Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Grand-Story.LT # Didžioji istorija jau greitai !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apie kiekvieną projektą sakai tapatį, bet jis po mėnesio ar greičiau užsidaro. Aš tai vat keliaudavau po projektus ir tiesiog nusibodo, apsistojau viename kuris atsidaris dar gal po vasaros ar dar visiškai negreitai, nes jie užsidaro labai greitai, o tiek daug žada žada žada. O žmonių aš nesuprantu, nu tai nueikit į vieną projektą kokį kur savininkai neturėje šimtų projektų kaip "Yogho", nu žodžiu anyway sekmės, Bigas vėl bandis kažką daryti tam projekte, bet tiesiog be reikalo, nes bus taspats kaip vLKG, West-City, na ir t.t. Ar aš klystu?

Redaguota , nario .Schωartzas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie kiekvieną projektą sakai tapatį, bet jis po mėnesio ar greičiau užsidaro. Aš tai vat keliaudavau po projektus ir tiesiog nusibodo, apsistojau viename kuris atsidaris dar gal po vasaros ar dar visiškai negreitai, nes jie užsidaro labai greitai, o tiek daug žada žada žada. O žmonių aš nesuprantu, nu tai nueikit į vieną projektą kokį kur savininkai neturėje šimtų projektų kaip "Yogho", nu žodžiu anyway sekmės, Bigas vėl bandis kažką daryti tam projekte, bet tiesiog be reikalo, nes bus taspats kaip vLKG, West-City, na ir t.t. Ar aš klystu?

Nesakau, kad klysti, bet ir nesakau, kad tai yra tiesa ;) Nieks nežino kaip čia bus su šitu projektu. Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vien video įkelt yra mažai užėjęs tikėjausi informacijos daugiau sužnoti tiek apie sistemas, serverį, serverio istorija ir t.t įdomiausiu dalyku ir nepamačiau.

Viskas bus aprašyme, kurį išvysite kai patvirtins temą :)

Redaguota , nario Chasm™ıllıı
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2974 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...