Peršokti į turinį

Win 8 - nera wifi

Recommended Posts

Taigi isirasiau windowsus 8 ir dabar bandziau ieskoti kur prisijungt prie wifi, radau mazdaug ta vieta per kur prisijungt ir raso, kad eina tik tais su kabeliu taigi galvojau prijungsiu kabeli ir paskui veiks. Na iki siol niekas neveikia. Tai gal kas zinot ka daryti?

(Pas mane stacionaras)

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Atsisi┼źsk draiverius wifi arba network pagal savo pc rasi internete. suvesk savo pc pavadinima ir network driver ir ismes parsisiuntes idiegsi is viskas.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

(redaguota)

Jeigu galit padekit, taigi isirasiau visus driverius (pagal mane visus)dabar wifi rodo viska, bet nebeeina prisijungti, surasau viska slaptazodi teisingai ir ismeta errora (Can't connect to this network), nezinau kabe isbandyti dar.

Redaguota , nario Dhel
Nuoroda ─» komentar─ů

Jeigu galit padekit, taigi isirasiau visus driverius (pagal mane visus)dabar wifi rodo viska, bet nebeeina prisijungti, surasau viska slaptazodi teisingai ir ismeta errora (Can't connect to this network), nezinau kabe isbandyti dar.

Modem─ů perkrauk.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...