Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto kaip bendrasavininkas/pagalbininkas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2949 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi vėl nenusisekė sukurti rimto projekto dėl asmeninių priežasčių taigi ieškau naujų galimybių įdėjų kurti ar prisidėti prie projekto gerovės.Reputacija mano tikria gera,ir daug kur esu žinomas taigi mano buvę projektai

Nkg.lt - Vyr moderatorius

west-life.lt -pagalbininkas

Nrp.lt - pagalbininkas

Sandiego.us.lt pagalbininkas

Sal.lt bendrasavininkas/pagalbininkas

Nsfl.lt Savininkas

Taigi patirties turiu : o dabar turputį apie patį save kai asmenybę:

Taigi mano vardas Algirdas man 17 metų lankau 6 metai krepšinį daug sportuoju, dirbu, taip pat domiuosi samp.Charakteris gan lengvas nesu užsispyręs ant žmonių, bet tikslus užsigyvendintus pasiekiu,nesu flegmatiškas ,esu rimtas,mėgstantis tvarką,griežtas bei teisingas asmuo.

Ką moku ir kuo gali padėti projektui:

 

Stipriai reklamuoti projektą

Turiu didelį autoritetą tarp serverių todėl su manim ateis daug žmonių

Prižiūrėti forumo, serverio tvarką.

Padėti žmonėms būnant projekto skype info bei suteikiant pagalbą kadangi labai daug naudojuosi skype programa .

Prigalvoju daug naujų gana sunkų įdėjų (priklausomai nuo skripterio gerumo)

Būti griežtu bet tuo pačiu ir teisingu žmogumi taigi ir forume ir serveryje tvarka bus geležinė 

Daryti įvairius konkursus Ts programoje ypač bei forume.

Aktyviai bendrauju Ts bei. skype programose

Rašyti analizes bei daryti atrankas į visokius postus

Serveriams reikalavimų didelių nėra svarbiausia kad būtų noras, su investiiciojms aš pats kažkiek padėsiu ,taip pat kad būtų nupirktas bent jau domenas

Susisiekit arba temoje arba i pm lauksiu pasiūlymų reikės kontaktų skype i pm parašysiu

Redaguota , nario Pablas
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Šaunu kad radai projekta bet pranešu kad nepatikimas, žmogui iškilo bėda ir dar pats pavogęs foruma savo reklamą isimetė.

nemeluok jei nzn beto as forumo net nulauzt nesugebeciau ir tikrai jokios rkelmos bent jau as nemeciau kas nulauze tas ir imete ta reklama

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nepatikimas , serveris tiesiog biški neaktyvus palyko projekta ir visa weba sukniso , + dar reklama įmete tai graudus yra , tiesiog jei projekta palieki kam gadinti kita projekta ir taip žaistis nesuprantu aš tavęs.. per daug atsigavęs bana davei uz teisybe graudus sėkmės Real City irgi žlugs per tave nes analizes rašai tai tragiškai sėkmės ieškant nepatikimas. Sal projekta visa sugadino ačiū dėvui atgrazino viska sėkmės gg.

viskas gerai tiesa paaiskejo

Redaguota , nario Pablas
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2949 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...