir ne patį dizainą)

pamok_puslapis.png
Redaguota , nario Chinatown
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai apsilankysiu forume, bet manau rimtesnis projektas būtu jei bent normalų forumą pasidarytum :D

Nemanau, kad problema, aš stengsiuosi klausyti publikos, gal patarimų turi, kokių nors pastebėjimų? :)

Komandos neieškai? 

Pagalba praverstų, rašyk skype - nobodyx123

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sekmės ! Užsuksiu pasiskaitysiu, jei tarp pamokų viskas bus gerai išaiškinta pradėsiu kažką mokintis ;)

Stengiuosi išaiškinti kuo detaliau, na o jeigu kils kokių neaiškumų yra skiltis "Klausk"  nemanau, kad per sudetinga . Tai tiek, laukiu svetainėje. :)

Redaguota , nario Chinatown
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šauni iniciatyva, bet:
1) HTML ir CSS nėra programavimo kalbos. Keista, kad žmogus, mokantis kodavimo, to nežino.
2) Pamokų ir dabar internete yra pakankamai - tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis, o jūsų pamokos, mano manymu, toli gražu nėra pavyzdinės.
3) Dizainas platintas - net nepasivarginta ištrinti kreditų. Kaip kodavimo reikia mokintis tokioje svetainėje?

Kad ir kokia šauni ši idėja gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, projektas žlugs nieko nepasiekęs (nepyk, tokia realybė). Don't waste your time, užsiimk kažkuo naudingesniu ;)

EDIT: 15 naujų pamokų per dieną? Dar vienas įrodymas, kad projektas žlugs.

Redaguota , nario wDanis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šauni iniciatyva, bet:

1) HTML ir CSS nėra programavimo kalbos. Keista, kad žmogus, mokantis kodavimo, to nežino.

2) Pamokų ir dabar internete yra pakankamai - tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis, o jūsų pamokos, mano manymu, toli gražu nėra pavyzdinės.

3) Dizainas platintas - net nepasivarginta ištrinti kreditų. Kaip kodavimo reikia mokintis tokioje svetainėje?

Kad ir kokia šauni ši idėja gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, projektas žlugs nieko nepasiekęs (nepyk, tokia realybė). Don't waste your time, užsiimk kažkuo naudingesniu ;)

EDIT: 15 naujų pamokų per dieną? Dar vienas įrodymas, kad projektas žlugs.

Priimsiu kritiką, tik pridursiu, jog aš dažnai girdėjau, jog žmonės nori mokytis detaliai ir lietuviškai, su laiku angliškai. Programavimo svetainė, nes php, c++ yra programavimo kalbos. O dėl žlugimo, tai pamatysim. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šauni iniciatyva, bet:

1) HTML ir CSS nėra programavimo kalbos. Keista, kad žmogus, mokantis kodavimo, to nežino.

2) Pamokų ir dabar internete yra pakankamai - tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis, o jūsų pamokos, mano manymu, toli gražu nėra pavyzdinės.

3) Dizainas platintas - net nepasivarginta ištrinti kreditų. Kaip kodavimo reikia mokintis tokioje svetainėje?

Kad ir kokia šauni ši idėja gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, projektas žlugs nieko nepasiekęs (nepyk, tokia realybė). Don't waste your time, užsiimk kažkuo naudingesniu ;)

EDIT: 15 naujų pamokų per dieną? Dar vienas įrodymas, kad projektas žlugs.

kas kreditus trina reiktų pirštus aplaužyti

Dėl pačio projekto, taip a taip tu jį uždarysi, kol neturėjai ką veikti ir sukūriai, po kurio laiko nustosi tai daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priimsiu kritiką, tik pridursiu, jog aš dažnai girdėjau, jog žmonės nori mokytis detaliai ir lietuviškai, su laiku angliškai. Programavimo svetainė, nes php, c++ yra programavimo kalbos. O dėl žlugimo, tai pamatysim. :)

Kaip ir minėjau, jog jau yra pakankamai svetainių ne tik anglų, bet ir lietuvių kalba - pavyzdžiui, manualai.lt. O detalumu tavo pamokos irgi nepasižymi :) Galiausiai, aš neįsivaizduoju, kaip programuotojas gali išsiversti be anglų kalbos :)

 

kas kreditus trina reiktų pirštus aplaužyti

Visiškai pritariu, tik eilinio vartotojo akimis solidžiau atrodytų svetainė su savo, o ne svetimais kreditais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2937 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...