Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labai patiko, šaunuolis! +rep.

Leisk man pasakyti tai ką, tu jau žinai. Pasaulis nėra vien saulė ir vaivorykštės. Tai labai nedora, baisi vieta ir nesvarbu koks stiprus esi, jis privers tave klūpoti ir vers tai daryti tol, kol tu leisi. Nei tu, nei aš, nei kas nors kitas taip stipriai netrenks kaip gyvenimas. Nėra svarbu kaip stipriai gali trenkti. Svarbu kaip stipriai gali trenkti tau, o tu vis vien judėsi į priekį; svarbu kiek gali ištverti ir judėti į priekį. Štai kaip laimima. Dabar, jei žinai ko esi vertas eik ir pasiimk tai. Bet turi būti pasiruošęs priimti smūgius ir nerodyti pirštais sakydamas, kad nesi ten kur turėtum būti dėl jo, jos ar bet ko kito. Kol nepradėsi tikėti savimi – neturėsi gyvenimo.

  • Parašė po 2 mėnesių...

O tu moli supranti kad textdraw'inimas ir skriptinimas yra visiškai skirtingas dalykas? ar net gi to neišmokai per savo nolifinimo valandas? 

pridusk avinėli :D Skiriu ir moku daugiau už tave ne tik šiose dviejose srityse. + prie ko nolaifinimas? ( čia tipo bandai save prie manes prilygint? - nesistenk ). 

 

Tavo skriptinimo žinios buvo atskleistos iš tavo "didžiojo" projekto modifikacijos :lol:

„Life is too short to remove usb safely“


pridusk avinėli :D Skiriu ir moku daugiau už tave ne tik šiose dviejose srityse. + prie ko nolaifinimas? ( čia tipo bandai save prie manes prilygint? - nesistenk ). 

 

Tavo skriptinimo žinios buvo atskleistos iš tavo "didžiojo" projekto modifikacijos :lol:

 

Dėja, bet aš neskriptinu, iš kurios vietos tu ištraukei kad aš skriptinu? jeigu ieškai pripiskių tai ne čia manau atėjai pelkiu undinėle. Kiek mačiau visur prisipisinėji dėl kažko, nei čia tavę kas kvietė nei ką (Scroll down). Nebūtum vaikas koks nelystum į diskusijas, bet kiek supratau esi atsilikes nuo gyvenimo žmogus, kuris moka tik stumt dūra su kuo nors už laido.

Dėja, bet aš neskriptinu, iš kurios vietos tu ištraukei kad aš skriptinu? jeigu ieškai pripiskių tai ne čia manau atėjai pelkiu undinėle. Kiek mačiau visur prisipisinėji dėl kažko, nei čia tavę kas kvietė nei ką (Scroll down). Nebūtum vaikas koks nelystum į diskusijas, bet kiek supratau esi atsilikes nuo gyvenimo žmogus, kuris moka tik stumt dūra su kuo nors už laido.

Kabelio princese nurimk ir eik išsimaudyk nes perkaitai :D 

 

Čia yra diskusijų forumas, sakau ką noriu ir kaip noriu :lol: fuck u.

„Life is too short to remove usb safely“


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...