Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

eAdidas | San Fierro Police Department |


eAdidas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na aš nieko įspudingo nematau, nes šitas mapp darbas netinka policijai. O taip tai gražiai viskas atrodo. Čia jau labiau panašų į armijos bazę arba kitaip sakant lietuvos kareivines, na ir dar langai nepatiko man 2 aukšte pačiam šone kairėje pusėje. Medžių sudėstumas, žolytes sudėstimas ir baltos linijos sudėstymas, bei lempų tai patiko :D

Redaguota , nario Slumpy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nice taip ir toliau varyk

 

 

Panašus stilius buvo matytas viename projekte, tik truputi aukštesnis pastatas, o texturos tospačios, tačiau gražu, mldc.

 

 

Na aš nieko įspudingo nematau, nes šitas mapp darbas netinka policijai. O taip tai gražiai viskas atrodo. Čia jau labiau panašų į armijos bazę arba kitaip sakant lietuvos kareivines, na ir dar langai nepatiko man 2 aukšte pačiam šone kairėje pusėje. Medžių sudėstumas, žolytes sudėstimas ir baltos linijos sudėstymas, bei lempų tai patiko :D

 

 

Labai gražu, šaunuolis ! Kaip visada darbai išties įspudingi.

 

 

Na tikrai gražu, tik kam gale ten toks didelis plotas paliktas, tiek automobilių tikrai nebus policijai...

 

 

   • Nežinau man pasižiūrėjus visa mapp'a jis atrodo neskoningas. Ypač man nepatiko, kad po garažu palikai tikrai " š " vieta reikėjo gal sugalvoti kokį nors stogo sodeli ar dar ką nors, kaip dabar daro šiuolaikiniai anglai ar airiai, bet pati idėja trikampio visai nieko. 

 

 

Dėkui visiems už nuomones :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2954 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...