Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Samsung Galaxy Trend [S7560]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Reikia perrašyti android, bet pats nemoku (žalias). padėtumėt? turiu atsisiuntes failiuka md5 formatu per odin reikia perrašyti , idedu ta failiuka i bootloader ir krauja krauja (priestai padariau su tais migtukais kaip reikia, down + menu + on mygtukais . bet man krauja ir neužkrauja  gal kas ka pasiulytumet? nuotrauka kaip atrodo: telefone krauna tokia juostelė melyna bet ilgai jau 1h + laukiu kol užkraus ir jokios gyvybės.

 

635f707fd9838950c8e5d4430d63f33a325.png

Redaguota , nario Modesταs™ıllıı
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma reikia telefone į recovery nueiti, tada per ten viską išvalai ir eini į download mode. Tada per odin ne į bootloader kelti tą failiuką, savo stocko, bet į pda ir nustatymose odino pasirinkti auto reboot ir factory reset tiktais. Tada start spaudi ir neištrauk laido kol neužsikraus telefonas. Jei kylą bėdų, kažko nesupratai skypė zvl0117

Redaguota , nario ViNAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo telefonas turi būt jau nebegyvas, mažas šansas kad pavyks sutvarkyt. Nes tokie, kaip jūs neprotaujantis netaupot pniigų ir patys nežinodami nenešat pas meistrus, geriau patys pasidarot ir sumokat 2x tvarkymo kainą, jetus jetus, žmogaus kas deda firmware į bootlaoder, reikia dėti į PDA... tai tavo telefonas gali niekados nebeįsijungt, žinoma kas moka sutvarkys, nesu bandęs į bootloaderi kiek skaičiau būna kad telefonui viskas... Tai patarimas ateitčiai: su androidu nežaisk - pridirbsi mokėsi 2x kainą taisykloj, vietoj to kur galėjai pigiau nusipirkt android perašimą taisykloj... Tai turėk biški protelio ir atsakomybės, nieko nenoriu įžeist tik noriu pasakyt ir patart - nemoki nedarai, čia ne žaislas.


Pirma reikia į recovery nueiti, tada per ten viską išvalai ir eini į downlaod mode. Tada per odin ne į bootloader kelti tą failiuką savo stocko, bet į pda ir nustatymus pasirinkti auto reboot ir factory reset tiktais. tada start ir neištrauk laido kol neužsikraus telefonas. Jei kylą bėdų, kažko nesupratai skypė zvl0117

 

Dar vienas ponas išradėjas... kaip jis nueis į recovery, kaip jis įrašė firmware į bootloaderi, bent suvoki ką tu sakai?? Ar būsi dar vienas kuris bando suklaidint žmogų - nežinai nerašyk nes čia ne žaislas. O dėl recovery, kad ir jis nebūtų į bootloaderi įkėlės kam jam daryt tą resetą, jaigu perašysi androidą???

Redaguota , nario Ewil++
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

i bootlauderį ikėliau viskas gražiusiai isirašė jokiu problemu nematau :) nu man dar telefonas nenudveso. viskas veikia svariai ..


Noriu paklausti kas per vienas DivX telefone radau yra registracijos kodas tipo raso jei nori atkurti apsaugota vaizdo irasa turi uzregistruoti savo prietaisa o kur ten svetainej ji reginti ir ka tai reikalinga? ar ne? ar nebutinas dalykas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas ponas išradėjas... kaip jis nueis į recovery, kaip jis įrašė firmware į bootloaderi, bent suvoki ką tu sakai?? Ar būsi dar vienas kuris bando suklaidint žmogų - nežinai nerašyk nes čia ne žaislas. O dėl recovery, kad ir jis nebūtų į bootloaderi įkėlės kam jam daryt tą resetą, jaigu perašysi androidą???

Labai pone visažini ar kaip čia dar pavadinus, nieko neišradau, o taip turi būti. Aš sakau, kaip reikia daryti. Nežinojau, kad telefonas neveiks įrašius į bootloaderi, todėl jam pateikiau kaip reiktų daryti arba bent kaip aš darau, galvodamas, kad jis dar į kažką reguoja ir galima viską pataisyti.

Redaguota , nario ViNAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Pirma tai tau recovery reikia kita įsirašyt naudojant Odin. O paskui pati ROM'ą per recovery ir įrašynet.

 

 

Pirmą kart girdžiu, kokio recovery jam reikia???? Tipo nueit į bios? ir per ten isirašyt? nieks jam neveiks nes samsungai neturi tokios galimybęs per recovery isirašyt...

Labai pone visažini ar kaip čia dar pavadinus, nieko neišradau aš sakau kaip reikia daryti. Nežinau, kad telefonas neveiks įrašius į bootloaderi, pasirodo, todėl jam pateikiau kaip reiktų daryti arba bent kaip aš darau, ir tiesa tokiu atveju eiti į recoveri menkas reikalas.

 

Tatčiau jai gerai perskaitčiau tu jam sakei kad prieš instaliuojant androidą reikia recovery padaryt.

Redaguota , nario Ewil++
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmą kart girdžiu, kokio recovery jam reikia???? Tipo nueit į bios? ir per ten isirašyt? nieks jam neveiks nes samsungai neturi tokios galimybęs per recovery isirašyt...

 

Tatčiau jai gerai perskaitčiau tu jam sakei kad prieš instaliuojant androidą reikia recovery padaryt

Kąąą? :DDD Aš į S Duos ir Tab 3 8.0 ROM'ą per Recovery įrašinejau. S Duos iki Kitkat atnaujinau o Tab 3 iki Marshmallow.

Tavo telefonas turi būt jau nebegyvas, mažas šansas kad pavyks sutvarkyt. Nes tokie, kaip jūs neprotaujantis netaupot pniigų ir patys nežinodami nenešat pas meistrus, geriau patys pasidarot ir sumokat 2x tvarkymo kainą, jetus jetus, žmogaus kas deda firmware į bootlaoder, reikia dėti į PDA... tai tavo telefonas gali niekados nebeįsijungt, žinoma kas moka sutvarkys, nesu bandęs į bootloaderi kiek skaičiau būna kad telefonui viskas... Tai patarimas ateitčiai: su androidu nežaisk - pridirbsi mokėsi 2x kainą taisykloj, vietoj to kur galėjai pigiau nusipirkt android perašimą taisykloj... Tai turėk biški protelio ir atsakomybės, nieko nenoriu įžeist tik noriu pasakyt ir patart - nemoki nedarai, čia ne žaislas.

 

Dar vienas ponas išradėjas... kaip jis nueis į recovery, kaip jis įrašė firmware į bootloaderi, bent suvoki ką tu sakai?? Ar būsi dar vienas kuris bando suklaidint žmogų - nežinai nerašyk nes čia ne žaislas. O dėl recovery, kad ir jis nebūtų į bootloaderi įkėlės kam jam daryt tą resetą, jaigu perašysi androidą???

Vėl šneki šudą.. Galima tiesiog nusiflashint stock'ą firmware per Odin ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kąąą? :DDD Aš į S Duos ir Tab 3 8.0 ROM'ą per Recovery įrašinejau. S Duos iki Kitkat atnaujinau o Tab 3 iki Marshmallow.

Vėl šneki šudą.. Galima tiesiog nusiflashint stock'ą firmware per Odin ir viskas.

 

 

Dėja per recovery neįmanoma (www.samsung.com) reikia naudot tmpw arba odin, tai man nesamonių nešnekėk.

 

O dėl to, kad sakau jog geria patiems nepersirašyt tai čia pagal tave šūdas? kur gali prarast 300 euru, veitoj 5 eurų??

Redaguota , nario Ewil++
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja per recovery neįmanoma (www.samsung.com) reikia naudot tmpw arba odin, tai man nesamonių nešnekėk.

 

O dėl to, kad sakau jog geria patiems nepersirašyt tai čia pagal tave šūdas? kur gali prarast 300 euru, veitoj 5 eurų??

O kad TWRP ir yra Custom Recovery tai čia pochui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir apie kokius 5 eurus tu šneki kai visas šitas dalykas nemokamas? Nebent į taisyklą neši nu tada jo daugiau sumokėsi bet tikrai ne 300 eurų.. 80 eurų mažiau ir aš savo Z3 ekraną sutaisyčiau tai kad už soft'o tvarkymą tikrai niekas neims.


Tai reikia sakyt kad TWRP o ne recovery, nes čia 2 skirtingi dalykai...

Custom Recovery skaityt tu moki? TWRP ir yra Recovery tik ne originalus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ir apie kokius 5 eurus tu šneki kai visas šitas dalykas nemokamas? Nebent į taisyklą neši nu tada jo daugiau sumokėsi bet tikrai ne 300 eurų.. 80 eurų mažiau ir aš savo Z3 ekraną sutaisyčiau tai kad už soft'o tvarkymą tikrai niekas neims.

Custom Recovery skaityt tu moki? TWRP ir yra Recovery tik ne originalus..

 

 

Pasižiūrim:

recovery:

 https://www.google.lt/search?q=android+recovery&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi34_2N2O3LAhWrFJoKHRUEBs4Q_AUIBigB#imgrc=SrIa1v5obxHAHM%3A

 

TWRP:

https://www.google.lt/search?q=android+recovery&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi34_2N2O3LAhWrFJoKHRUEBs4Q_AUIBigB#tbm=isch&q=android+twrp&imgrc=ybBv_3PwUUeF-M%3A

 

ir tu manai kad kažkokia savo kalbos mastysena leisi suprast žmogui apie kokį recovery tu kalbi? Tu sakei recovery net nesakei TWRP ar kas, tai jai recovery tai ir yra per biosą... 

 

"Ir apie kokius 5 eurus tu šneki kai visas šitas dalykas nemokamas? Nebent į taisyklą neši nu tada jo daugiau sumokėsi bet tikrai ne 300 eurų.. 80 eurų mažiau ir aš savo Z3 ekraną sutaisyčiau tai kad už soft'o tvarkymą tikrai niekas neims."

 

tai nori pasakyt jog nuneši į taisyklą nemokamai perašys androidą, tipo neturi jie ką veikt? o dėl 300eur aš turėjau omeny jog telefono kaina, jaigu pažeidi procesoriaus informacija taisymo nėra praktiškai mažai kas užsiema tuo už didelius pniigus....

Susitvarkiausavo bėda, rašiausi kaip mokėjau galiausiai isirašiau bet viskas veikia p.s pagreitėjo androidas. o dėl DivX ar butinas ?

 

kažkada prisižaisi jog nebeveiks, ir daugiau nerekomenduoju tau lyst prie androido.

Redaguota , nario Ewil++
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasižiūrim:

recovery:

 https://www.google.lt/search?q=android+recovery&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi34_2N2O3LAhWrFJoKHRUEBs4Q_AUIBigB#imgrc=SrIa1v5obxHAHM%3A

 

TWRP:

https://www.google.lt/search?q=android+recovery&espv=2&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi34_2N2O3LAhWrFJoKHRUEBs4Q_AUIBigB#tbm=isch&q=android+twrp&imgrc=ybBv_3PwUUeF-M%3A

 

ir tu manai kad kažkokia savo kalbos mastysena leisi suprast žmogui apie kokį recovery tu kalbi? Tu sakei recovery net nesakei TWRP ar kas, tai jai recovery tai ir yra per biosą... 

 

"Ir apie kokius 5 eurus tu šneki kai visas šitas dalykas nemokamas? Nebent į taisyklą neši nu tada jo daugiau sumokėsi bet tikrai ne 300 eurų.. 80 eurų mažiau ir aš savo Z3 ekraną sutaisyčiau tai kad už soft'o tvarkymą tikrai niekas neims."

 

tai nori pasakyt jog nuneši į taisyklą nemokamai perašys androidą, tipo neturi jie ką veikt? o dėl 300eur aš turėjau omeny jog telefono kaina, jaigu pažeidi procesoriaus informacija taisymo nėra praktiškai mažai kas užsiema tuo už didelius pniigus....

 

kažkada prisižaisi jog nebeveiks, ir daugiau nerekomenduoju tau lyst prie androido.

Bet tu tai duodi :D O kad tavo pačio nuotraukoj TWRP parašyta "Team Win Recovery Project" tai tau nusispjaut? :DD Mano abu įrenginiai nurootinti ir su perrašytu ROM'o neturiu jokių problemų. Ir Trend Plus dėja 300 eurų nekainuoja.

 

O kokį Recovery naudot aš nepaminėjau dėl to nes kai kurie ROM'ai prašo kito Recovery o ne TWRP..

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Bet tu tai duodi :D O kad tavo pačio nuotraukoj TWRP parašyta "Team Win Recovery Project" tai tau nusispjaut? :DD Mano abu įrenginiai nurootinti ir su perrašytu ROM'o neturiu jokių problemų. Ir Trend Plus dėja 300 eurų nekainuoja.

 

O kokį Recovery naudot aš nepaminėjau dėl to nes kai kurie ROM'ai prašo kito Recovery o ne TWRP..

 

 

gerai pasakyk pagal tavo logiškumą: kaip žmogui suprast apie ką tu kalbi kaip pasakai žodį recovery? tai yra ne vienas pasirinkimas, tai nebūtų buvę sunku manau parašyt TWRP jog patikslint informaciją... trend nekainuoja 300e šoviau iš galvos kaip pvž, toliau nesupratau ką tu čia parašiai dėl to jog "nurootinti" ar tai turi įtakos? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gerai pasakyk pagal tavo logiškumą: kaip žmogui suprast apie ką tu kalbi kaip pasakai žodį recovery? tai yra ne vienas pasirinkimas, tai nebūtų buvę sunku manau parašyt TWRP jog patikslint informaciją... trend nekainuoja 300e šoviau iš galvos kaip pvž, toliau nesupratau ką tu čia parašiai dėl to jog "nurootinti" ar tai turi įtakos? 

Recovery yra recovery ir aš nerašiau kad naudot stock'ini recovery tai kad užteks rašyt savo šudą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...