Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip, nes pagal komiksus rikas rankos neteko, bet jei ta ryza butu noreja pasalinti tai ta butu padare pries 2 serijas, o dabar jo role pratesta tad jis negavo is lazdos i galva

 

Gerai tu čia suskėlėj, jei norėtų tai prieš 2 serijas pašalintų :D O gal jei norėtų ir Riką prieš 2 serijas būtų pašaline? ir Karluj būtų antrą aki išdure? :D

Eik Namo

Nemanau kad Karlas ir Rikas mirė, nes gi ant žodžiu sakė.

- Jei kas pajudės, ar puls ir t.t išdursiu berniukui antra akį.

Tai manot tikrai Karla užpuolė ? Dabar gal aiškiau bus kad šie žodžiai sako kad ne Karla pridaužė.

Pridaužė Abraoma manau, nes jis toks pasikėle kaip  prie jo priėjo, o Biginui ar kaip jis ten jam nepatyko ir vsio, ir suskaldė, bet tikrai nei Rikas nei Karlas nemirė.

Nemanau kad Karlas ir Rikas mirė, nes gi ant žodžiu sakė.

- Jei kas pajudės, ar puls ir t.t išdursiu berniukui antra akį.

Tai manot tikrai Karla užpuolė ? Dabar gal aiškiau bus kad šie žodžiai sako kad ne Karla pridaužė.

Pridaužė Abraoma manau, nes jis toks pasikėle kaip  prie jo priėjo, o Biginui ar kaip jis ten jam nepatyko ir vsio, ir suskaldė, bet tikrai nei Rikas nei Karlas nemirė.

As tau sakau to ryzo nedauze, vien del to kad jis bebaimis o jam tokiu zmoniu reik ;)

(redaguota)

Jis ne ryžas :D Jis Abraomas, bet manau sudaužė tada ta kuris vairavo autobusiuką, tikrai jis šimtas procentu. :)

O as pakeiciau nuomone ir manau kad nuzude misone( ta juoduke kur su riku susimete)

Tam yra daug paaiskinimu, kad ir tas kur tu rasiai, kad jei kas pajudes islups aki ir susers. Neganas zinojo kad jinai su riku susimete delto jis norejo atkersite rikui ir zinojo kad jis nerizikuos carlo gyvybe, tad misones gerbejams teks sunerimti

Redaguota , nario Imprint

Stebinat, kurie manot, jog Riką gali užmušt... Pamirštat tai, kad jis yra pagrindinis aktorius, jis mirs tik kartu su serialu.

 

Gali ir Rika nupilt, dar prieš finala skaičiau reddite, kad Rikas galį mirtį ir morganas perims grupe. Bet gandai ir liks gandai, manau kurėjai pasistengs iki kito sezono, kad niekas nesužinotų tiesos.

Eik Namo

Gali ir Rika nupilt, dar prieš finala skaičiau reddite, kad Rikas galį mirtį ir morganas perims grupe. Bet gandai ir liks gandai, manau kurėjai pasistengs iki kito sezono, kad niekas nesužinotų tiesos.

Morganas perims grupę... :D Jau įsivaizduoju... Kaip taikos balandžiai su lazdom lakstys kol mirs. Neskaityk tų pievų, ten tie gandai iš komiksų atėję, o serialo kūrėjai tyčia kuria kitaip, kad viskas būtų nauja. Beja, Nyganas pats sakė, jog negali užmušt Riko, jis mėgausis kai galės jį kontroliuoti. Aš kažkaip įtariu dar, kad užmuš Megę, nes ji ir taip leisgyvė...

Morganas perims grupę... :D Jau įsivaizduoju... Kaip taikos balandžiai su lazdom lakstys kol mirs. Neskaityk tų pievų, ten tie gandai iš komiksų atėję, o serialo kūrėjai tyčia kuria kitaip, kad viskas būtų nauja. Beja, Nyganas pats sakė, jog negali užmušt Riko, jis mėgausis kai galės jį kontroliuoti. Aš kažkaip įtariu dar, kad užmuš Megę, nes ji ir taip leisgyvė...

Jei mege butu trankes tikrai glenas nebutu sedejes ir nieko nedares , kad ir niganas sake kad islups karlui kita aki vistiek nigana butu puolias jis , kad abraomas tikrai daug procentu yra nes pries 3 serijas kaip ji smauge jis nieko nedare kaip ir norejo mirt

Taigi ne Mege užmušė, jeigu daužytu Karlas Rikas pultu, daužytu Mege tai Glenas pultu, čia Abraoma sudaužė,  arba išvis koki saviški uždaušė ir sakys čia jum pamoka :D

Jo.... Tikrai... Kai jiems įremti šimtai ginklų į galvą ims ir šoks muštis plikom rankom. :D Galim tik spėliot, nes jie visad surežisuoja taip, kad beveik neįmanoma atspėt, kartais tyčia numeta, kad žiūrovas galvotų "ai čia elemetaru, tas mirs...", o sekančioje serijoje viską apverčia aukštyn kojom ir žiūrovą galima sakyt išduria. 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...