Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

eSFG.LT Vyksta atrankos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2936 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kurk savo projektą toliau, nes aš bent turiu tikra gyvenimą ir kartais būna taip kad netikėtai turi išvaryti dėl darbo gerai kad sėdi namie daugiau nieka neveiki ir pinigus iš tėvu moki imti ir daugiau nieka nemoki

Tu pirma susižinok ką aš veikiu, o tik tada rašyk. Pirmas dalykas turiu aš real darbą dirbu nuo 7:30 iki 17:00 gaunu nemaža atlyginimą ir tai pat pats save išsilaikau, o ne iš tėvų gyvenu. Tad prieš ką nors rašant susižinok, o tik tada ką nors rašyk, o ne nesąmonės ir į pieva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Palinkėsiu nesėkmės, ir kad kuo greičiau sugęstu projektas.

 

Iki tokio lygio nukrist, gėda turėtų būt.

Atėjęs čia būčiau pabuvęs forumuosę kaip senbūvys projekte, skaityt naujienas, gal užėjas kartais būčiau į serverį. Sugadinot visą šūdą.

 

Noriu į forumą užeit, passwordas neveikia, poto draugas rašo, kad accountą pakeitę nicką, passwordą, ir gmailą žiūriu dabar kažkoks supistas DP.

 

Kęstas kad atgautų eSFG kažkas pavyks, kadangi tik vogti temokat, susipiskit savo projektą, kuo greičiau.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2936 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...