Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Kas žiūrit seriala ar skaite komiksus, kokį ispudį palyko paskutine sezono seriją, kaip jum Neganas? :D

Kas nežiūrėjo dar toliau neskaitykit, galimi spoilai

Prieš pat finala jau būvo kruvą spoilerių, kad sukapos glena su lazdą, bet geriau pažiūrėjus pabaigą galima suprasti, kad Aaron'ą sukapojo? :D

Redaguota , nario Baldas

Eik Namo

(redaguota)

Manau kad glena sudauze , arba abaroma nes jis vienas vyriskos lieties po ricko ejo kai pirma kart skaiciavo .

 

Kažką iš šitu Sasha, Aaron :D

Bet sekanti sezona pirmoj serijoi manau iš naujo ši epizoda parodys ir viskas bus aiškų, komiksuose tai glena sukapojo, bet pagal išdėstimą tai neatrodo, kad glena...

 

Redaguota , nario Baldas

Eik Namo

Kažką iš šitu Sasha, Aaron :D

Bet sekanti sezona pirmoj serijoi manau iš naujo ši epizoda parodys ir viskas bus aiškų, komiksuose tai glena sukapojo, bet pagal išdėstimą tai neatrodo, kad glena...

 

Man atrodo, kad Judžinas mirs. Ypatingai pradėjo pabrėžt jo pasikeitimą pastaruoju metu ir paskutiniojo serijoje jis spėjo atsisveikint gan dramatiškai (net perdavė "receptą"). Kadangi jį pagavo labai greitai ir po jo kitus (kas ko gero reiškia, kad jis išdavė), Niganas būtent dėl to jį ir užmuš (dar jis gan patogioj vietoj, kad jo mirtį visi stebėtų). Mažiau tikėtiną, bet dar ir Aroną gali užmušt, nes jis vienas iš tų nepagrindinių veikėjų kurie trinasi kone kiekvienam kadre be tikslo.

Gi ant žodžiu sakė, kas atsistos ar kažka padarys išlups karlui antra akį, tai kur logika ? Ne ji sukapojo, jei jau ant jo taikinys butu galvoji Rikas sedėtu ir žiurėtu kaip jo sūnus miršta ? Jie visi ten išsišaudytu ir pnš, sukapojo ta Stora kuris buvo už vairo, pamatysit, bent aš taip manau ir vsio..

Pasileisk ta vieta ir pasidaryk labai maza greiti ir pamatysi carlo kepure ;) o ten tik zodziu zaismas yra, galbut as klystu bet kurejai padarys viska kad atspeti butu neimanoma :D butent delto ir neparode tam kad per puse metu nusprestu katro veikeju gerbeju maziausia.

Viena aisku tai tikrai ne Rikas ir Ne Glenas, kodėl? Nes glenas mirsta komiksuose tad kurejai to nedarys ir cia nes bus neidomu. NE RIKAS nes zodziu zaisme aiskiai pasake. MANAU KAD IR NE NESCIA MERGA ir aplamai tai lytiskos lyties atstovas kentejo, nes kai buvo juodas vaizdas girdejosi ta merga ir ta juocke. Tai pat glenas buvo pusiau gulejimo pozui o nukebtejusisis klupejo nes kai trenke jo snukis buvo aukstaibir klupejimo formoje. MANAU KAD TAI KARLAS

Karlas tikrai negali juk jau minėjau, nes juk kaip stovėjo priešai ta žmogu prieš daužant, ir jei butu prie Karlo tikrai manai Rikas butu sedėjas ir žiurėjas kaip jo sunu daužo ? Ne, tikrai ne. Visi ten butu išsilaktė išsišaudė, čia mirs manau Judžinas..

Siko i kelnes tai ir ne lakste

https://m.facebook.com/522131611149556/photos/p.1302777239751652/1302777239751652/?type=3&source=47 is sito sprendziat kazkas mirs jam brangaus ta misone arba Carlas, o galbut ir pats Rikas, o zodziai turi gile prasme, taciau manau kad karlas mire:d

Realiai žiūrint, kad iš tokios lazdos iš pirmo karto neužsilenke ir prireikė antro smugio, tai abrahamas ten realiausias kandidatas toki atlaikyti. nes kai Niganas prie kiekvieno prieidavo tai Abrahamas kažkaip išdydžiai žiūrėdavo į ji.ir prieš smugi Niganas sako, kažkaip take it like a champ....

Galimą daug versijų sugalvoti čia, bet vis gi manau mirs svarbus veikėjas o ne koks vėpla Judžinas :D

Eik Namo

Realiai žiūrint, kad iš tokios lazdos iš pirmo karto neužsilenke ir prireikė antro smugio, tai abrahamas ten realiausias kandidatas toki atlaikyti. nes kai Niganas prie kiekvieno prieidavo tai Abrahamas kažkaip išdydžiai žiūrėdavo į ji.ir prieš smugi Niganas sako, kažkaip take it like a champ....

Galimą daug versijų sugalvoti čia, bet vis gi manau mirs svarbus veikėjas o ne koks vėpla Judžinas :D

Gėjus atlaikytu dar manau, jei ta ryža būtu jie norėja užlenkti tai ta būtu padare kaip strėle tai storai per akį perėjo, nes pagal komiksus tas ryžas turėjo gauti iš strėlės į aki o ne ta stora merga, tad nemanau kad jis ryžą užlenkia

Gėjus atlaikytu dar manau, jei ta ryža būtu jie norėja užlenkti tai ta būtu padare kaip strėle tai storai per akį perėjo, nes pagal komiksus tas ryžas turėjo gauti iš strėlės į aki o ne ta stora merga, tad nemanau kad jis ryžą užlenkia

 

Čia ne viskas pagal komiksus, kaikur viskias perkurtą savaip...

Eik Namo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...