Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu SAMP IPB SKIN


L'Fiesta

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai.


 


Parduodu gerą SA:MP srities IPB dizainą, tinka naudoti projektams nėra koks nuvalkiotas pats dizainas nėra darytas editas.


 


Kadangi nenaudoju aš jo stovi kompiuteryje nenaudojamas nei ką tad sumaniau kokius pora eurų pasidaryti, nuotrauką arba demo galėsiu parodyti, demo jei išeis. Dizaine pritaikytos spalvos ir visa kita, tiesiog paruoštas pilnam naudojimui.


 


Atsiskaitymas : Banku / Paysera, jei išeis gal bus ir SMS žinute galima.


 


Skype : lukas.bestukas


 


Kol yra stverkit. :)


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus pardavinėja mano koduotą dizainą kam reikia PM duosiu 

FOTO

CQSUPHY.png

Imkit nemokamai, kam reikia galiu ir aš tuo tarpu dalinti tuomet :D Rašykit į skype : lukas.bestukas

 

Atsiūsiu.

Imkit nemokamai, kam reikia galiu ir aš tuo tarpu dalinti tuomet :D Rašykit į skype : lukas.bestukas

 

Atsiūsiu.

Prašau imkit - https://www.supergames.lt/topic/260916-dalinuosi-ipb-dizainu/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2948 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...