Peršokti į turinį

parduodu SAMP IPB SKIN

L'Fiesta

Recommended Posts

Sveiku─Źiai.

Parduodu ger─ů SA:MP srities IPB dizain─ů, tinka naudoti projektams n─Śra koks nuvalkiotas pats dizainas n─Śra darytas editas.

Kadangi nenaudoju a┼í jo stovi kompiuteryje nenaudojamas nei k─ů tad sumaniau kokius pora eur┼│ pasidaryti, nuotrauk─ů arba demo gal─Śsiu parodyti, demo jei i┼íeis. Dizaine pritaikytos spalvos ir visa kita, tiesiog paruo┼ítas pilnam naudojimui.

Atsiskaitymas : Banku / Paysera, jei i┼íeis gal bus ir SMS ┼żinute galima.

Kol yra stverkit. :)

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Gali ─»kelti nuotrauk─ů? Ir kiek ma┼żdaug nor─Śtum gauti u┼ż dizain─ů?

Manau nuotrauk─ů rodysiu tik tiems kurie nor─Śs pirkti, kain─ů manau aptarti taipogi galima priva─Źiai, kad mane ir pirk─Śj─ů tenkint┼│.

Nuoroda ─» komentar─ů

┼Żmogus pardavin─Śja mano koduot─ů dizain─ů kam reikia PM duosiu┬á

FOTO

CQSUPHY.png

Imkit nemokamai, kam reikia galiu ir aš tuo tarpu dalinti tuomet :D Rašykit į skype : lukas.bestukas

Atsi┼źsiu.

Imkit nemokamai, kam reikia galiu ir aš tuo tarpu dalinti tuomet :D Rašykit į skype : lukas.bestukas

Atsi┼źsiu.

Prašau imkit - https://www.supergames.lt/topic/260916-dalinuosi-ipb-dizainu/

Nuoroda ─» komentar─ů

Patikimas, rekomendacija !

Tau neu┼ż[email protected]+ freepostinti kur tik papuola? kokia tau nauda i┼í t┼│ prane┼íim┼│ man pasakyk? k─ů su tuo medaliu tu veiksi? prie sienos prisikalsi? :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...