Peršokti į turinį

Pagalbos del mikrofono.

White`

Recommended Posts

Nesuprantu vieno dalyko. Nuo mikrofono atsisakoja zalias ir raudonas kabeliukai. Tas zalias, kaip skaiciau ir zinau, skirtas garsui girdeti, isgirsti, o raudona - mikrofonui. bet pavyzdziui as ijungiu ta zalia i kompiuteri, viskas gerai - girdisi, bet ta raudona kiek junginejau i raudona, kiek kitur, kartais isjungdavau, vistiek zmones girdi mane paprastai ir tas garsas yra labai prastas. Tai nesuprantu, kam tas raudonas ir kaip jie gali mane girdeti, jei mikrofonas net neijungtas?

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Speakeriai ir mano mikrofonas yra prijungti. Bet kaip pradedu sneketi, tai tas garsas toks didelis, nors ir tyliai kalbeciau, tiesiog, nenormaliai girdisi... sako, labai saukiu... ;d nors tyliai sneku.

Nuoroda ─» komentar─ů

ne, pc paprastas, jei atjungciau laidus (mikrofono) is visur, tai vistiek rodytu kad mikrofonas yra ir kaip pakalbeciau, rodytu kad girdisi, tai nesuprantu, ar jungciau savo mikrofona ar ne vistiek garsas tas pats...!!

OMG :D susitvarkiau, ten biski reikejo kai ka pakeist, eina sau... po 10 metu supratau, kad neveike mikrofonas.. :DDD *Myliu SuperGames.lt*, koks geras garsas, taip aiskiai girdisi, kad nezinau net... garsas nuostabiai eina, negaliu patiket, aciu kas bandet padet :DD

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...