Peršokti į turinį

cs;go TRADE problema.

Sudoku.

Recommended Posts

sveikučiai,turiu tokį klausima negaliu draugui porą dėžių nusiusti ir net nežinau kas yra. bandžiau iš tu visu csgodouble.com rašo kad turiu TRADE BANĄ bet turiu vacą ant 1.6 nemanau kad dėl to galėtu kažkas būti gi turiu ant 1.6 jeigu turėčiau ant cs;go negalėčiau net žaisti csgo.

o kai noriu tradinti raso

You have must enable steam guard 15 days ir nesuprantu kame bairis gal padėtumet? atsilyginčiau centiniais skinais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D su anglu kažkam bėdos... You have must enable steam guard 15 days - Turi įjungti steam guardą bent 15 dienų - palaukti 15 d.  :D Mokykitės anglų :D

"mokų aš anglų" bet mano guardanas yra įjungtas ant EMAILO jau kaip ir laikau jį.

Nuoroda į komentarą

"mokų aš anglų" bet mano guardanas yra įjungtas ant EMAILO jau kaip ir laikau jį.

Joptvajumat... Viršuj manęs žmogus rašė jog reikia 15d. palaukti ir ten net tai yra aiškiai parašyta... Dar sakai moki anglų... Jei moki anglų būtum senai susipratęs kas yra...

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...